Strona główna > NWO > Technologia RFID w Polsce

Technologia RFID w Polsce

O planach chipizacji Polski na razie panuje głucha cisza nawet w internetowych mediach niezależnych. Nie zajmuje się tym żaden portal w Polsce. Nie oczekujmy, że nas wyręczy i zajmie się tym problemem mainstream. Jesteśmy pod tym względem znacznie gorzej zorganizowani od naszych wschodnich sąsiadów u których chipizacja ludzi już się zaczęła i którzy na bieżąco dostarczają światu informacje (tylko niektóre z nich ukazują się na Wolnej Polsce – RFID (mikrochip) przekształca człowieka w biorobota) z frontu walki z tym judejskim barbarzyństwem NWO.

Musimy zwrócić uwagę na to, że technologia RFID stopniowo „modernizuje” także polski rynek i kwestią czasu jest, aż zostanie ona w postaci podskórnych biochipów wykorzystana na tutejszej „masie konsumentów” przez nikogo innego jak naszych najgorszych wrogów, którzy o ironio losu stanowią „nasze” władze w tzw. wolnej i demokratycznej III RP. Mainstreamowa moc propagandy oswoi co bardziej pozbawione rozumu owieczki z każdym wrogim ludzkości judejskim pomysłem. Nad przykładami bezgranicznej debilizacji ludzi nie trzeba tu główkować, wystarczy rozejrzeć się po ulicy, albo co gorsza, niekiedy porozmawiać z najbliższymi członkami rodziny.

Obecnie na topie jest wywrotowe żydowskie „gender” dla Gojów, gdy wydawać by się mogło, że już nie można bardziej splugawić cywilizacji białego człowieka? Niestety, ale antyludzkich i uderzających w prawa natury pomysłów żydo-elit nie jest koniec, ale „dobry” początek. W menu NWO na deser czeka nas chip pod skórę bądź laserowe znamię – kod na czole. Pierwsze symptomy obecności systemów RFID w Polsce już są daleko za nami. Powstają na gruncie polskim firmy walczące o wdrażanie technologii RFID w nasze życie codzienne. Dla przykładu wystarczy odwiedzić poniższe dwie witryny:

http://www.rfidsolutions.pl/index.php

a

http://hadatap.pl/pl/

a

W obecnej chwili jeszcze nie reklamuje się w Polsce chipizacji ludzi, ale jak już wspomniałem, jest to tylko kwestią czasu. Oswajanie Polaków z „postępem” trwa i adekwatnie do wzmagającego się oporu naszej garstki będzie się on nasilać. Musimy śledzić każdą wzmiankę o tym judejskim pomyśle na naszym gruncie i ją nagłaśniać, rozpowszechniać i co najważniejsze, przeciwdziałać. Żydowskie eksperymenty z Zachodu i ze Wschodu ostatecznie krzyżują swe szlaki właśnie w Polsce i wdrażania ich wszystkich na naszym gruncie, przy obecnej unijno-okrągłostołowej okupacji, możemy być bardziej niż pewni.

Chipizacja ludzi jest niczym innym jak skuciem istoty ludzkiej w elektroniczne kajdany judejskiego NWO. Jest oznaczeniem człowieka jak bydła, którym dla żydów i żydowskiego NWO jesteśmy. Ale są i wśród nas tacy, którzy dobrze czują się w tej roli. Poniżej przedstawiamy Państwu krótki materiał wideo z zabiegu chipizacji (jeszcze dobrowolnej!) ssaka  z gatunku homo sapiens sapiens:

http://www.youtube.com/watch?v=3AJIdc-MO88

Jak wielu ludzi w Polsce (przy naszej obecnej wiedzy o NWO i chipizacji) znalazłoby się, którzy są gotowi jawnie i otwarcie wystąpić przeciwko tej judejskiej zbrodni NWO? Przeciwko debilizmowi dobrowolnie zachipowanych euro-ssaków?

Działajcie bez wytchnienia, albo już niebawem odpowiedź na to pytanie może nas bardzo rozczarować.

a303

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.