Strona główna > NWO > „Telewizja jest głównym nurtem infiltracji dla nowej, satanistycznej religii” – Anton La Vey

„Telewizja jest głównym nurtem infiltracji dla nowej, satanistycznej religii” – Anton La Vey

Dywersyjny przekaz telewizji: To co chore jest tam zdrowe. Telewizja to inżynieria społeczna, w posiadaniu  satanistów.

Doszliśmy do tego w telewizji, że jego bohater jest albo dewiantem, albo odmieńcem albo dziwakiem. My jemu kibicujemy, gdy on sprawia, że to świat się do NIEGO dostosowuje.

Gdzie już to widzieliśmy? Czy to jest takie dziwne, że Hollywood jest zdominowany przez Żydów i homoseksualistów?

Lucyferianie zawsze przekraczają granice tego, co jest do zaakceptowania i sprawiają, że niedopuszczalne staje się „do przyjęcia”.

„Musimy wprowadzić do ich edukacji wszystkie zasady, które tak genialnie przełamały ich porządek”. (Protokoły Syjonu, 16) 

„Już wymyśliliśmy, że posiadamy umysły społeczności gojów … patrzą przez okulary, które kładziemy okrakiem na ich nosach.” (Protokoły Syjonu, 12) 

„Wszystkie narody zostaną połknięte w pogoni za zyskiem, a w wyścigu o to, nie zauważą ich wspólnego wroga”. (Protokoły Syjonu, 4)

„Telewizja jest satanistycznym ołtarzem rodzinnym”, satanista Anton LaVey powiedział w 1966 r. „Telewizja jest głównym nurtem infiltracji dla nowej, satanistycznej religii..”.

„Telewizja zrujnowała moje życie”

Artykuł zaktualizowany z października 2013, przez Henry Makowa. 

Kiedy byłem dzieckiem w latach pięćdziesiątych, telewizja była całkiem zdrowa. Tak tez się wciągnąłem.

Jako młodzieniec byłem naiwny i idealistyczny. Zakładałem, że żyję w życzliwym i wolnym społeczeństwie, które usiłuje wznieść wszystkich na wyższy poziom, materialny i duchowy. Szukałem informacji w środkach masowego przekazu i edukacji, aby uzyskać informacje, wiedzę i wskazówki.

Po obejrzeniu program:  „America in Primetime”, (z 2011), cztero-częściowa, dokumentalna historia telewizji na Netflixie, zdałem sobie sprawę, że telewizja NIE JEST ROZRYWKA.

To INŻYNIERIA SPOŁECZNA. To sprawiło, że byłem dysfunkcjonalny i przygnębiony. To samo uczyniła telewizja milionom ludzi.

„America in Primetime” zawiera wywiady z dziesiątkami scenarzystów i producentów telewizyjnych oraz fragmenty ich występów.

Chociaż homoseksualiści i Żydzi stanowią około 5% populacji USA, to stanowią oni około 70% twórców i producentów telewizyjnych.

Trzymają lustro do życia. Gdyby 70% stanowili irlandzcy katolicy, czułbym się tak samo, gdyby poniżali społeczeństwo.

Żydzi i geje mają wspólną cechę, że są OBCYMI. Chcą, aby każdy widział świat z ICH PERSPEKTYWY.

Większość moich kolegów Żydów nie wie, że JUDAIZM JEST KULTEM LUCYFERYCZNYM, BUNTEM PRZECIWKO BOGU. Kabalistyczni (iluminaccy) przywódcy żydowscy pragną wyprzeć Boga i przedefiniować rzeczywistość zgodnie z ich perwersją i własnym interesem. To jest ten NOWY PORZĄDEK ŚWIATA .

Zaprzeczają, że istnieje porządek naturalny i moralny, instrukcja od Stwórcy dla naszej duszy, czyli lektura obowiązkowa dla uzyskania zdrowia i szczęścia.

Składają gołosłowne deklaracje poparcia dla moralności i robią, CO CHCĄ.

Ten film dokumentalny przedstawia współczesną telewizję jako bardziej realistycznie przedstawiającą rzeczywistość. W rzeczywistości TWORZY ONA  tę rzeczywistość, na obraz i podobieństwo perwersyjnego obrazu Illuminati. Telewizja to indoktrynacja. To celowo podważyło to, co zdrowe i odwraca to co normalne i nienormalne.

W rzeczywistości mają oni nawet program „NOWA NORMALNOŚĆ”.

Potem telewizja przekonała nas, że istnieje coś odkupieńczego, uszlachetniającego i zasadniczo ludzkiego, w fakcie bycia dziwnym, chorym i nieszczęśliwym. Byłem w tej „humanistycznej” przestrzeni. To jest głównie użalanie się nad sobą.

pielęgniarka Jackie, grana przez Edie Falco

Pielęgniarka Jackie, uzależniona od leków na receptę, rozdarta między rodziną a pracą i niewiernością, ma swoje pociechy. Bohaterowie z Weeds i z Breaking Bad, normalni ludzie z klasy średniej, którzy stają się handlarzami narkotyków i gangsterami, mają swoje chwile odkupienia. Jack Bauer, bohater filmu  „24”, robi zło, aby chronić nas od zła, ale, hej, życie jest skomplikowane. Tony Soprano, gangster mieszkający na przedmieściach stanu New Jersey, chce tego samego, co my wszyscy. Dexter jest seryjnym zabójcą, który zabija seryjnych morderców, ale go nie osądzaj. Kiedy miał pięć lat, zobaczył matkę pociętą na kawałki piłą łańcuchową! (Przynajmniej nie był molestowany seksualnie.)

