Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Testy DNA w izrahellu

Testy DNA w izrahellu

Putin bar
F081119KAP11-635x357
Putin Bar w Jerozolimie, rosyjscy imigranci, 2008 r.

Rosyjskojęzyczne osoby, które chcą skorzystać z aliya, muszą przejść procedurę testu DNA. Zbyt wielu „Gojów” przenosi się do izrahella

Aliya: „wychodzenie z cienia”, termin na określenie imigracji żydów do izrahella, przemieszczanie się diaspory, wymieniony w Księdze Ezdrasza.

http://www.zionism-israel.com/dic/Aliya.htm

Biuro premiera oświadczyło, że niedoszli imigranci z byłego Związku Sowieckiego będą poddani procedurze udowodnienia swego żydowskiego pochodzenia.

Wiele osób z byłego Związku Sowieckiego, które chcą wyemigrować do izrahella, mogą być poddane testom DNA, aby udowodnić żydowskość, oświadczyła kancelaria premiera w niedzielę.

O tej polityce powiadomiono w gazecie Maariv, dzień po ujawnieniu dokumentu, jaki dotyczył 19-letniej kobiety z byłego Związku Sowieckiego, od której zażądano obowiązkowego poddania się testowi kwalifikującemu do zamieszkania w izrahellu na podstawie prawa urodzenia.

http://www.timesofisrael.com/teen-told-she-cant-join-birthright-without-dna-test/

Biuro premiera potwierdziło, że wielu żydów z byłego ZSRR, którzy urodzili się poza małżeństwem może zostać zobowiązanych do potwierdzenia swego żydowskiego pochodzenia z użyciem testów DNA w celu uzyskania zezwolenia na emigrację jako żyd.

Źródło w kancelarii powiedziało Maariv że procedura konsularna, zatwierdzona przez dział prawny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, stwierdza, że rosyjskojęzyczne dziecko urodzone poza małżeństwem jest uprawnione do otrzymania izrahellskiej wizy imigracyjnej, jeśli urodzenie jako żyd zostało zarejestrowane, zanim dziecko osiągnęło 3 rok życia. W przeciwnym razie poddanie się testowi DNA, aby udowodnić żydowskie pochodzenie, jest konieczne.

Rzecznik MSZ powiedział, że decyzja wymagająca badań DNA dla rosyjskich żydów opiera się na zaleceniach Nativ, programu edukacyjnego pod patronatem premiera do pomocy żydom z byłego ZSRR, aby mogli wyemigrować do izrahella.

Procedura uderza w dotychczasowy program izrahellskiego Prawa Powrotu, który pozwala każdemu, kto ma żydowskiego dziadka, rodzica lub współmałżonka, do przeniesienia się do izrahella i uzyskanie prawa do obywatelstwa.

Ustalenie, kto jest żydem – definicja, która ewoluowała wraz z religią – doprowadziła MSW do stworzenia nieco bizantyjskiego systemu kontroli oraz zasad, a kandydaci, szczególnie konwertyci, którzy przyjęli judaizm, zmuszeni są walczyć o prawo emigracji w izrahellskich sądach.

W artykule z Maariv opisano problem z prawem z urodzenia osoby o personaliach Mashah Yakerson. Fakt jej narodzin jako żydówki został zarejestrowany, gdy miała 3 lata, więc rzuciło to wątpliwości na jej pochodzenie. Jednak problem pogarsza fakt, że urodziła się poza małżeństwem.

Prawo z urodzenia zapewnia bezpłatne 10-dniowe wycieczki do izrahella dla młodzieży żydowskiej oraz dorosłych w wieku 18-26 lat, którzy nigdy nie byli w tym kraju, w ramach programu edukacyjnego.

Dr Shimon Yakerson powiedział, że po złożeniu apelacji do sądu, powiedziano mu, że bez badania DNA, jego córka nie będzie dopuszczona do udziału w programie i emigracji do izrahella.

„To jest jawny rasizm wobec rosyjskich żydów”, powiedział Yakerson.

Yakerson powiedział, że narodziny jego córki zostały zarejestrowane z opóźnieniem, ponieważ pracował na uczelni rabinackiej w Stanach Zjednoczonych, kiedy się urodziła.

Urzędnicy MSZ powiedzieli dla Maariv, że zdziwiły ich wymogi w zakresie badań DNA, ponieważ zgodnie z Prawem Powrotu, nawet dzieci adoptowane przez żydów kwalifikują się do izrahellskiego obywatelstwa.

Yakerson ma starszą córkę, Dinę, która wyemigrowała do izrahella w ramach Prawa Powrotu w roku 1990.

To doniesienie potwierdza, że istnieją gotowe testy DNA na żydowskość, jakie mogą być wykorzystane przez ludzkość do identyfikowania żydowskich wywrotowców w krajach Gojów. Dowodzi też po raz kolejny, że izrahell jest okupacyjnym państwem rasistowskim, które rasizm wpisało w swoją bieżącą politykę i stosuje go w codziennym działaniu. Ta rasistowska polityka stanowi podstawę działania polskiego MSZ i jego placówek dyplomatycznych, jakie obsadzone są przez żydów niemal w 100 %. I to właśnie ci żydowscy polskojęzyczni rasiści, kierujący się rasistowską mentalnością wydają masowo dokumenty polskie różnym żydom z izrahella, gdy jednocześnie potomkowie ofiar żydowskich wywózek z ziem Rzeczpospolitej nie mogą otrzymać tego, co im się sprawiedliwie należy. Uznania Prawa do swej Polskości.

na podstawie: http://desertpeace.wordpress.com/2013/08/05/too-many-goyim-moving-to-israel/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.