Strona główna > NWO > Apokalipsa > Technologie Antychrysta…Hologramy 7D – jego przyszłe ” cuda „

Technologie Antychrysta…Hologramy 7D – jego przyszłe ” cuda „

Zwodząc ludzi Antychryst pokaże liczne zadziwiające cuda. „A jego przyjście jest sprawą szatana, z wszelką mocą i znakami i cudami kłamliwymi” (2 List Św. Pawła Apostoła do Tesaloniczan).

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

https://www.youtube.com/watch?v=DQH9cxeGPrk

„Będąc ojcem kłamstwa, za pośrednictwem fałszywych czynów będzie on zwodził wyobraźnię tak, że ludzie zobaczą albo zmartwychwstałego zmarłego, gdy tymczasem nie będzie on zmartwychwstały; albo ujrzą chromych, którzy chodzą i ślepych, którzy widzą podczas gdy w rzeczywistości ne zajdzie żadne uzdrowienie”. (Święty Cyryl Jerozolimski – „Naucznie katechetyczne”, 14, 15, str. 321).

„On będzie zdolny do zwiedzenia tych ludzi, którzy odwrócili się od Boga, kiedy spowoduje, że w srogą zimę wzejdą trawy albo sprowadzi ogień z nieba albo będzie latać w powietrzu bez pomocy aparatu latającego. On da znak z nieba, to znaczy znak w powietrzu gdzie panuje głównie szatan”. (patrz Święty Efrem Syryjczyk – „Słowo”, cz.2, Ef.2.2) Ten znak jest wskazywany przez Pismo Święte jako najważniejszy ze znaków Antychrysta a miejsce tego znaku to powietrze.

Ujrzawszy te cuda, ludzie w swoim zaślepieniu, kierując się swoim pysznym rozumem cielesnym, natychmiast rozpoznają w tych cudach szatańskich przejaw największej siły Bożej i z zachwytem przyjmą Antychrysta jako boga. 

„Antychryst wprowadzi strach nawałnicą i zdumienie cudami swoimi, zaspokoi nimi głupią ciekawość i prostacką ignorancję, zaspokoi próżność i pychę ludzką, zaspokoi cielesne mędrkowanie, zaspokoi zabobony, doprowadzi do niepewności ludzką uczoność. Wszyscy ludzie kierujący się światłem upadłej swojej natury, którzy oderwali się od wskazówek światła Bożego, dadzą się porwać posłuszeństwu wobec zwodziciela”. (Apok.13,8) (Święty Ignacy Brianczaninow, tom 4, str 302).

Wszystkie te środki Antychrysta, jego nauka i chwała genialnego myśliciela, jego fałszywe cuda i całe jego obłudne, ostentacyjnie cnotliwe życie, będą miały jeden cel, przechwycenie całej globalnej władzy, władzy nad wszystkimi narodami.

Pierwszym etapem na tej drodze będzie zyskanie popularności wśród żydów. Antychryst dołoży wszelkich starań żeby żydzi uznali go za swojego, obiecanego moshiacha. Uda mu się zakończyć konstrukcję państwa żydowskiego i przystąpić do realizacji tysiącletniego, żydowskiego marzenia, do odbudowy Świątyni Salomona.

https://www.youtube.com/watch?v=ronNfU8oYiM

SUPLEMENT

https://www.youtube.com/watch?v=6dLi_uE5l90

SUPLEMENT

INNOWACJE DLA KRÓLESTWA ANTYCHRYSTA

Za: http://3rm.info/main/65226-tehnologii-antihrista-gologrammy-7d-buduschie-chudesa-antihrista-video.html

Data publikacji: 15.11.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *