Strona główna > NWO > Apokalipsa > Talmudyczny świat Zachodu i tajna chipizacja wszystkich noworodków

Talmudyczny świat Zachodu i tajna chipizacja wszystkich noworodków

Czy jesteście gotowi na zniszczenie prywatności i zrobotyzowanie rodzaju ludzkiego po czym już nie będziecie zdolni do obcowania w samotności z własnymi myślami? Czy jesteście gotowi żyć w świecie w którym każdy noworodek będzie poddany implantacji mikrochipu?

a15

Czy jesteście gotowi do tego aby każdy wasz krok był monitorowany, nagrywany i magazynowany w bazach danych? Chociaż brzmi to niewiarygodnie to realizacja tego planu jest właśnie w pełnym toku. W USA w mediach absolutnie nic o tym nie słychać ale fińskie czasopismo „Spekula”, które czytają lekarze i studenci medycyny, pisze, że nie pozostało już zbyt wiele czasu do chwili zderzenia się z medycyną wojenną i technologią kontroli umysłu co wyeliminuje jakąkolwiek formę wolności w przyszłości.

„Istnieje technologia wykorzystywana do budowania totalitarnego Nowego Porządku Świata” – powiedziała dr Rauni-Leena Luukanen Kilde, była główna lekarz Finlandii.

„W trakcie rozwoju są tajne neurologiczne systemy  komunikacyjne, które zastąpią niezależne myślenie i ustanowią kontrolę nad społeczną i polityczną aktywnością w interesie prywatnych firm i wojska” – stwierdziła dr Kilde.

„Kiedy funkcje naszego mózgu będą powiązane z superkomputerami drogą implantów radiowych i mikrochipów to będzie już za późno na działanie. To zagrożenie może być usunięte tylko poprzez edukację społeczeństwa za pomocą dostępnej literatury o biotelemetrii i informacji, które będą wymieniane na kongresach międzynarodowych” – dr Kilde.

W swoim artykule zatytułowanym „Mikrochipy, kontrola umysłu i cybernetyka”, dr Kilde twierdzi, że USA są głównym odpowiedzialnym za tajne stosowanie tego elektronicznego sprzętu i broni. Dr Kilde dodała jeszcze, że media celowo pokrywają milczeniem prawdziwe intencje leżące za chipizacją ludzi, podkreślając, że doskonały żołnierz cybernetyczny może być stworzony za pomocą wykorzystania wyrafinowanego sprzętu i broni, które są w użyciu w pewnych krajach NATO już od lat osiemdziesiątych.

UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

Za: http://www.novi-svjetski-poredak.com/2015/04/21/pocela-realizacija-tajnog-plana-mikrocipiranje-svih-novorodencadi-u-sad-i-europi-video/

Data publikacji: 21.04.2015

Opracowanie: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *