Strona główna > Polska > The Muppet Show: Posłowie Konfederacji hajlowali. „To tylko podniesienie ręki pod jakimś kątem”

The Muppet Show: Posłowie Konfederacji hajlowali. „To tylko podniesienie ręki pod jakimś kątem”

Wygłupialiśmy się na zlocie wolnościowej młodzieżówki. Wiadomo, że możemy sobie pozwolić na takie żarty, jak nikt inny. To prześmiewcze zdjęcie. Nie mam zamiaru przepraszać – powiedział poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz, pytany o zdjęcie sprzed kilkunastu lat, na którym wraz z Konradem Berkowiczem podnoszą prawą rękę w geście takim, jakim pozdrawiano Hitlera.

Sośnierz w Polsat News powiedział, że jeśli ten gest robiony jest „w celu parodii ideologii socjalistyczno-narodowej, to wtedy nie jest ku czci Adolfa Hitlera”.

– Co wy tacy spięci jesteście, rany boskie, to jest tylko podniesienie ręki pod jakimś kątem. Powygłupiać się nie można? – pytał polityk Konfederacji zgromadzonych w studiu.

Dalej tłumaczył, że politycy jego partii mogą pozwolić sobie „na takie żarty, jak nikt inny”.

Powiedział, że nie pamięta dokładnie, co się działo, kiedy wykonano fotografię jego i posła Konrada Berkowicza, ale zapewniał, że to było „prześmiewcze zdjęcie”. – Jak powiedziałem, nie mamy żadnych wspólnych poglądów z Hitlerem – dodał.

Sośnierz oznajmił też, że to były wygłupy i nie ma zamiaru przepraszać. – Przecież nikomu nie zrobiłem krzywdy – mówił. – Jakbym miał się powygłupiać, to dzisiaj też bym hajlował – przyznał.

Za: https://www.tvp.info/45341638/poslowie-konfederacji-hajlowali-to-tylko-podniesienie-reki-pod-jakims-katem

P.S. Redakcja W-P dotarła do super tajnych zdjęć prawdziwych polskojęzycznych neonazistów:

Spisek sięga jednak znacznie głębiej:

Ale to tylko wierzchołek góry lodowej.

CDN …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.