Strona główna > Rosja > Tarcza Rosji 2015 – Czy Rosja jest w stanie się obronić przed globalnymi demonokratami ?

Tarcza Rosji 2015 – Czy Rosja jest w stanie się obronić przed globalnymi demonokratami ?

Tarcza Rosji (2015) – Film Arkadija Mamontowa wyemitowany na kanale telewizyjnym „Rossija” o 2:00 w nocy. Rosja ma tarczę. Mamy nadzieję, że w przypadku rzeczywistego zagrożenia nie zostanie wydany zbrodniczy rozkaz, podobny do tego jaki otrzymał kijowski „Berkut”. I nie zatriumfuje po raz kolejny tołstojowska herezja o niezwalczaniu zła przemocą.

a46

Film Arkadija Mamontowa „Tarcza Rosji” opowiada o tym jak Stany Zjednoczone w ciągu ostatnich lat intensywnie opracowują koncepcję „Błyskawicznego Uderzenia Globalnego” (Prompt Global Strike). W ciągu 1 godziny od wydania przez prezydenta rozkazu Amerykanie mogą zaatakować cele w dowolnym punkcie kuli ziemskiej.

Potężne zgrupowanie poddźwiękowych rakiet, o wysokiej precyzji uderzenia, USA planują skoncentrować u naszych granic. Dzisiaj w Rosji rozpoczęto produkcję, na wielką skalę, systemów obrony przeciwlotniczej. Nowoczesne kompleksy S-400 „Triumf” już weszły na uzbrojenie i znajdują się na stanowiskach w Armii Rosyjskiej.

Wchodzi już na uzbrojenie tajny, mobilny system piątej generacji S-500. Będzie on produkowany w nowych fabrykach, które po raz pierwszy od czasów sowieckich, są budowane w Rosji. Systemy Obrony Przeciwlotniczej są ochroną suwerenności każdego kraju.

Wojna w Wietnamie, arabsko-izraelski konflikt, agresja NATO przeciwko Jugosławii, wojny w Libii i Syrii, są jaskrawymi przykładami dowodzącymi tego o czym mówił słynny marszałek G.K. Żukow: Ciężkie nieszczęście czeka ten kraj, który nie zdoła odeprzeć powietrznego uderzenia wroga”.

Czy Rosja zdoła zapobiec możliwym zagrożeniom? Jaką bronią dysponujemy? I co możemy przeciwstawić amerykańskiej koncepcji globalnego uderzenia?

UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora

https://www.youtube.com/watch?v=1uDEKq5750U

Za: http://protivkart.org/video/6430-schit-rossii-2015-film-arkadiya-mamontova.html

Data publikacji: 9.03.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *