Strona główna > Świat > Teraz wszyscy jesteśmy Rosjanami

Teraz wszyscy jesteśmy Rosjanami

Autor nieznany.

Czy Putin uratuje świat przed Izraelem?

Redakcja i prezentacja, grafika, nagłówki i dodatkowe komentarze – Lasha Darkmoon.

a
NEMO ME IMPUNE LACESSIT. Nikt nie sprowokuje mnie bezkarnie

Wkrótce po wyborze Wladimira Putina na prezydenta Rosji w 2000, dokonano beatyfikacji zamordowanej rodziny cara Mikołaja. Aż do niedawna ośrodki żydowskiej władzy miały nadzieję zachować pewne wyidealizowane wspomnienia o morderczym systemie żydowskim w umysłach Rosjan, ale to okazało się próżną nadzieją.

Ponieważ bolszewizm wymyślili i przeprowadzili Żydzi, ich ośrodki władzy miały nadzieję, że pewnego dnia będą mogły podłączyć się i zainstalować pewien rodzaj zydowskiego lobby na Kremlu. Te nadzieje rozwiał Wladimir Putin.

Do końca 2008 Rosjanie mieli zdecydować między dwu systemami ideologicznymi: komunizmem reprezentowanym przez Stalina i fanatyczną bandę morderczych Żydów- czekistów, albo konserwatywnymi i tradycyjnymi wartościami staromodnego caryzmu. Do niedawna Stalin był lekko przed carem Mikołajem II. „Ale wtedy car w tajemniczy sposób go prześcignął”. (Die Welt, 17.07.2008, s. 1)

Po tym niepotrzebny był żaden inny wybór.

Żydowskie lobby, oczywiście, miało nadzieję iż kult cara nigdy ponownie się nie pojawi. Biorąc pod uwagę to, że car był największym przeciwnikiem bolszewickich Żydów, żydowskie lobby robiło co mogło by oczernić reputację carów. Ale teraz cara Mikołaja II Rosja znowu uważa za rodzaj zbawcy, który, jak Jezus Chrystus, Żydów zrobił wrogami i cierpiał męczeństwo.

"UKRZYŻOWAĆ GO! UKRZYŻOWAĆ GO!" (ŁUKASZ 23:21) "KREW JEGO NA NAS I NA DZIECI NASZE" (Mateusz 27:25)
„UKRZYŻOWAĆ GO! UKRZYŻOWAĆ GO!” (ŁUKASZ 23:21)
„KREW JEGO NA NAS I NA DZIECI NASZE” (Mateusz 27:25)

LASHA DARKMOON:  Po przeczytaniu tych istotnych i złowieszczych słów, papież Paweł VI postanowił je zupełnie zignorować i odrzucić 2000 lat chrześcijańskiej doktryny. 28 października 1965, publikując Nostra Aetate (Nasze czasy), Ojciec Święty całkowicie oczyścił Żydów ze zbiorowej etnicznej winy za zabicie Jezusa Chrystusa, czyniąc Kościół Katolicki, zdaniem wielu konserwatywnych katolików, podporządkowanym synagodze.

Żydówka Sarah Silverman
Żydówka Sarah Silverman

Niedługo po tej zmianie teologicznej żydowska komediantka Sarah Silverman (na zdjęciu) powiedziała światu co myślała o historycznym odwrocie papieża: „Mam nadzieję, że Żydzi ZABILI Chrystusa! Sama zrobiłabym to jeszcze raz – w sekundzie!”

Tak samo jak Żydzi zabili Jezusa Chrystusa, a później próbowali obwiniać Poncjusza Piłata, zabili cara Mikołaja II i jego całą rodzinę, i próbowali udawać, że nie mają nic z tym wspólnego. Daremnie będziesz szukał jakiegokolwiek przyznania się do winy w tej kwestii, czy w podręcznikach historii, czy w mediach głównego nurtu.

Na szczęście teraz znamy nazwiska sześciu żydowskich zabójców, którzy brali udział w tej historycznej zbrodni. Nadzorcą tej operacji był Żyd Swerdlow. Jego pięciu katami byli: Jurowski, Goloszczekin, Syromolotow, Safarow i Wojkow – którzy nie tylko uczestniczyli w faktycznym mordzie rodziny, ale molestowali seksualnie cztery piękne córki cara, nazwane tu „tymi czystymi, czarującymi dziewczynkami”. [four beautiful daughters, “these pure, enchanting young girls.”] 

a

Sam masowy mord, jak wiemy z dokumentów źródłowych, dokonano z rozkazu Lenina, który przynajmniej w 1/4 był żydem – fakt który starannie ukrywano. Nawet Churchilla ogłupiono by uwierzył że Lenin był Gojem. – Lasha Darkmoon]

W kontynuacji zorganizowanego upadku Związku Sowieckiego, globalne żydowskie lobby mogło zainstalować na Kremlu Borysa Jelcyna. Kiedy już przejęli kontrolę nad zasobami naturalnymi Rosji, myśleli iż będą rządzić na zawsze, albo przynajmniej tak długo jak działają pod ochroną amerykańskich sił wojskowych. Nie tylko kontrolowali wojskowych ogarów Ameryki, których mogli uwolnić na każdy kraj sprawiający im kłopot, to także kontrolowali Rosję, której zasoby energii chcieli eksploatować żeby zniewolić cały świat. Jelcyn celowo pozwolił na rozkład rosyjskiej armii. Błyskawicznie.

Na początku lat 1990, arabskie media dokładnie zbadały Jelcyna, zdegenerowanego pijaka, którego żydowskie lobby zainstalowało jako swoją marionetkę. Pokazały się nadzwyczajne nowe fakty. Ujawniły, że Jelcyn był krypto-Żydem. Jego prawdziwe nazwisko było Jelzman.

a

28 listopada 1992 wydawany w Londynie dziennik Al Arab, na pierwszej stronie zamieścił następującą informację: „O zmianie nazwiska postanowiono na XX Kongresie Partii. Jelcyn jest Żydem. Risselow, członek Volksunion, ujawnił, że nazwiskiem rodowym prezydenta Jelcyna było Jelzman, niemieckie nazwisko żydowskie. Wtedy XX Kongres zdecydował o zmianie nazwiska Borysa Jelzmana na Jelcyn. Podano powód tej zmiany: naród rosyjski bałby się nazwiska Jelzman, bo jego dziadek Jelzman wymordował tysiące Rosjan w czasach Berii”.

Zdumiewające jest to, ze wnuk Żyda-czekisty, który pomagał mordować tysiące rosyjskich chrześcijan po rewolucji bolszewickiej, nagle ląduje jako lider w Kremlu – Żyd udający Goja.

LASHA DARKMOON: Żydowska etniczność Berii jest nadal wątpliwa. Żaden historyk głównego nurtu nigdy nie twierdził żeby Beria – seksualny zabójca dzieci, który zakopywał je żywcem w swojej piwnicy – był Żydem. Ale krążą konkretne pogłoski (a) że babka Berii była Żydówką i (b) że Stalin sam podejrzewał iż Beria był Żydem, i przy pewnej okazji faktycznie oskarżył go o to że był Żydem.

Wszystko wydawało się iść dobrze dla lobby. I wtedy miał miejsce zamach Wladimira Putina.

Pozbył się strasznego Jelzmana-Jelcyna. Teraz o żydowskim pochodzeniu Jelcyna otwarcie dyskutuje się w establiszmentowej prasie, która mówi iż „przeszedł na chrześcijaństwo”. Na przykład Die Welt w wydaniu z 17.07.2008 na s. 1 pisze o „Borysie Jelcynie, komunistycznym liderze, który później przeszedł na chrześcijaństwo”.

Kiedy brutalnie zamordowali carską rodzinę w Jekaterynburgu w nocy 17 lipca 1918, w domu inżyniera Ipatjewa, bolszewicy niechcący ustanowili „kult, który 90 lat później, jest tak samo silny”. (Die Welt, 17.07.2008, s. 1) Taka była prawda, mimo że Jelzman robił wszystko co mógł by z rosyjskiej świadomości wymazać pamięć o carze. „Borys Jelcyn nawet zburzył dom Ipatjewa, nie mogąc zatrzymać wzrastającego szacunku do cara w Rosji”. (Die Welt, 17.07. 2008, s. 1).

Jak relacjonuje naoczny świadek tej rzezi:

Caryca poskarżyła się [żydowskiemu] komendantowi Jurowskiemu na pusty pokój w którym ich przetrzymywano i poprosiła o dwa krzesła. Wtedy Jurowski postarał się o dwa krzesła, na którym usiedli caryca i jej chory syn Aleksy. Jurowski rozkazał pozostałym członkom rodziny stanąć w dwóch rzędach za matką i synem, i poinformował o szczegółach egzekucji. Powiedział carowi, że rząd nakazał ich egzekucję, i dlatego teraz zamierzał ich rozstrzelać. Car nie powiedział nic poza „Ojcze, wybacz im, bo nie wiedzą co czynią” – jak Jezus powiedział na krzyżu.

Wtedy komendant Jurowski go zastrzelił. Pozostali żołnierze strzelali także do Mikołaja, i zmarł natychmiast. Następnie pluton egzekucyjny zaczął strzelać na oślep by zabić wszystkich pozostałych członków rodziny.

Kiedy strzelaninę zakończono, Aleks i trzy jego siostry nadal żyły i leżeli ranni na podłodze. Pociski którymi strzelano do dziewcząt wydawały się odbijać. Żołnierze zaczęli dźgać ofiary bagnetami.

Ale bagnety utkwiły w gorsetach dziewcząt. Było tak dlatego, że podczas ich więzienia w Pałacu Aleksandra, dzieci i dama dworu, Anna Demidowa, wszyły dużą liczbę rodzinnych klejnotów i brylantów w poduszkę i gorsety dziewcząt. Wieczorem kiedy je mordowano miały na sobie te gorsety, i ponadto, Demidowa usiłowała odwracać pociski poduszką. Dlatego egzekucja trwała 20 minut, aż do chwili kiedy zginął ostatni członek rodziny.

Po mordach Jurowski próbował zatrzeć wszelkie ślady zbrodni”. (zob. here)

Ostatni Romanowowie, car Mikołaj II z rodziną brutalnie wymordowani przez Żydów
Ostatni Romanowowie, car Mikołaj II z rodziną
brutalnie wymordowani przez Żydów

LASHA DARKMOON: Po rewolucji lutowej 1917, Mikołaj II abdykował i udał się z rodziną do domu w Jekaterynburgu. Car, jego małżonka, syn i cztery córki, służba i lekarz rodziny, zostali wszyscy zabici w tym samym pomieszczeniu przez bolszewików nocą 17 lipca 1918. Od tego czasu potwierdzono, że Lenin nakazał skryty mord z Moskwy.

Brytyjski weteran dziennikarstwa Robert Wilton w kultowym klasyku Upadek Romanowów [The Fall of the Romanovs] wyjaśnia jak mord cara i jego rodziny całkowicie zorganizowali Żydzi:

„Cała historia bolszewizmu w Rosji ma w sposób trwały piętno obcej inwazji. Mord cara, umyślnie zaplanowany przez Żyda Swierdlowa, i dokonany przez Żydów Goloszczekina, Syromolotowa, Safarowa, Wojkowa i Jurowskiego, nie jest dziełem rosyjskiego narodu, a tego wrogiego najeźdźcy”. Robert Wilton, Upadek Romanowów, s. 148.

Według raportu ujawnionego przez arcybiskupa Wikentiego 17 lipca 2008, około 40.000 ludzi wzięło udział w procesji religijnej z Jekaterynburga do opuszczonego szybu kopalni odległego o około 18 km. Do tego miejsca zaniesiono ciała cara Mikołaja, jego niemieckiej małżonki Aleksandry i ich 5 dzieci, po zastrzeleniu ich przez żydowskich morderców nocą 17 lipca 1918 w Jekaterynburgu.

a

Przy okazji upamiętniającego nabożeństwa za Romanowów, sprzedawano Protokoły mędrców Syjonu – rzekomą „fałszywkę” przedstawiającą niesamowicie dokładne plany i przewidywania żydowskiej dominacji świata. Razem z Protokołami rozdano dużą liczbę broszur zatytułowanych „Dlaczego nienawidzimy żydowskiej mafii” i stawiały one pytanie „Czy to jest ksenofobia czy samoobrona?”

Student Iwan Kolsew, 20, który okrył się carskim sztandarem, wyraził opinię wielu kiedy powiedział: „Demokracja nie ma żadnej przyszłości – wracamy do monarchii!” Na sztandarze był napis: „Dla uczczenia Rosji: dla cara i ojczyzny”. [Agence France-Presse (AFP), 28.07.2008]

Nowy kult caratu to więcej niż rewolucja, to odrodzenie narodu rosyjskiego po wszystkich cierpieniach zadanych mu przez bolszewików. Prezydent Wenezueli Hugo Chavez wyraził ten pogląd podczas wizyty w Moskwie w lipcu 2008: „Wenezuela z wielkim i serdecznym zainteresowaniem zauważa odrodzenie Rosji”. (Die Welt, 23.07.2008, s. 5)

Prezydent Medwedew wtedy wyraził podziękował prezydentowi Chavezowi za jego szczere zainteresowanie. Od pierwszego dnia jako prezydent Rosji, głównym celem Putina było umożliwienie przebudzenia Rosji. On i jego sojusznicy zawsze mieli wyraźny obraz o ludziach którzy wymordowali Romanowów razem z 55 milionami Rosjan.

Dla Putina zawsze było jasne, że żydowscy oligarchowie – te niezrównane pasożyty – mieli jeden główny cel: wydoić Rosję do sucha i zniszczyć na zawsze.

Cytowano wypowiedź bliskiego Putinowi polityka kremlowskiego o wtedy najbardziej wpływowych Żydach:

„Borys Berezowski i Wladmimir Gusinski są jak bakterie które osiedlają się w chorych organizmach, a potem umierają, kiedy te organizmy znowu zdrowieją”. [Jewish Telegraph Agency (JTA), 2.04.2002] Ten pogląd przypomina mi fragment Rozdziału 11 Mein Kampf: „Żyd jest i zawsze będzie wiecznym pasożytem, samolubem który, jak złośliwa bakteria, szerzy się błyskawicznie wszędzie gdzie ma dostępną pożywkę”.

Wladimir Gusinski był szefem Żydowskiego Komitetu Centralnego w Rosji, jak również prezesem Światowego Kongresu Żydów. Po ucieczce z Rosji i zamieszkaniu w Izraelu, oznajmił światowej prasie, że w Rosji „panuje strach przed nową ideologią państwową przeciwko zachodowi… ona ma wiele cech antyżydowskich”. Ówczesnego prezydenta Rosji, Wladimira Putina, nazwał „skrajnym antysemitą i tajnym wielbicielem Hitlera”. (Spiegel, 25/2000, s. 180).

LASHA DARKMOON: Gusinski jest wyraźnie nieświadom tego, że syjoniści i naziści zawarli tajny układ w czasie II wojny światowej, ani nie wydaje się wiedzieć ani go nie obchodzi to, że dokładnie taką samą ludobójczą politykę przeciwko Żydom o jaką oskarża się Hitlera, teraz Izrael stosuje wobec narodu palestyńskiego. Nie wolno zapominać tego: że Żydzi angażują się w systematyczne ludobójstwo, w tej chwili, w okupowanej Palestynie.

