Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Ten sam facet filmował atak w Nicei i w Monachium

Ten sam facet filmował atak w Nicei i w Monachium

Niemiecki dziennikarz Richard Gutjahr, 42, który filmował scenę powiedział: ‚Stałem na bal-konie tuż przy Promenadzie Anglików, i patrzyłem jak ludzie świętowali, i jak nagle przez tłum przejechała ciężarówka’ – powiedział w piątek AFP.

Gutjahr Films France

______________________________________

a

Lokalny reporter Richard Gutjahr opisał scenę w centrum handlowym jako coś „z brzydkiego filmu”, centrum całkowicie otoczone przez policję, helikopter w powietrzu i policja uzbrojona w półautomatyczną broń. Gutjahr nie był w stanie potwierdzić raportów o ofiarach czy rannych.

Gutjahr on scene in Munich

______________________________________

Żeby zacytowć agenta Mossadu Richarda Gutjahra to video jest jak coś „z brzydkiego filmu”. Małżonką Gtujahra jest Einat Wilf.

Richard Gutjahr, który sfilmował zainscenizowany atak w Nicei z okazji Dnia Bastylii jest mężem agentki Mossadu i członka Knessetu – Einat Wilf.

film z obu ataków pod linkiem:

http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=52119

* * *

Jak napisałem w ostatnim artykule o ataku w Nicei [my latest article on the Nice attack]:

Kamerzystą oczywiście wcześniej umieszczonym na balkonie by filmować atak ciężarówkowy jest niemiecki dziennikarz i bloger o nazwisku Richard Gutjahr…małżonek izraelskiej potentatki Einat Wilf, byłej oficer izraelskiego wywiadu w Jednostce 8200, która służyła jako doradca ds. zagranicznych Shimona Peresa, strategiczna konsultanka dla  MacKenzie & Co. w Nowym Jorku, i partner w Core Venture Capital w Izraelu. W 2007 ubiegała się o prezydenturę Światowego Kongresu Żydów. (Obecność wysoko umieszczonych Izraelczyków i przyjaciół na strategicznych stanowiskach by filmować wydarzenia terrorystyczne wymyka się z ręki… widzieliśmy to samo w przypadku Charlie Hebdo i lotniska w Brukseli.)

I teraz znajduje się on w samym środku strzelaniny w Monachium. Jim Dean ma rację, nie da się tego wymyślić.

Tymczasem antyrerrorystyczna jednostka francuskiej policji nakazała zniszczenie wszystkich dowodów nagranych przez monitoring z 24 godzin przed i po nicejskim ataku [ the “Anti-“Terror Unit of the French National Police has ordered the destruction of all security camera evidence for the 24 hours before and during the Nice attack :

Monachijska policja: „Prosimy o niezamieszczanie w internecie zdjęć czy video z operacji policji. Nie pomagajcie sprawcy!” https://twitter.com/CNN/status/756547991180308480?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet

Nie chcemy by żaden agent nie-Mossadu robił uczciwe zdjęcia i video tego co dzieje się (albo się nie dzieje), prawda? Takie zdjęcia mogą konkurować z monopolem na filmy o terrorze  Richarda Gutjahra/Mossadu…

Źródło: http://www.veteranstoday.com/2016/07/22/nice-munich/

Tłum. Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 43 = 48