Strona główna > Bez kategorii > „…teraz objawiają się wszystkie znaki czasu poprzedzające nadejście Moshiaha…”

„…teraz objawiają się wszystkie znaki czasu poprzedzające nadejście Moshiaha…”

Komentarz: Redakcja StSy, odczuwając niewątpliwy dyskomfort, prezentuje poniżej „drobny materiał” z oryginalnej, rosyjskojęzycznej strony internetowej chasydów-satanistów. Materiał przytoczony tutaj służy jako dowód na patologiczną umysłowość żydowską i mroczną mistykę chasydyzmu, która nie jest, niestety, jedynie „śmieszną ciekawostką” lecz jest złowieszczą zapowiedzią niedalekiej przyszłości, która , miejmy nadzieję, nie nadejdzie. Miejmy świadomość, że określenie „człowiek” dotyczy jedynie żydów, a Moshiah to chrześcijański Antychryst.

Także negatywne cechy człowieka ujawnią się

 

W pewnych minionych czasach mówiło się o tym, że według wszystkich zapisanych w Talmudzie oznak, my znajdujemy się w okresie kiedy słyszalne są już „kroki Moshiaha” i dlatego do tych czasów odnoszą się słowa Tory (Daniel 12:10):

„będą wyjaśniać się, i tłumaczyć się, i wyliczać przez wielu”, to znaczy, że wszystkie negatywne rzeczy i cechy, które człowiek ukrywał przed innymi, ujawniają się. Ponadto także negatywne cechy człowieka, które były skryte przed nim samym albo o istnieniu których wiedział ale nie myślał, że są złe…i dlatego nie poprawiał ich i w okresie „kroków Moshiaha” te rzeczy także będą ujawnione. A przyczyna tego leży w tym, że przed przyjściem Moshiaha trzeba oczyścić wszystkie rzeczy bo jeżeli negatywne rzeczy będą ukryte to my nie zdołamy ich oczyścić i uświęcić ich. I jednocześnie z ujawnieniem negatywnych rzeczy człowiek otrzymuje wystarczająco dużo siły do ich naprawy i oczyszczenia w bardzo krótkim czasie.

Dlatego od obecnej chwili (kiedy człowiek otrzymał moc) wszystko zależy tylko od samego człowieka, który powinien nieco zmniejszyć swoje ego i zwrócić swoją uwagę na konieczną poprawę rzeczy i naprawienie ich…

 

Źródło: http://www.moshiach.ru/moshiach/quotes/7346.html

Tłum. RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.