Strona główna > NWO > Apokalipsa > Tech-tatuaż zbliża nas do znaku 666

Tech-tatuaż zbliża nas do znaku 666

Firma Software Chaotic Moon opracowała „tech tatuaż”, który zostanie osadzony na przedramieniu człowieka i może śledzić informacje finansowe i medyczne danej osoby. Eric Schneider, wyjaśnił że tatuaż może monitorować, czy dana osoba ma zamiar chorować.

aaaa

„Zamiast iść do lekarza raz w roku na kontrolę, tech-tatuaż może być czymś, co umieścisz na swoim ciele i raz w roku będzie monitorował wszystko, co się z Tobą dzieje  i wyśle te informacje do lekarza. Więc tech tatuaże mogą naprawdę związać wszystko w jednej paczce. Mogą to być objawy gorączki, tętno, wszystko, co potrzebne, aby zobaczyć i wysłać  powiadomienie, że jesteś coraz bardziej chory czy Twoje dziecko jest coraz bardziej chore. „Tatuaż przekaże te informacje bezprzewodowo do telefonu aplikacji lub komputera  monitorowanego przez ich pracowników służby zdrowia. Schneider powiedział również, że ludzie byliby w stanie sprawdzić informacje finansowe przez ten tatuaż. „Wykonujemy portfele wokół i są tak wrażliwe. Dzięki technologii tatuaż można nosić wszystkie informacje na skórze i kiedy chcesz, dane karty kredytowej lub identyfikatora, można wyciągnąć automatycznie przez system, „powiedział Eryk Schneider.

To nie koniec.

Firma kosmetyczna L’Oreal jest również zainteresowana działaniem  tatuażu, który może śledzić promieniowanie UV i ostrzegać ludzi, jeśli są oni zagrożeni  poparzeniem.

____________

Jest to coś więcej niż mikro chip. Jest to tatuaż spotykany w salonach tatuażu. To dlatego zaszczepiono nam taką modę na tatuaże.

Dla większości osób będą to same superlatywy, same korzyści.

My zaś nie będziemy w stanie wielu osobom z naszego otoczenia przemówić do rozsądku. Myślę, że nawet osoby starsze a może zwłaszcza będą wielce uradowane wielką nowoczesnością, która ułatwi im życie.

My wiemy, że znak na czole lub prawej ręce, będzie równał się nie tylko  z utratą zbawienia, ale owrzodzeniem.

aaaaa

Za: http://detektywprawdy.pl/2016/02/02/tech-tatuaz-zbliza-nas-do-znaku-666/

Data publikacji: 2.02.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.