Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Tel-awizja a życie seksualne dzikiego ludu

Tel-awizja a życie seksualne dzikiego ludu

Tel-awizja w okupowanej Polsce emituje różne ciekawostki z cyklu „poznaj świat”. Jest to bardzo obszerna materia edukacyjna oraz propagandowa. Banda przeróżnych „podróżników” i „odkrywców” za pieniądze podatników zagląda w różne egzotyczne zakamarki całego globu, serwując papkę idiotyzmu i propagandy ciężkiego kalibru. Koczownicy mijają się w trasie jak kursowe środki publicznego transportu, odkrywają najgłębsze sekrety, zaglądają pod najmniejszy kamień, itp. Próżno jednak oczekiwać po nich prawdziwego zbadania tajemnic ludu, jaki jest szczególnie wart zainteresowania opinii publicznej całego świata.

Forbidden.jpg-1-251x300

Uzupełniając zatem te braki edukacyjne, w tym materiale dopiszemy kolejny epizod serii „z kamerą wśród zwierząt” oraz bestsellerowej noweli tel-awizyjnej „życie intymne dzikich ludów”, lecz odkryjemy nieznany bliżej świat nie ludów zagrzebanych jeszcze w epoce kamiennej na Papui-Nowej Gwinei, ludu kanibali liczącego 200 osób gdzieś znad Amazonki, lecz plemienia koczującego w rozproszeniu po całym świecie, w tym niestety w Polsce.

Tajemne życie seksualne żydów, Lasha Darkmoon

Żydom seks rzuca się na mózg i oni przekazują swoją obsesję reszcie społeczeństwa. Wszyscy staliśmy się zarażeni wirusem seksu„.

Co było niegdyś zakazane, teraz stało się dozwolone” – rabin Samuel Dresner

Ci ludzie są tak pogrążeni w perwersjach, że nawet dźwięk kobiecego głosu w piosence jest uważany za pułapkę lub przynętę cielesną. Tymczasem to nie przeszkadza istnieniu sieci burdeli w Tel Aviv i innych miastach izrahella otwartych szeroko na szturm tłumu napalonych rabinów w niektóre dni tygodnia.

 1a

rabin Avraham Rabinowich (wstawka) nakręcony z dziwką i oficerem śledczym, według materiału dowodowego złożonego w sądzie przez jego byłą żonę, Amorę.

 1b

chasydzki żyd „robi zakupy” w dzielnicy czerwonych latarni w Tel Aviv

Kilka miesięcy temu, dostałam na adres mailowy wściekły list od młodej kobiety o imieniu Victoria. Po ostrym opierdzielu za różne rzeczy, jakie znalazły się w artykule na mojej stronie i po kolejnej wymianie listów z emocjami – Victoria, która była pół żydówką, powiedziała mi, że ona już nie będzie do mnie pisać. Więc napisałem jej pożegnalną notatkę, w której biorę z nią rozwód żegnając się przyjaznym zwrotem: „Żegnaj, moja droga żydówko!”

Milczenie trwało kilka tygodni. A potem, ku mojemu zdziwieniu, otrzymałam kolejny list konfrontacyjny od Victorii informujący mnie, że pisze do mnie (a), „aby poprawić pewne nieporozumienia”, oraz (b), aby powiedzieć mi, że pisanie do mnie było „bez sensu”.

To w sumie dość zabawne. Nie często dostaję listy z wyszczególnieniem wszystkich moich wad oraz mówiące mi, jak bezcelowe jest pisanie za mną. Victoria wzięła za jakieś przestępstwo określenie jej jako „żydówki”. „Odnosząc się do mnie jako żydówki było bardzo obraźliwe i protekcjonalne”, skarciła mnie, „bo ja jestem tylko w części żydem …. Ale myślę, że w swojej rasistowskiej mentalności fakt, że jestem w części żydówką jest dla ciebie wystarczającym powodem, abyś mogła zaprzeczyć mojemu człowieczeństwu całkowicie. Kontynuowanie z tobą korespondencji nie ma sensu”.

Oto co odpisuję na list Victorii. Zwykle nie piszę tak długich listów do moich respondentów, wraz z naukową aparaturą faktów, liczb, cytatów, linków i ilustracji graficznych. Z tej okazji postanowiłam jednak zrobić wyjątek.

Żeby nie było żadnych wątpliwości, że nazwanie Galicia oznaczało żydówki, Lord Kitchener sam zachęcał europejskie prostytutki, głównie krwi żydowskiej, aby przybywały do jego wojsk w Indiach, jednocześnie zniechęcał angielskie, aby zachowały „moralny charakter rasy rządzącej„. ~ Prostitution and Prejudice: The Jewish Role in Vice Exposed

 1c

Mężczyźni z Zwi Migdal, 1890, Buenos Aires, w oczekiwaniu na wyokrętowanie nowych Białych dziewczyn, niewolnic seksualnych.

———————-

Droga Victorio,

Twoje potępienie za słowo „żydówka” jako antysemickiego wyrażenia nie wyczerpuje przesłanek rzetelnego komentarza.

Możesz nie być tego świadoma, ale to smutny fakt, że z powodu poważnych trudności ekonomicznych, jakie wielu żydów musiało znosić w minionych wiekach, wiele żydowskich dziewcząt zostało zmuszonych do życia w prostytucji. We wszystkich wielkich miastach Europy, można odszukać pewien szczególny rodzaj prostytutki: egzotyczne i pół-azjatyckie w wyglądzie. To żydówki i był na nie zawsze bardzo duży popyt. Słowo „żydówka” dlatego weszło do języka, bo jest luźno powiązane z synonimem „żydowskiej prostytutki”.

Gdy Baudelaire pisze wiersz o paryskiej prostytutce, z którą właśnie spędził noc, to odnosi się do niej po prostu jako „żydówka”. To wystarczyło, aby określić ją jako prostytutka. „Une nuit que j’étais près d’une affreuse Juive…” („Pewnej nocy, gdy leżałem obok strasznej żydówki …”).

http://fleursdumal.org/poem/130

Kiedy Keats odnosi się do żydowskich prostytutek w niepublikowanym fragmencie poetyckim cytowanym w prywatnym liście z 1819 r., nie nazywa ich „prostytutkami”. On po prostu nazywa je „żydówki”. Dlaczego? Ponieważ tak wiele żydówek było prostytutkami, że te dwa pojęcia praktycznie stają się wymienne.

“Nor in obscurèd purlieus would he seek / For curlèd Jewesses with ankles neat, / Who as they walk abroad make tinkling with their feet”.

http://www.amazon.com/Letters-John-Keats-Oxford-Memoirs/dp/0192810812

Keats nawiązuje tutaj do typowej żydówki i jej kobiecych loków. Dzwonienie dzwonkami u kostek, o których mówi odnosi się do tego, że często były one noszone w poprzednich epokach przez prostytutki, aby zasygnalizować ich nadejście. Już w starożytnych Indiach, takie dzwonki stały się akcesoriami prostytutki.

http://www.nytimes.com/books/first/k/kakar-desire.html

——————-

Mówisz, że jesteś „pół-żydówką”, i że twoja rodzina pochodzi z Ukrainy. Czy wiesz, że Odessa, czwarte co do wielkości miasto na Ukrainie, był kiedyś magnesem dla miłośników prostytutek z całej Europy? Miasto słynęło z wystawnych domów publicznych, a wszystkie były nadzorowane przez żydowskie madame, które dawniej same były prostytutkami. Co do dziewczyn pracujących w tych domach, też były w przeważającej części żydówkami. Ceniono je za uwodzicielskie wdzięki, i te właśnie dziewczyny do towarzystwa były określane po prostu jako „żydówki”.

Oto ten fakt bezspornie potwierdzony przez cytat:

„W latach 60-tych XIX wieku, francuski podróżnik, gość w Odessie, napisał, że żydzi byli odpowiedzialni za rynek Białego niewolnictwa rosyjskich kobiet w Turcji. Jest to w pełni możliwe, zwłaszcza, że wiemy, że żydzi trzymali łapę nad siecią burdeli również na drugim końcu tego łańcucha w Konstantynopolu. Spis ludności z 1889 r. wykazuje, że żydówki prowadziły 30 z 36 licencjonowanych burdeli w prowincji Chersonia, gdzie leży Odessa. W 1908 roku amerykański konsul w tym mieście twierdził, że cały biznes prostytucji jest prawie wyłącznie w rękach żydów. Żydówki dominowały w branży prostytucji. Na 5127 zarejestrowanych prostytutek w roku 1889, 1122 lub 22 % całości to były żydówki”. (Fakt o wyjątkowym znaczeniu, jeśli wziąć pod uwagę to, że żydzi stanowią podobno 4 % całej populacji Ukrainy) ~ Prostitution and Prejudice: The Jewish Role in Vice Exposed

http://costak.blogspot.ca/

lub

http://globalfire.tv/nj/09en/jews/slave_trade.htm

Rabin Rosenak z niemieckiego związku rabinów napisał w 1902, że do 50 % prostytutek w jego okolicy było żydówkami. On ubolewa i uważa, że to jest „nie do pomyślenia”, że tak wiele żydówek zbłądziło.

Żydowska prostytucja kwitła w całej monarchii austro-węgierskiej. Żydowscy sutenerzy prowadzili burdele, wabiąc zarówno chrześcijańskie, jak i żydowskie dziewczęta do życia z prostytucji. Jedna żydowska madame, znana jako „Lucky Sarah”, nazwana tak została dlatego, że miała szczęście założyć bardzo lukratywny interes handlu węgierskimi dziewczętami na eksport. Węgierskie dziewczyny były uważane za bardzo sexy. Miały ciemne oczy z oprawą długich rzęs i egzotyczne wysokie kości policzkowe, co wielu mężczyzn uważało za atrakcyjne. W skrócie, żydowski wygląd znaleźć można w zapisie pierwszej femme fatale Hollywoodu, Theda Bara, znanej również jako „Wampir”.

 ThedaBara.jpg-2-230x300

Theda Bara (ur. Teodozja Goodman, 1885-1955), żydowska aktorka kina niemego znana z ról ekranowych femme fatale. Loki poskręcane w korkociąg wspomniano wcześniej u Keatsa („żydówka cała w lokach”). Klasyka hollywoodzkiej femme fatale, wikipedia mówi, że była „pochodzenia zagranicznego, o nieokreślonych europejskich lub wschodnio-azjatyckich przodkach”. Imię Theda Bara, w istocie, jest anagramem ARAB DEATH – śmierć Arabom.

Równie dobrze znana w żydowskim podziemiu tego czasu, była Sarah Grossman, inna żydowska pośredniczka i sutenerka o przydomku „Turek”, z powodu liczby dziewcząt, jaką udało jej się nabrać życie w prostytucji w Konstantynopolu. Dwa główne centra biznesu na seksie znajdowały się w przemysłowych miastach, Czerniowcach i Lemberg (Lwów). Tutaj niezliczone dziewczyny zachęcane były do życia w seksualnym niewolnictwie. W 1892 roku odbył się we Lwowie słynny proces masowy dwudziestu siedmiu sutenerów. Wszyscy oskarżeni byli żydami. Proces wywołał tak wiele uwagi, że relację z jego przebiegu określono jako „wysoką temperaturę dla antysemitów”.

Głównym narzędziem sutenerów była żydowska ceremonia zwana stillah chuppah. Obejmowała ona religijną ceremonię ślubną, jaka nie miała cywilnej ważności związku małżeńskiego. Po tej ceremonii kobieta była wprowadzana w błąd, że wyszła za mąż i ma pełne prawa żony, dopiero później dowiadywała się, że jej prawa równe były zeru. Niezliczone żydówki znalazły się w burdelach przy pomocy tej sztuczki.

http://globalfire.tv/nj/09en/jews/slave_trade.htm

Olbrzymia liczba niewinnych żydówek została oszukana przez innych żydów, aby znalazły się one w burdelach. To była ich własna rasa, jaka je oszukała i sprzedawała je. Kojarzy mi się tu jeden z żydowskich rabinów, który nabrał matkę Normana Finkelsteina i okradł ją z odszkodowania za holocau$t.

To są fakty, Victoria. To jest prawda. Sprzeciwiaj się prawdzie, jeśli chcesz, ale prawda i tak w końcu zwycięży. Zamiast obrzucać mnie mianem „antysemity” za wyciąganie oczywistych wniosków z tych znanych historycznych danych, należy pogodzić się z faktem, że większość zwykłych żydów to wydymani frajerzy i ofiary zorganizowanego żydostwa. To są główni sprawcy mojej krytyki i mojego potępienia, to rabiniczni i ideologiczni kontrolery żydów: Puppet Masters, lub „władcy dyskursu„, by użyć trafnego wyrażenia Izraela Szamira.

To nie owce są problemem, lecz źli Pasterze.

Gerome_Jean_LeonXXSlave_Auction-237x300

Aukcja niewolników, Jean Leon Jerome, 1866. Żydzi byli czołowymi przedsiębiorcami w handlu żywym towarem, sprzedając nawet młode żydówki jako niewolnice seksualne wraz z porwanymi kobietami i dziećmi innych ras. Dziewczyny paradowały nago przed klientami i musiały otworzyć szeroko usta. Jak konie, pozwalały zaglądać sobie w zęby i dawały się ostukiwać, czy są w dobrej kondycji.

——————-

Żadna grupa ludzi nie wydaje się być tak całkiem opętana obsesją seksu, jak ortodoksyjni żydzi i rabini. Jeśli porównać teksty religijne różnych religii świata, można zauważyć, że wszystkie z nich – z jednym wyjątkiem judaizmu – utrzymywały wysoki poziom moralny. Nie ma w nich wtrętów na temat kształtu piersi i penisów, prostytutek i nasienia. A judaizm ma, i to wiele.

Rozważmy następujący fragment z hebrajskiej Biblii, co wystarczy, aby rumieniec oblał panieński policzek:

Zapałała namiętnością do swoich zalotników, których członki były jak członki osłów, a wytrysk ich nasienia jak wytrysk ogierów. I ty zatęskniłaś za ohydnym zachowaniem się w swojej młodości, gdy Egipcjanie ściskali twoje piersi i obmacywali dziewicze twoje łono. (Ez 23, 20-21).

3a

Wróćmy do Talmudu babilońskiego, a znajdziesz się nagle przeniesiona w świat gorących, niedelikatnych anegdot odnoszących się konkretnie do prostytutek i ich rabinicznych klientów (lub studentów jesziwy). Jest tak wiele tych opowieści w Talmudzie, że została na to wymyślona specjalna nazwa: Aggadah.

http://en.wikipedia.org/wiki/Aggadah

Chociaż te pouczające anegdoty dotykają wszystkich możliwych tematów, zwykle z rabinem jako centralną postacią, seks unosi się tam jak wielka chmura. Można z pewnością uznać, że judaizm jest najbardziej obsesyjny na punkcie seksu, bardziej niż jakakolwiek inna religia na świecie.

http://pl.scribd.com/doc/22830082/The-Passionate-Torah

Jedna z takich historii zaczyna się tak:

Mówili rabinowi Elazarowi ben Dordia, że nie zostawił żadnej prostytutki na świecie, do której by nie poszedł. Pewnego razu usłyszał, że istnieje pewna prostytutka w mieście nad morzem, która brała sakiewkę dinarów jako swą cenę. Zabrał więc sakiewkę dinarów i poszedł i przeszedł siedem rzek, aby do niej dotrzeć … (Traktat Avodah Zara 17a)

Inna historia zaczyna się tak:

Był kiedyś człowiek, który dowiedział się, że w mieście nad morzem była prostytutka, która brała czterysta złotych monet za swe usługi. Posłał jej czterysta złotych monet i określił, kiedy do niej przyjdzie. Gdy jego czas nadszedł, udał się do niej. Powiedziała mu: „Wpuścicie go!” Gdy wszedł, usiadła naga na wezgłowiu łóżka … itd. itp. (Traktat Menachot, 44a)

Talmud jest pełen takich opowieści o rabinach i ich studentach płacących za wizyty u prostytutek. Ponieważ słowo „pornografia” dosłownie oznacza „pisanie o prostytutkach”, Talmud jest chyba jedynym zapisem tzw. pism religijnych, które można określić w dosłownym znaczeniu – jako pornograficzne.

 3b

Nierządnica z Jerycha i dwóch szpiegów, James Tissot

Czytamy w Talmudzie o Rahab, nierządnicy po raz pierwszy wspomnianej w Księdze Jozuego. Jedna z z najbardziej urzekających femmes fatale starożytności, na równi z Heleną Trojańską i bajeczną koryncką kurtyzaną, Lais. Wymieniona w pismach przez Demostenesa, piękna Rahab zaczęła sprzedawać swoje ciało w wieku dziesięciu lat. „Nie było księcia albo władcy, który nie spał z nierządnicą Rahab”, informuje niezmordowanie Talmud. (Traktat Zavachim 116b).

Rabini, będący przywódcami religijnymi tamtych czasów, byli jednymi z pierwszych, którzy cieszyli się względami tej dojrzałej nimfetki. Pedofilia? Tak, Talmud jest tego pełen. Powiedziano nam o tej żydowskiej Lolicie: „Oni [rabini] zapewnili jej honorowe miejsce w tradycji żydowskiej …. Jej przeszłość jako nierządnicy nie obróciła się przeciwko niej i została niemal całkowicie zapomniana, gdy nawróciła się ona na judaizm”.

https://sites.google.com/site/hashtaumd/contents-1/prost

Nic się nie zmienia. Plus ça change. Pedofilia jest w porządku, jak się wydaje, jeśli zdarzy ci się być rabinem czy też Romanem Polański – ale nic z tych rzeczy, jeśli jesteś księdzem katolickim.

Lester.gif-3

Karykatura obrony pedofila Polanskiego i nagonki na księży katolickich

Pedofilia nie jest jedyną perwersją seksualną, którą toleruje Talmud. Jest nim również podglądactwo. Ciekawą anegdotę opowiada tekst, jak Kahane, uczeń jesziwy, ukrywa się pod łóżkiem swojego rabina i podsłuchuje go, gdy ten kocha się ze swoją żoną. Gdy zostaje nakryty i surowo skarcony przez swego nauczyciela, który nakazuje mu opuścić pokój od razu, uczeń odmawia: „Nie, nie pójdę!„, mówi. „Bo to jest Tora i muszę się tego nauczyć!”

Rabin jest zmuszony wziąć to pod uwagę. Szpiegostwo ludzi uprawiających seks jest chyba w porządku, jeśli motywem takiego działania jest pasja zdobywania „Wyższej Wiedzy”. (The Passionate Talmud, Introduction, p. 1).

Inny rozdział Talmudu zajmuje się bestialstwem, seksem ze zwierzętami. Wdowom nie zaleca się trzymania psów. Dlaczego? „Ponieważ”, jak mówi jeden z rozdziałów, „istnieje pewne podejrzenie w związku z tym, że kobieta, która już zakosztowała przyjemności cielesnych może zrobić to samo ze swoim zwierzęciem”.

Nie przesadzam, kiedy mówię, że obsesja Talmudu na tle seksu jest czymś wyjątkowym wśród wielu różnych religii świata. O dziwo, to musi być jedyny religijny tekst na świecie, jaki omawia i porównuje rozmiar penisa swoich najbardziej czczonych mędrców. (The Passionate Talmud, Introduction, p. 1).

————————

Wybiegając do XXI wieku, okazuje się, że współczesny rabinat trudno traktować jako model seksualnej powściągliwości.

 brothel_big.jpg-5-300x218

Scena burdelowa

Przenieśmy się z Talmudu do opracowania Ilany Hammerman In Foreign Parts: Trafficking in Women in Israel (W obcych stronach: Handel kobietami w izrahellu), a dowiesz się wstrząsających relacji o kształcie współczesnego biznesu usług seksualnych w izrahellu. Niewinne młode dziewczyny, wiele z nich nieletnich, jest porywana w Rosji i Europie Wschodniej, a potem zmuszana do życia w prostytucji w Tel Aviv. Zamknięte bez jedzenia, poddane szantażowi z użyciem gróźb i przemocy przez ich żydowskich sutenerów, te nieszczęsne dziewczyny mogą czasami spodziewać się maksymalnie sześćdziesięciu klientów dziennie. Ich najbardziej gorliwymi klientami, noszącymi czarne kapelusze i krzaczaste brody, są „religijni” ortodoksyjni żydzi biorący szabasowy rozwód ze swymi żonami.

Oto rodzaj zadziwiającego objawienia, jakie spotykamy w szokującej książce Hammerman:

Miałem bardzo słynnego rabina, który przyszedł i zamówił dziewczynę do seksu w pozycji na pieska i poprosił ją, aby szczekała, zeznał były właściciel burdelu przed komisją parlamentarną Knesetu. Jedna z pracujących tam kobiet, przedstawiona jako pobożna chrześcijanka, wyraża niechęć do swoich religijnych klientów: „Mieli duże czarne kapelusze, a pod nimi [inne] małe czarne kapelusze i to byli prawdziwi zboczeńcy”.

http://jewishwhistleblower.blogspot.com/2004/12/to-knesset-committeei-had-very-famous.html

Według raportu CNN z 1998 roku, izrahell ma obecnie najwyższy odsetek korzystania z usług prostytutek per capita na świecie. Milion wizyt prostytutek miesięcznie jest oficjalnie opłacanych, co czyni przemysł burdelowy jedną z najbardziej popularnych rozrywek tego narodu. Tysiące kobiet jest porywana rocznie, głównie z Rosji, Ukrainy, Mołdawii, Uzbekistanu i Chin, i sprzedawanych do niewoli seksualnej w izrahellu. Jak pisze żydowski autor, David Weinberg, w artykule z 1998 roku o prostytucji w izrahellu, zatytułowanym Not So Holy Land: „taka sytuacja wystarczy, aby płakać z rozpaczy lub zwymiotować ze wstydu”.

———————-

Żydzi mają na pewno seks w mózgu i on rzuca im się na mózg. Teraz przekazują oni swoją obsesję reszcie społeczeństwa. Wszyscy staliśmy się do pewnego stopnia zarażeni wirusem seksualnym.

„Jestem taką maszyną seksu”, szczyci się gospodarz talk show radiowego, żyd Howard Stern. „Mógłbym wziąć kawałek drewna i przekształcić go w coś erotycznego”.

Woody Allen, lojalny zwolennik pedofila Romana Polańskiego, został oskarżony przez jego pozostającą w separacji żonę, Mia Farrow, o seksualne wykorzystanie ich 7-letniej córki Dylan. Woody jest najbardziej dzisiaj znany ze swego genialnego dowcipu: „Nie wolno zakazywać masturbacji. To seks z kimś, kogo kochasz”.

Hope Weissman, żydowska profesor na Wesleyan University w Connecticut, była pierwszą, która otrzymała zadanie prowadzenia wykładów z pornografii, gdzie jej studenci, mieli być „uczeni” najbardziej obscenicznych pornograficznych pism i świadkami striptease’u żydowskiej gwiazdy porno, Annie Sprinkle, jaki mógł obejmować jej słynny rutynowy numer – zezwalania ludziom zaglądania do jej pochwy z użyciem wziernika.

