Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Terror jako traumatyczne pranie mózgu

Terror jako traumatyczne pranie mózgu

Kurt Lewin (1890 – 1947) był żydowskim psychologiem który zorganizował Tavistock Institute, iluminackie centrum do masowego prania mózgu. Opowiadał się za użyciem terroru do wywoływania bierności społeczeństwa.

Dr Henry Makow (oryg. publ. 21.04.2006)

Bardziej skuteczne jest zarządzanie społeczeństwem poprzez kontrolę umysłu niż przymus fizyczny. Wydarzenia 11 IX i „wojna z terrorem” w większości są ćwiczeniami w praniu mózgów.

Niemiecki psychiatra Kurt Levin rozwinął myślenie za 11 IX. W książce „Kontrola umysłu kontrola świata” / Mind Control World Control (1997) Jim Keith pisze: 

„Lewinowi przypisuje się znaczną część  oryginalnych badań Tavistock Institute nad masowym praniem mózgu przy użyciu powtarzających się urazów i tortur [jednostek] w kontroli umysłu ogółu społeczeństwa”.

„Jeśli można wywołać terror na szeroką skalę w społeczeństwie, stwierdził Lewin, to społeczeństwo staje się tabula rasa [czystą kartką], sytuacja gdzie łatwo można wprowadzić kontrolę z zewnątrz”.

„Powiedzmy to inaczej: kreując kontrolowany chaos społeczeństwo można doprowadzić do tego, że chętnie podda się większej kontroli. Lewin uważał, że społeczeństwo trzeba wpędzić w stan równy 'sytuacji z wczesnego dzieciństwa'. Ten chaos społeczny nazwał 'płynnością'”. (s. 44)

Elitarni planiści wymyślili 11 IX z uwagi na jego wartość – szok. W jego następstwie mogli narzucić na społeczeństwo 'kontrolę bezpieczeństwa', kosztowne gromadzenie wojska i wojnę w Afganistanie i Iraku.

Keith cytuje badacza z Tavistock – dr  Williama Sargenta – autora „Walki o umysł: psychologia konwersji i prania mózgu” / Battle for the Mind: A Physiology of Conversion and Brain-Washing (1957): „Można wszczepić różne rodzaje wierzeń po wystarczającym zaniepokojeniu mózgu… celowo wywołanym strachem, gniewem albo podekscytowaniem”. (48)

Ten plan przedłożono na długo przed 11 IX 2001. Oficjalnej historii o tej tragedii nie poddaje się analizie. Nie było wraku w Pentagonie. Wszystkie 3 budynki zdemolowały materiały wybuchowe. Nasi „liderzy” są współsprawcami mordu ponad 3.000 Amerykanów, i zniszczenia amerykańskiej ikony. Plan jest taki żeby wciągnąć Amerykę do „rządu światowego” kontrolowanego przez centralnych bankierów z siedzibą w Londynie. Nasze elita kulturowa, ekonomiczna i polityczna uczestniczy w ukrywaniu tego.

PRZYSZŁY SZOK

Większość wydarzeń politycznych i kulturalnych wymyśla elita z uwagi na ich efekt psychologiczny. JFK można było się pozbyć sposobami bardziej ludzkimi. (Miał wiele problemów zdrowotnych.) zamiast tego, z uwagi na wartość szokową, zastrzelili go, słowami Morta Sahlsa – „jak psa na ulicy”.

Jim Keith: „Zabójstwo Kennedy’ego było uderzeniem brytyjskiego wywiadu, tj. Tavistock, i jego celem było zszokowanie amerykańskiej świadomości do stanu prawie śpiączki dla przeprogramowania, standardowego modus operandi Tavistocku”. (s. 143)

To samo można powiedzieć o zabójstwie Martina Luthera Kinga i Rorberta Kennedy’ego. Wszystko to poskutkowało biciem demonstrantów na konwencji Demokratów w Chicago w 1968. Po tym moje pokolenie zwróciło się wewnątrz jak było zaprogramowane. „Włącz się, dostosuj, wyłącz” – powiedział finansowany przez CIA flecista Timothy Leary.

[„To znaczy, dla kogo miałem pracować, KGB?” – zażartował Leary. (Keith s. 99) Leary nie zdawał sobie sprawy z tego, że tu nie było dużej różnicy.]

Wielu młodych ludzi stało się „gapiami” po Wdzięcznych zmarłych / Grateful Dead Jerry Garcia. Keith pisze:

„Wewnętrzne memorandum FBI z 1968 wymienia wykorzystanie Grateful Dead jako sposobu 'skierowania sprzeciwu i buntu młodzieży na łagodniejsze i nie stanowiące zagrożenia kierunki'.  [Oni] oddali istotną przysługę w zwróceniu uwagi wielu młodych ludzi na narkotyki i mistycyzm, a nie na politykę”. (179)

Keith dokumentuje powiązania CIA z kultami kontroli umysłu wykorzystywanych do utworzenia „kontrolowanego chaosu”. Są to Symbionese Liberation Army, Jim Jones, Charles Manson, Scientologia, Unification Church, Son of Sam i Heaven’s Gate. Z tym wiąże się też zabójstwo Johna Lennona. (183)

Żeby to zaktualizować, (około 2006) dodajmy mord Księżnej Diany, Columbine, zniszczenie wałów przeciwpowodziowych w Nowym Orleanie, spalenie kościołów Murzynów, i straszenie ptasią grypą. (Po 2006 – Sandy Hook, Nicea, Paryż, Londyn, Toronto…przypadki terroru fałszywej flagi są zbyt liczne by je wymienić.)

Co mamy to tocząca się tajna wojna banków centralnych ze społeczeństwem, bębnienie torturami psychologicznymi wymyślonymi po to żeby utrzymać społeczeństwo z dala od równowagi albo się wycofało.

GORZKA PRAWDA

Najważniejsze o naszym życiu jest to, że jesteśmy ofiarami prowadzonej przez elitę kontroli umysłu. Szkolono nas byśmy byli apatyczni, zajmowali się banałami i zajmowali się sobą. Poza szokami politycznymi, nie jesteśmy świadomi wściekłych ataków  na naszą naturalną heteroseksualność przez operację psychologiczną znaną jako „feminizm”, i homoseksualizm udający „prawa kobiet i gejów”. Niedługo będą karani nawet za spojrzenie na kobietę.

Nasze wartości, tożsamość, znaczenie i miłość otrzymujemy od naszych ról w rodzinie. Kobietom pierze się mózgi żeby porzuciły kobiecą rolę rywalizowały o męską. Kobieta która poświęciła się mężowi, domu i dzieciom jest stygmatyzowana. To jest część długoterminowego programu wyeliminowania instytucji małżeństwa i rodziny.

Tavistock Institute  osiągnął Ameryce taką władzę, że nikt nie stanie się wybitny w żadnej dziedzinie, jeśli nie był szkolony w nauce behawioralnej w Tavistock, albo jednej z jego filii. Tavistock kieruje setkami think tanków elity i korporacjami w USA. Stopień koordynacji elity zapiera dech w piersiach.

Na przykład Century 21 ma nową reklamę, gdzie agent nieruchomości wita dwoje Chińczyków z klasy średniej przybywających by osiedlić się w Ameryce. Słychać głos mówiący coś w rodzaju: „Taki jest kształt przyszłości. My jesteśmy agentami zmiany„.

Oczywiście ta reklama ta nie spodoba się Amerykanom szukającym nieruchomości. Raczej przysposabia ich do przyjęcia imigracji. Pionki centralnych bankierów od dziesięcioleci nazywają się „agentami zmiany”.

Ludzkość znajduje się w uścisku satanistycznej siły i zapada w śpiączkę. Nasi „liderzy” działają dla okultystycznej kabały super-bogatych zboczeńców i kryminalistów, którzy potajemnie spiskują koniec zachodniej cywilizacji i światowej tyranii. Oni postrzegają nas jak zwierzęta do szkolenia i mordowania.

Dobra wiadomość jest taka, że zwierzęta „winni są” im dużo pieniędzy za ich pusty pieniądz. Dlatego jeśli będziemy mogli wyłączyć się z ich szaleństwa, będziemy mogli odetchnąć. Wszystkie wojny się organizuje, i zbyt kochają pieniądze by nas zabić, przynajmniej nie jeszcze teraz.

Dr Henry Makow

https://www.henrymakow.com/

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.