Zdaniem Rosjan Żydzi są winni mordu wysłanników Boga, kiedy zamordowali rodzinę Romanowów, bo rodzina ta teraz została beatyfikowana. „Tak jak kiedyś ukrzyżowali Jezusa” – powiedział uczestnik podczas nabożeństwa upamiętniającego. „Mikołaj i Aleksandra byli naszym ojcem i matką. Oni byli rodzicami Rosji” – powiedział jeden z wiernych. Inny uczestnik upamiętniającej mszy wyraził entuzjazm z powodu powrotu caryzmu” „Car jest wybrańcem Boga na ziemi – musimy mieć cara!” (AFP 17.07.2008)

Teraz rosyjskie szkoły uczą, że to Żydzi wymordowali carską rodzinę. To prawdopodobnie dlatego nawet Wikipedia zaczęła informować, że mordercami byli Żydzi, fakt o którym nie wolno było wspominać wcześniej. „4 lipca 1918, Czeka przejęła ochronę Romanowów w Jekaterynburgu. Towarzyszył im Jakow Jurowski… Jurowski był Żydem”. (Wikipedia). Dwu kolejnymi żydowskimi zabójcami którzy dołączyli do morderców Jurowskiego byli Aleksander Belobarodow i Filip Goloszczokin.

Obecnie Rosjanie płaczą kiedy myślą o tej potwornej zbrodni.

Tylko Żydzi byliby zdolni popełnić tak krwawą zbrodnię” – oświadczył uczestnik upamiętniającej mszy przed Kościołem Krwi, jaka odbyła się w Jekaterynburgu w 2008.

LASHA DARKMOON: Nigdy nie wolno zapomnieć o tym, że Żydzi, zdaniem rosyjskiego pisarza Sołżenicyna, w latach 1917-1957 wymordowali co najmniej 66 milionów rosyjskich chrześcijan”.

Ci sami Żydzi teraz rządzą światem zachodnim, w Ameryce i Europie, ze swojej siedziby w Izraelu. Dlatego musimy być ostrożni jeśli zaczną znowu mieć ludobójcze pomysły.

Następnym razem możemy być my.

a

„Nie możemy twierdzić, że wszyscy Żydzi są bolszewikami. Ale: bez Żydów nigdy nie byłoby bolszewizmu. Dla Żyda nic nie ma bardziej obelżywego niż prawda. Oszaleli krwią żydowscy terroryści wymordowali w Rosji 66 milionów ludzi w latach 1917-1957”

LASHA DARKMOON (aktualizacja):

W ubiegłym roku (2013) Izrael rozpoczął dewastujący atak na Syrię z pogwałceniem prawa międzynarodowego i z pełnym błogosławieństwem Ameryki. Wtedy Rosja przeniosła część swojej floty z Pacyfiku na M Śródziemne, po raz pierwszy od dziesięcioleci, próbując zatrzymać wszelkie kolejne próby destabilizacji Bliskiego Wschodu przez izraelskich agresorów.

Wladimir Putin wie, że jeśli Izraelowi pozwoli się znowu bezkarnie atakować Syrię, to wcześniej czy później odważy się zaatakować Iran, wiedząc że Ameryka zostanie zmuszona do przyjścia mu z pomocą. Putin nie może na to pozwolić. Byłby to znak niewybaczalnej słabości, prowadzący do osaczenia Rosji i ostatecznej ruiny.

Putin wie także, że jedna śmiertelna, posiadająca głowicę nuklearną rakieta wycelowana w Dimonę da Izraelczykom lekcję której nigdy nie zapomną.

Putin musi ratować świat przed Izraelem.

Teraz wszyscy jesteśmy Rosjanami.

Źródło: http://www.veteranstoday.com/2013/05/27/we-are-all-russians-now-author-unknown/

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *