Strona główna > Świat > The Dead Game – TESTY – prof. Kornelia Polok, prof. Roman Zieliński

The Dead Game – TESTY – prof. Kornelia Polok, prof. Roman Zieliński

Andrzej Tokarski

kolejny demaskujący pandemię głos z Polski

The Dead Game – TESTY – prof. Kornelia Polok, prof. Roman Zieliński

Zanim zaproszę (z podziękowaniem za link dla Szanownego Zadziwionego) Państwa na wywiad z Państwem Profesorostwem – kilka słów komentarza: szalenie interesujący, choć dość hermetyczny – przez zawodowy język – wywiad po raz kolejny podważający zasadność diagnozowania rzekomego koronawirusa przez powszechnie stosowany test PCR. Na szczególną moim zdaniem – w kontekście wcześniej wyrażanych w tym cyklu wątpliwości i podejrzeń – uwagę zasługuje wyróżnienie przez rozmówców faktu pobierania próbek z przestrzeni nosogardzielowej, jako wadliwego z uwagi na łatwość zanieczyszczenia próbki własnym materiałem genetycznym, oprócz potencjalnego materiału wirusa – dawcy.

Zjawisko to powoduje oczywistą niewiarygodność wskazań testu – zatem – i tego mi w wywiadzie brakuje – powinno skłaniać do postawienia pytania o przyczynę, być może ukrytą , dla której ten test z takim upodobaniem i determinacją jest na całym świecie stosowany.

Z uwagi szczególnie na powszechne podejrzenia co do planów stojących za kreowaniem – również z udziałem PCR – rzekomej pandemii – zagrożenie dla całej ludzkości wydaje się celowym i pilnie potrzebnym – wbrew stanowisku Państwa odżegnującego się od wchodzenia w teorie spiskowe – wejście w te teorie właśnie wysoko specjalizowanych naukowców pod kątem na przykład – używania tych testów do tajnego infekowania populacji – a nie jak się ogłasza – diagnostyki bezobjawowej i niegroźnej rzekomej pandemii. Jest to o tyle ważne, że utajnione doprowadzenie do przeprowadzenia takiej procedury infekcji o charakterze nanoszczepionki zawierającej czip – w zasadzie kończy historię ludzkości jaką znamy.

Dlatego specjaliści w tej szczególnej sytuacji powinni pozwalać sobie również na wejście w świat hipotez wykraczających poza szkiełko i oko – i to BEZ ZBĘDNEJ ZWŁOKI.

Diagnostyka na podstawie analizy płynów ustrojowych byłaby dla potrzeb wykrywania SarsCov zupełnie wystarczająca – zatem uporczywe, a niczym nieuzasadnione penetrowanie okolic mózgu powinno budzić daleko idące podejrzenia – a kto bardziej niż wysokiej rango profesjonaliści – mógłby się temu procederowi skutecznie i krytycznie przyjrzeć.

Na koniec wyrażam satysfakcję, że po miesiącach głuchej ciszy pojawiają się z polskich środowisk naukowych kolejne głosy mocno krytyczne – obnażające fałsz i niedorzeczność całej tej globalistycznej grandy zwanej pandemią koronawirusa.

Poniżej prezentacja głównych bohaterów wywiadu, na końcu link do wystąpienia. Zapraszam.

Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński oraz Prof. Kornelia Polok: są genetykami i biologami ewolucyjnymi, którzy od kilkudziesięciu lat zajmują się zastosowaniami metod molekularnych w analizie i ewolucji genomów różnych grup organizmów, a także wykorzystaniem metod opartych o reakcję PCR w diagnostyce medycznej, genetyce populacyjnej oraz identyfikacji zagrożeń związanych z organizmami modyfikowanymi genetycznie. Mają doświadczenie w identyfikowaniu materiałów za pomocą reakcji PCR na potrzeby policji, stacji hodowli roślin, parków narodowych oraz szpitali. Prof. Roman Zieliński i Prof. Kornelia Polok w trakcie swojej kariery naukowej współpracowali z kilkoma uniwersytetami w Polsce oraz posiadają rozległą międzynarodową współpracę naukową, której efektem było koordynowanie projektów w ramach 5 i 6 Programu Ramowego Unii Europejskiej. Efektem międzynarodowych działań było utworzenie w 2012 roku inicjatywy e-Gene: Centre for Evolution, Genomics and Biomathematics, w ramach której obok działalności naukowej ukierunkowanej na analizę genomów i wykorzystanie projektów sekwencjonowania genomów do poprawy jakości życia, prowadzą działalność edukacyjną i popularyzatorską. W Polsce w ramach tej inicjatywy powstało Stowarzyszenie e-Gene z zamiarem ochrony szeroko rozumianego środowiska człowieka. Informacje o dorobku naukowym profesorów: https://www.matgen.pl/O%20nas.html

wywiad:

„PCR-yzm – część 2” – Prof. Kornelia Polok i Prof. dr hab. Roman Zieliński – YouTube

Część pierwsza wywiadu:
Prof. Kornelia Polok i prof. Roman Zieliński PCR-yzm o prawdziwej roli testów

Źródło: Andrzej Tokarski The Dead Game – TESTY – prof.K. Polok, prof. R. Zieliński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.