Strona główna > NWO > Terror odwraca uwagę od zdrajców wewnętrznych. Dr Henry Makow

Terror odwraca uwagę od zdrajców wewnętrznych. Dr Henry Makow

Co mówią o terrorze Protokoły Mędrców Syjonu?

‚TO  OD  NAS  WYCHODZI  WSZECHOGARNIAJĄCY  TERROR’ – Protokoły Mędrców Syjonu, 9-4

a

„Nasza walka jest waszą walką” – Bibi

W Protokołach Syjonu terror jest wspomniany około 12 razy jako sposób zapewniający całkowitą uległość wobec masońskiego żydowskiego rządu światowego.

„GOJE są stadem owiec, my ich wilkami. I wiecie co dzieje się kiedy wilki złapią stado?” – Protokoły 24-4

Terror jakim się nas oszukuje

Dr Henry Makow

Zdumiewa mnie powszechna akceptacja narracji, że atakuje nas „islamski terroryzm”. Jesteśmy atakowani, tak, przez własną zdradziecką kolonialną „elitę”.

„Islamscy terroryści”, jak zamachowiec z bombą gwoździaną w Manchesterze, są kontrolowani przez służby wywiadowcze służące masońskim żydowskim bankierom i ich światowemu „super rządowi”.

a

ISISrael’ski naiwniak Salman Abedi

Oczywiście Abedi zginął na miejscu [died at the scene.] Naiwniak zawsze ginie, żeby nie mógł ujawnić kto go namówił. Media, zarówno te korporacyjne jak i alternatywne, współuczestniczą w tej kryminalnej zdradzie opowiadając fałszywą narrację.

W tym samym czasie kiedy za ataki w Manchesterze, Paryżu, Orlando i Nicei obwinia się ISIS, codziennie pojawiają się dowody na to, że ISIS finansują i kontrolują CIA i Mossad [ISIS is funded and controlled]. Izraelczycy nawet oświadczyli, że nie chcą pokonania ISIS [they don’t want to see ISIS defeated.] Inaczej mówiąc, oni są współwinni za umyślny terror wpływający na zachód, jak również na wszystkie inne ohydne okrucieństwa ISIS. Nikt nie komentuje sprzeczności.

W Drugiej stronie oszustwa [The Other Side of Deception, 1994] uciekinier z Mossadu Victor Ostrovsky opisuje jak Izraelczycy rutynowo dostarczali materiały wybuchowe europejskim ekstremistom. (s. 3-4)

Co Iluminaci chcą osiągnąć poprzez „rzeź” taką jak ta w  Manchesterze?

  • Sataniści cieszą się zabijaniem ludzi.
  • Terror sprzyja upodmiotowieniu rządu kontrolowanego przez sprawców terroru.
  • Chrześcijańscy i muzułmańscy Goje muszą walczyć ze sobą i nie zauważać mistrzów-lalkarzy. Jednocześnie kiedy promują islam jako straszydło, importują miliony muzułmańskich imigrantów, zwiększając presję do wybuchu.

PROTOKOŁY  SYJONU

Dla lepszego wglądu w motywację bankierów, wyszukałem słowo „terror” w The Protocols of Zion, planie dla masońskiego żydowskiego porządku świata.

W 1-3 dowiadujemy się, że „najlepsze rezultaty w rządzeniu [ludźmi] osiąga się poprzez przemoc i terror, a nie dyskusje akademickie”. Także „rzadko są ludzie którzy nie chcą poświęcić dobrobytu wszystkich za zapewnienie sobie własnego dobrobytu”. Stąd nasza „elita”.

a

Atak ciężarówki w Nicei 

W 1-24 dowiadujemy się, że „Nasze [żydowskie] państwo… musi zachować terror, który zapewni ślepą uległość… dla dobra zwycięstwa, musimy realizować program przemocy i udawania”. [tzn. fałszywe flagi, straszydła]… zwyciężymy i sprowadzimy wszystkie rządy do uległości wobec naszego super-rządu.

W 7-5 wykorzystują media żeby manipulować opinią publiczną. „Prasa która, poza kilku wyjątkami… już jest całkowicie w naszych rękach”. Ich program „zbliża się do realizacji” i to było ponad 100 lat temu.

„Żeby podsumować nasz system zachowania rządów Gojów w Europie pod naszą kontrolą, pokażemy jednemu z nich i wszystkim naszą siłę zamachami terrorystycznymi, jeśli pozwolimy na prawdopodobieństwo ogólnego powstania przeciwko nam, odpowiemy działami z Ameryki albo Chin albo Japonii”.

Ta opinia sugeruje, że wykorzystają terror dla ukarania niewspółpracujących krajów, i że ich kontrola jest światowa.

UK OUT Mandatory Credit: Photo by Joel Goodman/LNP/REX/Shutterstock (8828037h) Police and other emergency services are seen near the Manchester Arena after reports of an explosion. Police have confirmed they are responding to an incident during an Ariana Grande concert at the venue. Reported Explosion at Manchester Arena, UK - 22 May 2017

W 9-4 dowiadujemy się, że ‚TO OD NAS WYCHODZI WSZECHOGARNIAJĄCY TERROR. W naszej służbie mamy osoby wszelkich poglądów, wszelkich doktryn, monarchistów, demagogów, socjalistów, komunistów i utopijnych marzycieli każdego rodzaju. Zaprzęgliśmy ich wszystkich do zadania: każdy z nich… pracuje nad zniszczeniem ostatnich resztek władzy, dąży do obalenia wszelkiej ustanowionej formy porządku. Poprzez te działania wszystkie państwa będą poddawane torturom, one wzywają do pokoju, są gotowe poświęcić wszystko dla pokoju: ALE MY NIE DAMY IM POKOJU DOTĄD AŻ OTWARCIE UZNAJĄ NASZ MIĘDZYNARODOWY SUPER-RZĄD, I Z ULEGŁOŚCIĄ„.

5.” Żeby prowadzić walkę trzeba mieć pieniądze, a wszystkie pieniądze są w naszych rękach”.

PODSUMOWANIE

Podsumowując, oni zamierzają terroryzować społeczeństwo do ślepej uległości. Coraz bardziej narzucają swoją tyranię, nie tylko w formie ataków terrorystycznych, ale –

1.Otwierając śluzy na inwazję imigrantów z trzeciego świata. Wyraźnie chcą wykorzystać dotknięte biedą masy do podbicia zachodu. 2. Nachalne promowanie homoseksualizmu i zakaz sprzeciwu wobec tej choroby. 3. Ogólna wojna o gender łącznie z neutralnymi genderowo łazienkami. 4. Próby wywołania wojny rasowej w USA z wykorzystaniem bru-talności policji jako pretekst, czyli Black Lives Matter [Życie Murzynów się liczy] 5. Próby zakazu wolności słowa. Ludzie tracą pracę albo śledzi się ich za wyrażanie niepoprawnych politycznie opinii. Wszystko to jest komunizm. Monopol masońskiego żydowskiego bankiera we wszystkim. Masońska żydowska tyrania światowa – „super rząd”.

Trump i Brexit obiecują jakąś możliwą ulgę. Ale musimy wywiązać się z naszej strony domagając się wolności, identyfikując „wilki” i nie chcąc dać się nabrać na ich „udawanie”.

Komentarz  Jamesa Perloffa pod artykułem:

a

Lordzie Rotszyld, wszystko idzie dobrze zgodnie z Protokołami! Goje zabijają Gojów. Wojny rasowe, Murzyni przeciwko białym, chrześcijanie nienawidzą muzułmanów za fałszywe flagi Mossadu, muzułmanie nienawidzą zachód za niszczenie ich krajów.

Dobra robota, Bibi! Goje są zbyt głupi żeby wiedzieć, że my jesteśmy za ich nieszczęściami. DUŻO za głupi żeby robić o nas memy i zamieszczać je na tweeterze!

Dr henry Makow

Tłum. Ola Gordon

Źródło: https://www.henrymakow.com/2017/05/Terror-We-are-Being-Suckered.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *