Strona główna > NWO > The Green Agenda – całkowita kontrola twojego życia

The Green Agenda – całkowita kontrola twojego życia

źródło: http://pennyforyourthoughts2.blogspot.com/2013/06/the-green-agenda-total-control-of-your.html

 GreenIsTheNewRed

przygotował: Pluszowy Miś

            “Musimy forsować to zagadnienie globalnego ocieplenia.

Nawet jeśli teoria globalnego ocieplenia jest błędna,

będziemy robić to, co trzeba w kwestiach

polityki gospodarczej i polityki ochrony środowiska”.

Timothy Wirth, prezes the UN Foundation

Chciałem upewnić się, że wszyscy będą mieć okazję zapoznania się z tymi pouczającymi informacjami, jakie w komentarzach do postu zamieściły dwie osoby:

http://pennyforyourthoughts2.blogspot.ca/2013/05/global-warming-caused-by-cfcs.html

(globalne ocieplenie wywołane przez CFC/chlorofluorowęglowodory)

Odbyła się dyskusja dotycząca promocji kłamstwa agendy globalnego ocieplenia, a w jej zakres wchodzi także konieczność promowania energii jądrowej jako czystej i zielonej oraz wynoszenie pod niebiosa „korzyści” płynących z żywności modyfikowanej genetycznie.

Wspomniałem ten artykuł z Wired: http://www.wired.com/science/planetearth/magazine/16-06/ff_heresies_intro

Jest z tym jeden problem. Wygranie wojny z globalnym ociepleniem wymaga wymordowania części świętych krów ekologii. Nie możemy sobie pozwolić na ignorowanie ani energii elektrycznej pozbawionej emisji związków węgla, jaką dostarcza energia jądrowa, ani potencjału transformacyjnego zawartego w inżynierii genetycznej.

Jeśli tych kilka zdań nie wywołuje alarmowego dzwonka w twym mózgu, to trzeba być w stanie bardzo głębokiego sterowania procesem postrzegania spraw. Ja miałem ten problem kiedyś, ale już nie.

Niebezpieczeństwa inżynierii genetycznej zostały ukryte przed nami do promowania programu całkowitej kontroli zaopatrzenia w żywność, a w związku z tym nieuchronnie również całego naszego życia.

Niebezpieczeństwa związane z energią jądrową zawierają również absolutnie parszywy proces wydobycia uranu, i także nigdy nie były poddane dyskusji.

“Modele są wygodnymi fikcjami

jakie pozwalają narzucić coś, jako bardzo przydatne”.

– Dr David Frame, specjalista od modelowania klimatu, Oxford University

Psychopaci, którym pozwoliliśmy zajmować się naszymi sprawami, zajęli się więc po cichu zwiększeniem ilości promieniowania, które uznają za “bezpieczne” dla nas, i teraz jesteśmy narażeni na jego wpływ. Czy to skutek rządów psycholi?

Jednak wiemy już, że całe lata ekspozycji na promieniowanie zwiększa ryzyko zachorowania na raka.

Jednakże, jak wynika z analiz relacji mainstreamu, mamy wierzyć, że Fukushima, jaka po dzień dzisiejszy promieniuje na całą planetę, co wcale nie ogranicza się do jednego reaktora typu MOX, a jego plutonowa zawartość jest rozpraszana po całym świecie, w jakiś cudowny sposób nie ma żadnego wpływu na populację ludzką w Japonii. I dlatego cała populacja naszej planety ma się klawo, wręcz rewelacyjnie. A to jest kłamstwo.

Po prostu, dowiedz się o tym sam: Pluton jest najbardziej śmiertelną substancją, jaka jest znana człowiekowi: http://wiki.answers.com/Q/How_deadly_is_plutonium

       Pluton jest jedną z najbardziej niebezpiecznych substancji na ziemi. Szczególnie, jeśli dostanie się do atmosfery. Wdychanie ilości mniejszej niż mikrogram spowoduje raka i zabije. Nie od razu, ale w ciągu około dekady. Zaś jeśli masz “większą ilość”, z jakąś się zetkniesz, to utworzy on masę krytyczną, a promieniowanie będzie miało skutek śmiertelny niemal od razu. Przejdziesz do historii w ciągu 30 dni lub nawet mniej. Trudno wyobrazić sobie elementarną substancję bardziej niebezpieczną niż ta właśnie.

Tymczasem kłamliwe media rozpowszechniają kompletne bzdury: wynik katastrofy promieniowania w Japonii: nikt nie zginął, niekt nie zachorował

http://www.theage.com.au/comment/japans-radiation-disaster-toll-none-dead-none-sick-20130604-2nomz.html

dzięki informacjom z WHO, organizacji, której absolutnie nie można ufać.

W komentarzach pozostawiono link do zawartości tzw. The Green Agenda (Zielonej Agendy)

http://green-agenda.com/

To koniecznie trzeba i warto zobaczyć

“To nie ma znaczenia, co jest prawdą,

liczy się tylko to, w co ludzie uwierzą jako prawdę”

Paul Watson, współzałożyciel Greenpeace

Tak naprawdę znaczy bardzo wiele to, co jest prawdą.

Bo oprócz niej mamy przecież ogromny i nadal powtarzany stek łgarstw psychopatycznych elit, które popychają ludzkość od jednego kryzysu do drugiego.

The-Green-Agenda-Soros-Obama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.