Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Teen Vogue Video mówi: „Ta idea, że ​​ciało jest mężczyzną lub kobietą, jest całkowicie błędna”

Teen Vogue Video mówi: „Ta idea, że ​​ciało jest mężczyzną lub kobietą, jest całkowicie błędna”

Magazyn Teen Vogue, sprzedawany bezpośrednio młodym ludziom, opublikował na YouTube wideo, w którym różni mówcy odrzucają naukę, która odróżnia płeć męską i żeńską. Jest to kolejny rażący przykład programu zatarcia płci.

Teen Vogue opublikował niedawno film na YouTube zatytułowany 5 Common Misconceptions About Sex and Gender i jest… dość surrealistyczny. Opis YouTube mówi: „7 działaczy i osób LGBTQIA + obala powszechne nieporozumienia dotyczące płci”. W filmie różni mówcy (żaden z nich w dziedzinie nauki) nie odrzucają naukowych faktów dotyczących ludzkiego ciała, aby zastąpić je sztucznymi konstruktami.

Szczerze mówiąc, trudno było to oglądać. Ponieważ NIE chodzi o prawo ludzi do życia w sposób, w jaki czują się szczęśliwi i komfortowo. Film wychodzi daleko w dziwne terytorium iluzji i inżynierii społecznej. Chodzi o zastąpienie nauki i zastąpienie jej radykalnym i ekstremalnym programem, który zaprzecza istnieniu dwóch płci. A to jest publikowane przez magazyn przeznaczony dla młodych ludzi.

Oto film:

Oto kilka „świateł”:

Wideo rozpoczyna się od belgijskiego modela Hanne Gaby Odiele, która mówi:

„Dwie płcie to głupie gadanie.”

Następnie Maria Trida, producent z Teen Vogue, mówi:

„Ta idea, że ​​ciało jest męskie lub żeńskie, jest całkowicie błędna!”

Następnie wideo dodaje grubą warstwę mylących, nienaukowych „faktów”, aby wyjaśnić istotę płci.

„Wszyscy mamy cechy, które są typowo męskie i typowo kobiece, i tak naprawdę chodzi o wybory polityczne, czynniki społeczne, wybory ideologiczne, które przypisujemy znaczenie różnym częściom naszego ciała. Tak więc znaczenie może być takie, że mieli na myśli, że większość z nas uczy się, że jeśli masz pochwę, jesteś dziewczyną; lub jeśli masz p — s, jesteś chłopcem. ”

Następnie wideo atakuje fakt, że chromosomy określają płeć człowieka.

„Mówienie, że osoba z chromosomami XY jest tylko mężczyzną, jest wąskim sposobem spojrzenia na zróżnicowany zakres różnic chromosomowych, które możemy mieć jako osoba”.

„Zbyt wielu ludzi nadal wierzy, że istnieje coś takiego jak prawdziwa płeć i że pochodzi on z naszych chromosomów. Tak nie jest. Nauka wie o tym od dziesięcioleci i jest to konsensus w nauce, który jest niekontrowersyjny ”.

Następnie film wyjaśnia, że ​​trans kobieta (mężczyzna, który zdecydował się zostać kobietą) jest w rzeczywistości kobietą biologiczną. Wideo podkreśla, że ​​wszystkie części ciała kobiety trans są w rzeczywistości częściami kobiecego ciała. Jedna z kobiet trans mówi:

„Moja biologia to biologia kobiety, niezależnie od tego, czy lekarze się zgadzają z tym czy nie”.

Krótko mówiąc, wideo chce, abyś zignorował to, co twoje oczy widzą i przyjąć złożony i zagmatwany program, który zaprzecza różnicom płci.

To, co wydaje się być świadkiem, nazywa się Łysenkiz:

Łysenkizm może być użyty metaforycznie, aby opisać manipulację lub zniekształcenie procesu naukowego jako sposób na osiągnięcie z góry określonego wniosku, podyktowanego przez ideologiczne uprzedzenia, często związane z celami społecznymi lub politycznymi.” – Wikipedia,Łysenkizm

Niestety, nie jest to pierwsza próba mediów masowych w indoktrynowaniu młodych ludzi tym programem. Oto fragment z pokazu Netflix: Bill Nye ratuje świat. Ustaw twarz, żeby się skulić.

Program rozmycia płci jest silny i trwa od lat. Fakt, że jest popychany przez największe światowe media, mówi nam, że pochodzi on bezpośrednio od elity. Dlaczego? Z wielu powodów. Najważniejszy: chcą, by ludzie byli poniżani i usuwani tak dalece, jak to możliwe, z wszystkiego, co czyni ich uziemionymi i zgodnymi z życiem i Bogiem Chodzi mi o to, że chcą, aby młodzi ludzie byli zdezorientowani w byciu mężczyzną lub kobietą – podstawowym (łatwo zauważalnym) elementem ludzkiego życia.

Oto, co chcą stworzyć: populacja, która jest zagubiona, zdezorientowana i przygnębiona. Ponieważ ci ludzie są najłatwiejsi do kontrolowania i manipulowania.

Źródło: https://vigilantcitizen.com/latestnews/a-teen-vogue-video-says-this-idea-that-the-body-is-either-male-of-female-is-totally-wrong/

Tłum. Sobrius

Polskie źródło: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/04/10/teen-vogue-video-mowi-ta-idea-ze-%E2%80%8B%E2%80%8Bcialo-jest-mezczyzna-lub-kobieta-jest-calkowicie-bledna/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.