Strona główna > NWO > Apokalipsa > Technologie Antychrysta pod murami Kremla

Technologie Antychrysta pod murami Kremla

Drodzy bracia i siostry!

Przedkładamy waszej uwadze dokumentalny film „Technologie Antychrysta pod murami Kremla”, w którym relacjonuje się jak pod pretekstem dobroczynnych imprez wypróbowuje się apokaliptyczne technologie przygotowujące obywateli Rosji (takie działania prowadzone są we wszystkich krajach talmudycznej „cywilizacji” – tłum.) do przyjęcia „nakreślenia” (znamienia) bestii na prawą rękę.

a

W tym filmie, nakręconym w 2011 roku, pokazuje się jak tłumy ludzi, bez zastanowienia, podstawiają swoją rękę aby zostać ponumerowanym jak jakaś rzecz albo hodowlane zwierzę na farmie.

W takich przypadkach możliwe jest badanie przez siły światowych spiskowców reakcji mieszkańców Rosji na wprowadzanie identyfikacyjnych bransoletek z numerami. Reakcja większości ludzi okazała się pozytywna i teraz już bransolety z numerami zyskały bardzo szerokie zastosowanie i popularność i są nawet narzucane uczestnikom prawosławnych pielgrzymek i procesji krzyżowych. Większość z tych prawosławnych uczestników nie zastanawia się i dobrowolnie wkłada bransolety na własne ręce, nie zwracając uwagi na to, że umieszczone na nich są trzy szóstki.

Za: http://dsnmp.ru/dokumentalnyiy-film-tehnologii-antihrista-u-sten-kremlya/

Data publikacji: 18.01.2016

Tłumaczenie: Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.