Strona główna > Zdrowie > Technologie zabijania Billa Gates’a

Technologie zabijania Billa Gates’a

Technologie zabijania Billa Gates’a.
Uważaj na leki , wodę , profilaktykę i modę.

Bill Gates, powiedział na konferencji już oficjalnie, że szczepionki muszą być stosowane w celu zmniejszenia liczby ludności na świecie.  Mason i Ludobójca następca dr. Mengele, Bill Gates, założyciel firmy Microsoft powiedział na niedawnej konferencji TED, że szczepionki powinny być stosowane do zmniejszenia liczby ludności na świecie, w celu rozwiązania problemu globalnego ocieplenia i zmniejszenia emisji CO2.

aa

Oczywiście powołał się wciąż na te same statystki twierdząc , że globalna populacja sięgnie 9 mld istnień ludzkich.

Chciałbym wam coś uświadomić, Bill Gates jest ludobójcą i kłamcą, ponieważ z powodu głodu, wojen, rewolucji, katastrof, wypadków oraz w wyniku śmierci naturalnych co sekundę umiera 2-3 osób, przy współczynniku urodzin na poziomie 1-2 osób na sekundę !!!

Gates powiedział: „Jeśli dalej będziemy robić naprawdę dobrą robotę z nowymi szczepionkami dla poprawy „zdrowia”, przy jednoczesnym obniżeniu urodzin przez darmowe usługi aborcyjne i sterylizacyjne , możemy obniżyć populacje Ziemi być, może o 10 lub 15 procent.”

Jak to jest Panie Gates, że poprawa zdrowia poprzez zastosowanie szczepionek, jednocześnie ma wpłynąć na bezpłodność, aborcje i sterylizacje …?!
Ratowanie życie ma doprowadzić do zmniejszenia światowej populacji ? Czy to ma być oksymoron?

Chyba Gates jednak odnosi się do szczepionek, których jedynym celem jest sterylizacja ludzi, dokładnie taki sam sposób działania przedstawia w swojej książce „Ecoscience” (1977), John R Holdren, doradca naukowy Białego Domu, który wzywa do „planetarnego reżimu”.

Dyktatorski system władzy nakłada drakońskie środki redukcji populacji poprzez wszelkiego rodzaju technik ucisku czy sterylizacje. Wzorem tych technik są Chiny tak opiewane przez Davida Rockeffelera czy Billa Clintona.

Bill Gates finansuje szczepionki, oparte na nanotechnologii. Jego fundacja zyskuje reputację i środki finansowania poprzez ideologiczną promocje medialną w „którą wierzy większość populacji świata zachodniego.

Masowa sterylizacja poprzez jedzenie, farmacje, medycynę i szczepienia jest promowana poprzez programy oparte na propagacji mody na profilaktykę medyczną wystosowaną w większości do kobiet niezdających sobie sprawy z zastosowania spreparowanych narzędzi ginekologicznych , tamponów, podpasek , tabletek, żeli i innych form chemii ukrytych w rzeczach codziennego użytku. Inną formą sterylizacji jest moda na zdrową żywność – bio żywność (GMO) oraz wodę z fluorem w opakowaniach wydzielających bpa do wody !

Niektóre z programów finansowanych przez fundacje to programy sterylizacji, poprzez badania profilaktyczne np: USG męskiej moszny.

Modne wśród mężczyzn są technologie „kastracji” tymczasowej poprzez prześwietlenia, odżywki dla sportowców oraz modne tabletki na potencję, wzwód drodzy Panowie nie oznacza płodności i zdrowia.

Fundacja finansuje obecnie nowy program „szczepionki przeciw nadmiernej potliwości” w oparciu o technologie nanocząstek penetrujących ludzką skórę.
Technologia ta jest opisana jako „… nanocząsteczki, które wnikają w skórę przez mieszki włosowe i napowietrzają skórę oraz cały organizm , pot likwidowany jest w momencie jego wytwarzania .”

Dotacja na badania pochodzą od Carlosa Alberto Guzmana z Ośrodka Badań Zakaźnych oraz od Clausa-Michaela Lehra i Steffi Hansena z Instytutu Badań Farmaceutycznych Helmholtza.

Instytucje te są częścią Fundacji Gatesa ,ich celem są „wielkie wyzwania ” oraz programy, które działają w oparciu o idee „osiągnięcia przełomu w ochronie zdrowia na świecie.”

Postęp ?! … masowa sterylizacja, kastracja i szczepionki oparte na nanocząsteczkach , które mogą być podawane potajemnie nawet bez wiedzy użytkownika ,to postęp ?! Jeśli bierzemy postęp technologii zabijania, to zdecydowanie doszliśmy do etapu globalnych obozów koncentracyjnych.

Jak to możliwe ?

Nanocząstki mogą być stosowane jako ciekłe aerozole, którymi natryskuje się wszystko na co ma się ochotę ! Bez problemu, można przemycić w ten sposób śmiercionośne wirusy lub szczepionki. Można je rozpylić z samolotu lub poprzez system wentylacji na lotnisku, w samolocie, biurowcu …

Być może nawet nie wiesz ,że byłeś już zaszczepiony , a pamiętaj ,że dzięki PiS-owi, państwo może Cię szczepić kiedy i na co chce bez Twojej zgody — tak stanowi polskie prawo ! Czy Ty czytelniku jako świadomy obywatel wiesz o tym ?!
( http://szczepionkowygeszeft.hvs.pl/przymusowe-szczepienia-czyli-pis-finansowany-przez-korporacje/ ) (http://ligaswiatowa.hvs.pl/szczepionki-abys-wiedzial/ )

Technologia ta jest bardzo niebezpieczna dla wolności zdrowia. Praktyk tych używają rządy i firmy farmaceutyczne , które tak naprawdę stanowią jedyną formę terroryzmu na świecie!

Zauważ ,że już dziś ,można stworzyć żel intymny lub krem z nanocząstkami wirusa Eboli , który może Cię uczynić chorym i martwym !

Co więcej kupując krem do opalania, do Twojego ciała mogą dostać się nanocząstki cravarem , które pod wpływem słońca uwolnią w Twoim ciele obce DNA…

Taka jest historia tajnych masowych leków testowanych w obozach koncentracyjnych na całym świecie w latach 1935-2014.

Wyborco nie zapytasz swojego rządu dlaczego leczy ludzi bez ich wiedzy i zgody?

Oni już czynią Cię bezpłodnym przez wodę z fluorem, która pijesz, i w której pływasz —ponoć dla zdrowia ?! Fluor jest dostarczany do Twojego ciała przez firmy farmakologiczne bez Twojej zgody , bez recepty , bez diagnozy, bez wizyty u lekarza !

Tak straszący Cię terrorystami rząd dostarczając fluor i nanocząstki do Twojego ciała jest największym światowym terrorystą! Tak zabija Ciebie i Twoje dzieci !

Czy to jest „przełom w ochronie zdrowia na świecie”?

A najlepsza jest racjonalna głupota ludzi twierdzących ,że profilaktyka jest potrzebna każdemu człowiekowi!

Większość ludzie nie wie nawet ,że uczestniczy w niekończący się łańcuchu zależności woda z fluorem zmusza Cię do połknięcia leku , który zmusza Cię do diety , a dieta do połknięcia kolejnej pigułki … To szaleństwo , eksperyment , wyzysk , zabójstwo …

Fluor podobno to nie lek, według FDA, pomimo że definicja leku stworzona przez FDA mówi : każda substancja chemiczna , która powoduje efekty biologiczne w organizmie ludzkim jest z definicji lekiem !

Dlatego też fluor jest lekiem , a Ty obywatelu jesteś codziennie leczony przymusowo ! Mało tego jest to lek zatwierdzony ponieważ jest on promowany do ochrony jamy ustnej …

No chyba. że każdy z was ma niedobór fluoru! Pytanie, masz na to receptę czytelniku?!

Medycyna korporacji farmaceutycznych i Billa „Mengele” Gates’a jest taka arogancja ,że nie potrzebuje żadnej etyki, zasad, przepisów wykonawczych i ustawowych.

Jest to system medycyny „Rogue”, gdzie leki są podawane bez waszej zgody za pomocą powietrza, poprzez wodociągi , jedzenie czy picie… Leczą was z człowieczeństwa, moralności, wolności i ideałów !

A więc nadal twierdzisz, że jesteś wolny, i masz wybór ?! Nadal chcesz wspierać Owsiaka, Ochojską, Gates’a i inne „wybitne” jednostki i twarze depopulacji i deprawacji !

Najbogatszy człowiek na świecie, i jego żona Melinda, znani są również z wspierania Planned Parenthood i innych pro-aborcyjnych pomysłów Rockeffelerów i Rotschildów.

Według wiarygodnych źródeł, niektóre z nowych szczepionek opracowywanych przez Organizację Narodów Zjednoczonych i WHO za pieniądze Gatesa, zawierają trujące związki chemiczne, które służą do zabijania nienarodzonych dzieci wewnątrz macicy. Przecież kobieta w ciąży musi się szczepić !

W 1999 roku American League for Life była przerażony odkryciem, że szczepionki ONZ były wykorzystywane jako „bomby” ukrytej depopulacji. Grupa ALL był bezpośrednio zależna do Billa Gates’a. Wybielić się aby grać rolę fałszywego szczepionkowego mesjasza!

Program szczepień przeciwko tężcowi realizowany przez Światową Organizacje Zdrowia (WHO), za pieniadzę Gates jest niezwykle podobny do podobnego programu WHO, który został użyty jako środek sterylizacji młodych kobiet na Filipinach.

Gates dał 26 milionów dolarów na program WHO przeciw tężcowi w kilku krajach rozwijających się.

W komunikacie prasowym, mówi się, że poprzedni program przeciwko tężcowi, przeprowadzony na Filipinach w 1995 roku, wzbudziła podejrzenia urzędników ministerstwa zdrowia ponieważ dotyczył tylko kobiet w wieku rozrodczym. A przecież tężec dotyka zarówno mężczyzn jak i kobiet, starych i młodych.

Jeden z badaczy wykazał, że kobiety otrzymywały szczepionkę przeciw tężcowi w połączeniu z chemikaliami o nazwie hCG, aby utworzyć środek przeciw ciążowy.

BBC oraz Departament Zdrowia Filipin , poinformowali, że zmodyfikowany dzięki szczepionkom system immunologiczny spowodował poronienia w organizmach wielu matek. „Obecny program szczepionkowy, finansowany przez Gates’a i WHO w wielu krajach rozwijających się, jest, ponownie, skierowane do kobiet w wieku rozrodczym. Jest to program depopulacji i sterylizacji „.

Gratuluję kobietom braku świadomości … Drogie Panie , drogie studentki nie dajcie się szczepić jak zwierzęta u weterynarza. Nie dajcie się szantażować obowiązkowymi badaniami ginekologicznymi itp, programom profilaktycznym … Bowiem zwiększacie swoją szanse na raka i bezpłodność. Ile lat można to wam tłumaczyć !

Drodzy panowie przestańcie stosować środki farmakologiczne na potencję , po prostu odstawcie jedzenie i picie w opakowaniach zawierających bpa — plastyki !

Niszcząc hierarchę – zwiększasz szansę własnego przeżycia !

Za: http://ligaswiatowa.hvs.pl/technologie-zabijania-billa-gatesa/

Data publikacji: 16.10.2014

One thought on “Technologie zabijania Billa Gates’a

  1. Powyższy artykuł jest standartowy ale bezcenny jak mawiają w korpo Usa Dawid R. oraza biedny Gates(bramy tylko czego lotnisk do nieba?) jego sługa dążą do depopulacji czyli zabawiają się w Pana Boga……………..czyli co Swięty Apostoł Jan w Apokalipsie napisał 200 procent prawdy……III Antch…..dziala z premedytacja jego czas się kończy szkoda tylko ludzi módlmy się…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.