Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Talmudysta wzywa do mordowania Gojów

Talmudysta wzywa do mordowania Gojów

pasożyty kalające Matkę Naturę

imagesTalmudysta z Zachodniego Brzegu mówi, że żydzi mogą zabijać Gojów, którzy zagrażają izrahellowi. Doniesienie z psychopatycznego gniazda to żadna nowość, to tylko dowód na to, że pasożyty w izrahellu i tłumy ich sayanim rozsiane po całym świecie zmienić może tylko jedno – celne i mocne uderzenie koczowniczego delikwenta łamigłówką*. Tak, aby już nie wstał.

(*nie chodzi o gry logiczne ani „nawracanie” koczowników, aby stali się „dobrymi” żydami. Jak mówi rosyjskie powiedzenie – taki stan materii koczowniczej „nie wystupajet w prirodzie”. Łamigłówka to dowolny przedmiot powodujący, że materia ożywiona zmienia się ontologicznie w nawóz na wysypisko śmieci, jakim jest żydowski cmentarz).

Zaledwie kilka tygodni po aresztowaniu żydowskiego terrorysty, Yaakova Teitela, rabin z Zachodniego Brzegu opublikował książkę, w jakiej daje żydom „religijne pozwolenie” zabijania Gojów, którzy zagrażają izrahellowi.

Talmudysta Yitzhak Shapiro, który kieruje jesziwą Od Yosef Chai w osiedlu Yitzhar, napisał w swej książce „Królewska Tora„, że nawet niemowlęta i dzieci mogą zostać zabite, jeżeli stanowią one zagrożenie dla narodu żydowskiego.

Shapiro opiera większość swoich nauk na cytatach zaczerpniętych z Biblii, do których dodaje swoje opinie i przekonania.

 rabbi-yitzhak-shapira

Dozwolone jest zabić Sprawiedliwych wśród Narodów, nawet jeśli nie są oni odpowiedzialni za niebezpieczną sytuację„, napisał rebe, dodając: „Jeśli zabijamy Goja, który zgrzeszył lub naruszył jedno z siedmiu przykazań** – bo przestrzegamy i bronimy tych przykazań – wówczas nie ma nic złego w takim morderstwie„.

Wielu wybitnych rabinów, w tym Yithak Ginzburg czy Yaakov Yosef, zaleciło tę książkę swoim uczniom i naśladowcom jako obowiązkową lekturę.

(**chodzi o tzw. prawa noahidzkie – przypis. Więcej w archiwum)

źródło: http://www.haaretz.com/jewish-world/2.209/west-bank-rabbi-jews-can-kill-gentiles-who-threaten-israel-1.4496

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.