Strona główna > Polska > Teczki Bolka zasłoną dymną POPiS i żydów…..

Teczki Bolka zasłoną dymną POPiS i żydów…..

Laudetur Iesus Christus

Nadmierny krzyk nad teczkami Lecha Wałęsy jest jedynie zasłoną dymną rozpostartą nad następnymi „paczkami” Kiszczakowej, a w perspektywie archiwami Jaruzelskiej i innych komuszek. A to właśnie w tamtych „pakietach” są dokumenty faktycznie nowe i szokujące, tzn. nominalnie mogą takim być, bo nie muszą, gdyż mogłyby być zniszczone, a nie dotyczą one Wałęsy.

Bo z jakiego to powodu sam Wałęsa miałby być powodem, celem tego trzęsienia ziemi?

a

Wałęsa to nie tylko jedynie margines społeczny, ale i margines polityczny. Nawet w okresie prezydentury nic politycznie nie znaczył – bo właśnie wtedy był najwartościowszym agentem SB, czyli politycznym nikim – a co dopiero teraz, kiedy od stołka prezydenckiego jest już daleko?

Obecny Lech Wałęsa to obiekt przekleństw własnych towarzyszy walki, których zdradził najgorzej, a nie tyle w stoczni jako elektryk, kapujący za pieniądze, ale w Belwederze – jako prezydent zdradzający za bajońskie synekury.

Czy to on, taki jak on, który już nic nie znaczy, miałby być powodem tego obecnego zamieszania? Lech Wałęsa 2016, który zdradził nawet samego siebie – tj. Bolka elektryka ze stoczni w Gdańsku. Dla kogo mógł być groźny lub pożyteczny jako ośmieszony, że wart byłby otwarcia tych tajemnych teczek?

– Dla nikogo.

+

Pobyt Kaczyńskiego w szpitalu, afera z Poznańskim, walki w KG policji, śmierć pułkownika Sławomira Berdychowskiego winny być rozpatrywane na szerszym tle wydarzeń i czas pierwszej wizyty, a potem drugiej wizyty wdowy Kiszczakowej w IPN nakłada na te wydarzenia swoiste ramy tej sytuacji.

Znamienne jest również i to, że IPN nie przestawił – na dzień dzisiejszy -„inwentaryzacji” dokumentów zawartych w innych paczkach czy workach otrzymanych od Kiszczakowej. Jest to arcyważne, a może najważniejsze, bo właśnie podczas szumu o teczkach Wałęsy może odbywać się nieoficjalna, nielegalna kontrola ich zawartości oraz zniszczenie informacji niewygodnych!

A chodzi tu o wiele faktów oraz o nazwiska: Geremek, Michnik, Kuroń, Olszewski, Turowicz, Glemp, Wojtyła, Kaczyński, Tusk, etc,… czy kwestie zadłużenia PRL, problem Rotundy w Warszawie, tajnych kont bankowych męczenników solidarności, zagadnienia powstania samej Solidarności, szmugiel żydów z Rosji do Izraela via Warszawa lub serię mordów politycznych w III RP.

Mordy i rabunek to swoista „ewangelia” tych 25 lat demokracji i „wolnego rynku” w Polsce – a szafa Kiszczaka i innych, to niewątpliwie jakaś rozgrywka „wewnętrza” POPiS, ale i też obawy wynikające ze strachu przed równoległymi publikacjami w Moskwie, bo Rosja też się modli wobec tej samej „ewangelii” i rytuały polskie zna dobrze.

+

Kto miał interes w tym obecnym zamieszaniu i jakie tego mogą być skutki?

Rosja jest obecnie mocno przyciśnięta przez „Zachód”. I Polska tam, w Moskwie jest postrzegana jako mięso armatnie Zachodu. Polska jako taka – przedmurze zapadu – może być uderzona od tej strony – kompromitacyjnymi informacjami nie tyle o Bolku, ale szerzej, bo o „komitecie założycielskim” III RP – która jest śmiertelnym zagrożeniem Rosji na zachodzie. A nieco z drugiej strony, np. Kaczyński i spółka popierający najazd na Moskwę, chcieliby wiedzieć to: jakie to papiery może mieć Putin na nich samych!  I to może dlatego te figury III RP tak bardzo chcą tego najazdu na Moskwę.

Poza tymi środowiskami warszawskimi w kręgu podejrzanych, którzy otworzyli teczki, jest światowa lichwa, która pcha świat do wojny. Pisaliśmy o tym dwa lata temu, a narzędziem tej lichwy jest właśnie Kaczyński i spółka -http://gazetawarszawska.com/pugnae/238-cud-jaroslawa-i-zestrzelenie-na-ukrainie, a teraz może nadejść zadecydowana finalizacja planów tam opisanych. I ten obecny czarny dym na Warszawą – a raczej przykry zapach – może być zaczynem prowokacji, wymuszenia do ucieczki tych nazwisk z teczek Kiszczakowych do przodu, w wojnę przeciw Rosji lub Iranowi (obrona Izraela), czyli ta kompromitacja teczkami byłaby batem najlepszych sojuszników III RP, tj. Izraela lub USA. A wiadomo, że ci nie mają żadnych przyjaciół, a jedynie pachołków.

Z drugiej strony również wiemy, co wspominano, że Kreml ma kopie wszystkich archiwów okresu PRL, a nawet i po tym okresie. Obecny POPiS boi się tych kremlowskich teczek.  I takie to rozpoznanie „domowych” archiwów – jakie widzimy pod hasłem teczka Bolka – daje Kaczyńskiemu, Michnikowi i podobnym jakąś kalkulacyjną informację o możliwościach arsenału teczek Putina. Które to ujawnione teczki mogą szokująco obnażyć śmieszność obecnych kompradorów w tym żałosnym państwie nadwiślańskim.  Czyli to Kaczyński z Michnikiem mogliby być zainteresowanymi w tym kontrolowanym wybuchu otwarcia szafy Kiszczaka, a to tylko po to, aby zobaczyć, co tam faktycznie jest i czy to może być groźne!

Chociaż – prawdę mówiąc: czy to przekazanie szafy wdowy Kiszczaka do IPN ´u nie mogło być dokonane na rozkaz Moskwy? Tak byłoby najlogiczniej, najprościej! Bo przecież rozbicie tego syfu warszawskiego leży w interesie Kremla. Gdyż jakakolwiek „normalna” władza w Polsce, inna od tej obecnej, byłaby Moskwie na rękę, bo ta normalna władza, która przejęłaby władzę od obecnego POPIS, nie potrzebuje konfliktów z Rosją, ale współpracy.  Czy Putin nie umie kalkulować?

Powtarzamy: to wszystko, co widać i słychać, ma z Bolkiem mało wspólnego lub nic. Co najwyżej z nowymi bolkami Janem Żarynem, Antonim Dudkiem, i podobnym profesorami, którzy zgodnie kreują – przed obecnymi kamerami TVP –  post-bolka bohaterem założycielem Polski demokracji, dobrobytu i suwerenności, no ale jacy profesorowie, tacy klakierzy – to im się nie uda. Tak przecież jak Wałęsa nie reprezentował klasy robotniczej, tak i ci profesorowie nie reprezentują klasy intelektualnej naszego Narodu i te Żaryny i Dudki żałosne są i bezskuteczne.

+

Ponadto – inna ważna okoliczność – mamy w lecie Światowy Dzień Młodzieży i możliwe, że trzeba coś i tam pozamiatać.

A na ŚDM przyjedzie „biskup Rzymu” Bergoglio i może to być okazja to wielkiego zamachu terrorystycznego. W tym roku mija sześć lat po zamachu na Delegację do Smoleńska (sześć rogów gwiazdy, sześć milionów holo…., sześć pocałowań żydów przez Bergoglio), gdzie pogrzebowy atak terrorystyczny na pogrzebnikow w Warszawie nie udał się – bo nikt nie przyjechał. Więc w szóstym roku musi się udać… Yaweh nie śpi.

Możliwe, że jest to okazja do powtórki.

Biskup Rzymu zrobił już to, co najważniejsze, przepędził papieża i sam podaje się biskupem, którzy w miejsce papieża rządzi w Kościele, a świat się nie zawalił. Bergoglio za pomocą żydowskiej koterii w Domu Marty daje początek do realizacji marzeń żydostwa: kolektywizmu w Kościele Katolickim w miejsce władzy Papieża.  „Franciszek”, którego popularność gwałtownie spada, zaczyna być nieskuteczny i jako bezużyteczny żydom musi być szybko odsunięty, zanim to te gojskie barany nie zorientują się, że „król jest nagi”. Jego likwidacja może być ważnym przyczynkiem do niepowoływania nowego „papieża” i precedensu rządów kardynałów i lokalnych biskupów, a to byłaby prawdziwa nowa era – „wiosna” nie w Libii, nie w Egipcie, ale w Kościele.

Aby takie podejrzenia hipotetycznie uprawdopodobnić, choćby w aspekcie możliwości „logistycznych”, wystarczy rzucić okiem na kalendarz: w tym roku „marsz żywych” zadeptuje Polskę 5 maja, czyli styka się niemal z ŚDM. Z tej to okazji żydzi – niepostrzeżenie – sprowadzą do Polski extra siły policyjno – militarne, extra sprzęt, a i jakoś przedłużą bytowanie organizacyjne w Polsce aż do dnia młodzieży – będzie to faktycznie niejako z marszu, naturalne.

+

Jest wielu, którym wydarzenia teczkowe są bardzo na rękę i tych wielu mogło poruszyć tę obecną lawinę, czekającą od lat……

………..ale….. ale biedny Jarosław,…. biedny Lechu,….. biedny Adaś, biedny ten, biedny tamten, ileż to będzie samobójców! ho ho !

A te pomniki postawione za życia? Trzeba to będzie zburzyć.  Bardzo chętnie – ważne, aby tylko nie dać wciągnąć Polski w wojnę i to jak zwykle: w cudzym interesie.

In Christo

Krzysztof Cierpisz

18-II-2016

+++

Za: http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/3315-teczki-bolka

Data publikacji: 18.02.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *