Strona główna > Bez kategorii > Terapia kwasem alfa-liponowym i naltreksonem

Terapia kwasem alfa-liponowym i naltreksonem

Render of moleculeNiniejszy artykuł zaczerpnięty został z niedawno wydanej przez Wydawnictwo Purana książki Julii Schopick Honest Medicine (Nieznana medycyna), w której opisane zostały cztery mało znane metody leczenia wielu chorób uchodzących w powszechnej opinii za nieuleczalne lub bardzo trudne w leczeniu, takich jak na przykład uszkodzenia wątroby, rak, w tym rak trzustki, stwardnienie rozsiane, reumatoidalne zapalenie stawów etc. Książkę można nabyć za pośrednictwem księgarni internetowej Agencji Nolpress.

Jestem z pana bardzo niezadowolony. Nie ma pan żadnych zgonów w przebiegu swojej pracy na tym oddziale. Inni byli już świadkami kilku zgonów swoich pacjentów, a pan – ani jednego. Nie powinno tak być. Dam panu dwie osoby, które na pewno umrą. Mają galopującą chorobę wątroby, są naprawdę w złym stanie. Zjadły trujące grzyby i specjalista ds. chorób wątroby powiedział, że nie można dostać dla nich narządów do przeszczepu i nie ma niczego, co mogłoby je uratować. Proszę iść na górę i obserwować, jak umierają, robić notatki, a potem przedstawić je na naszym konsylium lekarskim.

Powiedzieliśmy rodzinie tych ludzi, że umrą i że nie ma dla nich żadnej nadziei. A oni żyją i czują się dobrze. Postawił pan nas w złym świetle. Poza tym zrobił pan coś bez pytania nas o zgodę.

Problem z podawanym dożylnie kwasem alfa-liponowym polega na tym, że nikt nie znalazł sposobu zarobienia na nim dużych pieniędzy. Mimo że jest skuteczny, przedsięwzięcie polegające na promowaniu go będzie generować straty każdej firmy.

Czytaj

One thought on “Terapia kwasem alfa-liponowym i naltreksonem

  1. Najgorsze jest to, że np. w mieście Tarnów zdobycie recepty na naltrexon graniczy z cudem. Nawet psychiatrzy idą w zaparte. i każdy tłumaczy się, iż nie zna czegoś takiego, ale bardzo chętnie wypisują szkodliwe leki. Ręce opadają i nie tylko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.