Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Telepatyczne porozumienie osi USA-izrahell

Telepatyczne porozumienie osi USA-izrahell

telefon do izrahella

Obama Netanyahu phone call 430Niemal telepatyczne porozumienie łączyło przywódców USraela i izrahella w gorących dniach nagonki międzynarodowego żydostwa na dokonanie napaści na Syrię. Ewentualne zakłócenia w przekazie wyjaśniać miały środki łączności, tak wynika z informacji ujawnionych przez izrahellski kanał tv.

Przywódcy USA byli tak pewni siebie, że dojdzie do ataku na Syrię, że prowadzili „rozmowy ostrzegawcze” z przywódcami izrahella.

Administracja Obamy była tak pewna, że siły amerykańskie wkrótce zaatakują Syrię, gdy doszło do kryzysu z bronią chemiczną pod koniec sierpnia, że urzędnicy amerykańscy dzwonili do premiera izrahella i ministra obrony, aby dać im „ostrzeżenie z wyprzedzeniem”, że atak nastąpi.

W piątek izrahellski kanał 2 tv ujawnił, że takie rozmowy telefoniczne miały miejsce tuż po tym, gdy sekretarz stanu, Johna Kerry 31 sierpnia oskarżył Baszara Assada o atak bronią chemiczną, w którym zginęło 1429 Syryjczyków. Przywódcom izrahella powiedziano wyraźnie, że USA podejmą represyjne działania wojskowe przeciwko Syrii w ciągu 24-48 godzin.

Połączenia telefoniczne zostały wykonane zgodnie z obietnicą USA, że uprzedzi zawczasu izrahell przed takim atakiem, aby mógł on podjąć działania obronne na wypadek potencjalnego odwetu syryjskiego, który brałby za cel państwo żydowskie.

Premier Netanyahu i minister obrony, Mosze Ya’alon, byli adresatami tych połączeń, jak donosi raport izrahellskiej tv, ale nie wiadomo, kto dzwonił ze strony amerykańskiej.

 Obama's red line

źródło: http://wakeupfromyourslumber.com/news/us-was-so-sure-it-was-striking-syria-it-made-warning-calls-israel-s-leaders

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.