W 2001 roku żydowski profesor Peter Singer stanął publicznie w obronie seksu ze zwierzętami na Uniwersytecie w Princeton, sugerując w eseju o nazwie Heavy Petting (http://www.utilitarianism.net/singer/by/2001—-.htm), że można chcieć seksu ze zwierzętami. Znów w 2001 r., społeczność żydowska w Anglii zrobiła wielkie halo z faktu, że trzy rozbierające się prostytutki zostały zaproszone do wykonania aktów erotycznych w synagodze, najprawdopodobniej z udziałem rabina podczas tego „wydarzenia” oraz w pełnym składzie „wiernych”.

W 1998 roku, izrahellski komentator Jonathan Rosenblum zauważył, że materiał dokumentalny CNN ujawnił, iż izrahell ma obecnie najwyższy wskaźnik prostytucji w świecie, oto co miał on do powiedzenia: „Po raz kolejny antysemici przedstawiają nas jako seksualnych libertynów i zboczeńców po to, żeby podważyć nasz autorytet moralny. Dziś ochoczo przyznajemy się do tych zarzutów„.

 annie-sprinkle-cervix-01.jpg-2

Annie Sprinkle (Ellen Steinberg): żydowska feministka, aktorka porno, lesbijska diva deprawacji. Masturbowała się wibratorem na scenie przed publicznością, a następnie zapraszała ludzi z widowni, aby zajrzeli do jej pochwy latarkami i wziernikiem. Opłata za ten peep-show: 5 dolarów. Spektakle Sprinkle były finansowane przez National Endowment for the Arts, mini-imperium kontrolowane przez ukrytą rękę zorganizowanego żydostwa. Amerykańscy podatnicy byli oszukiwani i dopłacali do finansowania tego parszywego seksualnego podglądactwa – ogłaszanego w reklamach jako „performance”.

 5a

Annie i jej „żona-mąż”, zdjęcie z zaproszenia ślubnego

Jednej rzeczy możemy być w miarę pewni: każde społeczeństwo, czy organizacja, która przyciąga obecność wielu żydów, może spodziewać się w ciągu kilku lat tego, że zostanie wprowadzona w spiralę dekadencji. Moralna anarchia z siła huraganu rozrywa blokady puszki Pandory i zła w jej wnętrzu. Widzieliśmy to w Weimarowskich Niemczech. Widzimy to, jak gromadzi się w dzisiejszej Ameryce. Widzimy to przede wszystkim w izrahellu, społeczeństwie fanatycznych osadników i wściekłych prawicowych rabinów: okupacyjnym tworze w Palestynie, jaki na pewno skazany jest na zagładę implozji od wewnątrz, co nastąpi prędzej czy później, pod presją własnych ekscesów moralnych i wojskowych.

6

Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że zbiera się wielka burza i wisi nad nami, i że tylko przewrót wojskowy czy rewolucja może teraz uratować Amerykę. Coś może nas od tego wybawić? Uleczyć nas z duchowego raka, jaki trawi nas od wewnątrz i od niegodziwych wojen, w jakie nas wplątano wbrew naszej woli – Afganistan, Irak, Libia, Syria, a wkrótce być może Iran – w imieniu obcego państwa i jego dywersantów i agentów w Ameryce?

Chyba że wkrótce nastąpi cud i jakiś charyzmatyczny lider pojawi się i przyjdzie nam z pomocą, jeśli nie, wtedy czeka nas z pewnością niewyobrażalnie ponura przyszłość: Przyszłość, w jakiej jedynymi pociechami pozostaną bezmyślna rozrywka, narkotyki, alkohol, odurzenie seksualne – i samobójstwo.

Szczere najlepsze życzenia, Victoria, i powodzenia w czasach terroru i ucisku, jakie są dopiero przed nami.

źródła:

SECRET SEX LIFE OF THE JEWS

http://snippits-and-slappits.blogspot.ca/2013/10/secret-sex-life-of-jews.html

przygotował: Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.