„Widzowie są bardziej wyrafinowani”, mówią nam autorzy, „ludzie chcą moralnej dwuznaczności”. Naprawdę?

Czy my tego chcemy a może to szatan tego chce?

Doszliśmy do punktu, w którym amoralni i brutalni przestępcy, nieudacznicy i dziwacy są normalni. Sprawili, że świat się do nich dostosowuje.

Ten film dokumentalny ukazuje to wyraźnie: „…Bez względu na to, czy są dziwakami, przegranymi, czy po prostu dziwnymi, niedopasowanymi postaciami, wyrosły poza komiczne stereotypy i stają na pierwszym planie z żądzą zemsty, odmawiając przeprosin za to, kim są…” 

Tak więc w „True Blood” HBO wampiry żądają „praw człowieka”. Chcą być traktowani jak i inne mniejszości. Jedna postać jest zirytowana, gdy ktoś osądza wszystkie wampiry na podstawie zachowania kilku osób. To UPRZEDZENIE!!

Seriale:  „Freaks and Geeks”, „Sześć stóp pod ziemią”, „Seinfeld”, „Radość”,  „Arrested Development”, ” Biuro”. Pochłonięci  sami sobą  „odmiency” , tj. Żydzi i geje, są tą „NOWĄ NORMALNOŚCIĄ”.

JAK TO SIĘ STALO ?

W latach 50 musieli się odbudować, więc iluminaci dali nam zdrowe wartości. „W telewizji z lat 50. XX w. człowiek w domu był królem swego zamku, czy to była złudzenie?”.

 „Father Knows Best”.” Ozzie and Harriet”. „Leave it to Beaver”.” My Three Sons’ ( są to nazwy popularnych seriali z lat 50 i 60).

Czy to była iluzja? Nie sądzę. Niektóre rzeczy są mocno podłączone. Większość mężczyzn chce rządzić własną grzędą. To nie znaczy, że chcemy panować nad kimkolwiek.

Ale każda udana organizacja jest hierarchią i odnosi się również do rodzin. Tylko potwór ma dwie głowy. Podział pracy miał wiele sensu.

 Jeśli chcesz, aby mężczyzna wziął na siebie odpowiedzialność za rodzinę, ON MUSI JA POPROWADZIĆ. To musi być JEGO  stworzenie..

W latach 50. XX wieku nie było moralnej dwuznaczności. Było Dobro kontra Zło.  Seriale jak: „Gunsmoke”, „The Lone Ranger”, „Have Gun Will Travel.”….

 Mężczyźni byli mężczyznami. Ryzykowali swoim życiem, aby zbudować sprawiedliwe społeczeństwo.

 Kobiety wspierały i kochały ich za to. Potem, prawie jak w zegarku, po ustawieniu tego celu, Illuminati musieli pracować, aby to zniszczyć.

 Kontrola urodzin umożliwiła kobietom niezależność seksualną. Dlaczego nie być też niezależnym finansowo?

Wiele TV seriali sprawiło, że kobiety zaczęły uważać, że bycie żoną i matką jest „uciążliwe”, tj. zdrowe stało się chore.

 Gospodyni domowa i żona nie-pracująca stały się nagle brudnymi słowami, podczas gdy codzienna walka z ruchem ulicznym, aby dojechać do i wykonywać jakąś żmudną pracę, została obsypana czarodziejskim pyłem.

Mary Tyler Moore, znana  TV aktorka z lat  TV 50/60 powiedziała: „Daleko od modelu wczorajszej  gospodyni domowej, dziś kobiety w telewizji dbają mniej o zadowolenie innych, a bardziej o bycie wiernym sobie…”. 

Mary Tyler Moore

Po co poświęcać się dla miłości, skoro możesz być egoistą? Brzmi jakby szatan to powiedział, nieprawdaż?

Miłość JEST POŚWIECENIEM SIĘ.  Jakby oddanie się dla męża i rodziny nie było „byciem wiernym sobie?” Tak jakby sukces kariery był drogą do spełnienia się dla większości kobiet.

Mary Tyler Moore była prototypem tzw. „niezależnej kobiety”. Kiedy jej matka pyta ojca: „Wziąłeś swoją pigułkę?” Mary myśli, że ona mówi do niej i mówi „Tak”, razem z ojcem.

 W TEN SPOSÓB ten serial nauczył młode kobiety, aby weszły w tabletki antykoncepcyjne i uprawiały seks pozamałżeński.

Kobiety wzorowały się na aktorce Mary Tyler Moore, tak jak naśladowały kobiety z serialu „Sex in the City” („Sex w wielkim mieście”) , 20 lat później.

Aktorka, Lauren Hutton, powiedziała, że ten program przedstawia „kobiety zachowujące się jak homoseksualiści”. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę jego homoseksualnego żydowskiego twórcę, Darrena Starra.

Darren Starr i Sarah Jessica Parker

W latach 80-tych mężczyźni zaczęli być przedstawiani jako mięczaki. Ktoś napisał serial: „Thirty something”, powinien być nazywany „Biadolenie  i nerwice”.

Jedynym wyjątkiem od tego trendu był serial: „the  Bill Cosby Show,” w którym ojciec był głową rodziny. Okazuje się, że on był też zboczeńcem.

Podobnie jak mężczyźni, kobiety są również biologicznie zaprogramowane – chcą należeć do jednego człowieka, który ODDAJE  ICH ODDANIE .

Większość kobiet chce postawić macierzyństwo przed karierą. Jednak dziwacy, którzy kontrolują popularną kulturę, mieszają im w umysłach, mówiąc im, że ich naturalne instynkty biologiczne są ZŁE. Zamiast oszczędzać siebie dla swojego męża, „umacniają się ” one zatem, poprzez upijanie się i przygodny seks z nieznajomymi.

WNIOSEK

Telewizja i filmy INICJUJĄ NAS W KULT SZATANA, jakim jest współczesne społeczeństwo.

Kult satanistyczny kontroluje i wykorzystuje swoich członków, czyniąc ich chorymi. Ponieważ telewizja i filmy były moim punktem odniesienia, byłem dysfunkcjonalny do prawie 50.

Miałem obsesję na punkcie związków i seksu jako panaceum. Nie wiedziałem, jak być mężczyzną. Wyidealizowałem kobiety i nazwałam to miłością.

Nie było modeli prawdziwej męskości. KIEDY dysfunkcyjni chorzy są NASZYMI wzorami, STAJEMY SIĘ SAMI DYSFUNKCJONALNI.

Zatrzymany rozwój. Niedojrzałość. Trzy nieudane małżeństwa. Zamieszanie. Okresy depresji. (Biorę odpowiedzialność za bycie tak ufnym i naiwnym).

Dlaczego w telewizji jest tak mało pozytywnych wzorców? Dlaczego tak mało przykładów zdrowego, szczęśliwego życia?

Moja rehabilitacja zaczęła się, gdy zacząłem kwestionować otrzymywane wiadomości i zamiast tego słuchałem własnych instynktów.

Liberałowie lubią myśleć, że trendy społeczne ostatnich 50 lat są spontaniczną zmianą społeczną. Zostaliśmy raczej zdegradowani i wprowadzeni w kult satanistyczny.

Bankierzy z Iluminatów prowadzą NA NAS  DIABOLICZNĄ WOJNĘ, a my nawet o tym NIE WIEMY.

****************

Komentarz Eliezera:

Telewizja nie jest w naszym domu (od  12 lat).

Podczas gdy dom jest pustą przestrzenią, dom jest też „świętą przestrzenią”. I przez nasze zaniedbanie pozwoliliśmy, by to co święte stało się przyziemne/prozaiczne, a nawet bluźniercze.

Ile osób dzisiaj, na przykład, uświęca lub błogosławi swe posiłki?

Gdzie jest świętość współczesnego życia?

Zbyt często my, ludzie w tzw. „rozwiniętym świecie”, decydujemy się „żyć życiem” zastępczym, wytworzonym poprzez kalejdoskop  wyprodukowanych z „niczego” doświadczeń.

„Główny odlew” jest pełen okultystycznych aluzji.

Efekt mnożnikowy nowoczesnych technologii dał kilku osobom możliwości rzucania szerszych zaklęć, obdarowując ich  zdolnością wpływania na społeczeństwo, nieproporcjonalne do ich liczby – poprzez owo TV, PORTAL do każdego domu. Podstawową cechą tel-e-wizji jest WYGODA.

Jesteśmy uwikłani w „tyranię wygody” – zanurzoną w kontrolowanej z góry narracji, która zachęca do podgladactwa, czyli wojeryzmu.

Jerry Mander pisze w:  „Czterech przyczynach dla wyeliminowania Telewizji” ,

 „.. to medium, (czyli tel-e -wizja ) jest NIE- Reformowalne – te problemy są zawarte w samej technologii i są tak niebezpieczne  dla osobistego zdrowia i zdrowia psychicznego – dla środowiska i procesu  demokratycznego, że telewizja powinna zostać wyeliminowana na zawsze. „

 Czy to znaczy, że ci, którzy spiskują, aby „opowiedzieć- ci -ich wizje” ( tell-you- THEIR -VISION), ci, których NIE  zaprosilibyśmy do domu na obiad, mieliby otrzymać zastępcze naruszenie naszych domów i ich „świętej przestrzeni’?

 A z powodu jego zdolności do masowej inżynierii naszego odbioru życia. Czyż nie „życie”, którym się „żyje” poprzez telewizor, nie jest naszym własnym?..”

Tłum. Renata

Źródło: https://www.henrymakow.com/2018/07/Television-ruined-my-life.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

35 − = 33