Strona główna > NWO > Talmudyczna mowa nienawiści podstawą ludobójstwa nie-Żydów. Michael Hoffman

Talmudyczna mowa nienawiści podstawą ludobójstwa nie-Żydów. Michael Hoffman

Wprowadzenie

Badanie tego tematu jest zakazane. Ci którzy to robią ryzykują cenzurą i usunięciem ich z mediów przez tech-tyranów sprzeciwiających się każdej formie rasizmu z wyjątkiem najbardziej zjadliwego zinstytucjonalizowanego rasizmu na świecie.

Talmudyczno-rabiniczny rasizm jest tak zjadliwy, że pisanie czy mówienie o nim naraża autora czy mówiącego na utratę kariery, reputacji i być może nawet życia.

Gdyby faktycznie odbywała się dyskusja o Talmudzie babilońskim, księdze nienawiści ortodoksyjnego judaizmu, jako dyskusja narodowa, niemal natychmiast zostałby zniszczony przez wandali judajski cmentarz, albo pomalowana farbami w swastyki synagoga. Później, na skutek tego, dyskusja by się zakończyła. I setki tysięcy wyszłyby na ulice w zorganizowanych paradach krytykujących „wzrost antysemityzmu i nienawiści”.

Dzięki temu podstępowi demaskowanie nienawiści staje się aktem nienawiści, i rewelacje zostają zatrzymane.

Jak Adolf Hitler, który dostał się pod wpływ kabalistycznego okultyzmu w 1919 (cf. Nadprzyrodzona historia III Rzeszy / “A Supernatural History of the Third Reich” in Revisionist History newsletter no. 100, January 2019), grupy neonazi i prawicowe są pożytecznymi idiotami w czarnych operacjach syjonistycznych i talmudycznych, takich jak karygodny wandalizm cmentarza i synagogi, i podobne bezbożne ataki.

Mamy Kongres, Biały Dom i media korporacyjne mające obsesję na punkcie nienawiści skierowanej przeciwko narodowi judajskiemu. Żaden normalny wierzący chrześcijanin nie opowie się za nienawidzeniem grzesznika. Nienawidzimy tylko grzech, a nie grzesznika – bo wszyscy jesteśmy grzesznikami w takiej czy innej postaci. Jezus zmarł za każdego grzesznika, Żyda czy nie-Żyda, który w Niego wierzy. Kiedy widzimy wandalizm w judajskich świętych miejscach, rozumiemy, że w wielu, jeśli nie większości przypadków, jest to operacja fałszywej flagi na korzyść talmudyzmu i izraelskiego rządu, kiedy ucisza się i dyskredytuje wyważone raporty o talmudyczno-rabinicznej teologii nienawiści.

Ortodoksyjny judaizm składa się z dogmatów, że nie-Żydzi są gorszymi istotami ludzkimi, bardziej humanoidalnymi /człekokształtnymi /hominid niż ludzie. Często uważa się, że tylko judajscy „ekstremiści” wyznają takie rasistowskie opinie. Ortodoksyjny (talmudyczny) judaizm jest z natury rasistowski i ludobójczy wobec Gojów. To odegrało ważną rolę w izraelskim mordzie Palestyńczyków i Libańczyków. Talmudyczna mowa nienawiści jest kluczowym czynnikiem.

Gdyby Zachód rozumiał charakter tej mowy nienawiści, to opresję narodu arabskiego można by skrócić. Zamiast tego koncepcję „mowy nienawiści” zawłaszczyły zachodnie media i uczyniły równoznaczną ze wszelkimi badaniami dokumentującymi prawdę o rabinicznej mowie nienawiści.

Okazjonalnie ponad morzem propagandy i odwracaniem uwagi pokazuje się szczególnie tajny przejaw prawdziwego charakteru talmudycznej wiary. To miało miejsce w 2009 publikacją reprezentatywnej ortodoksyjnej judajskiej książki napisanej przez 2 izraelskich rabinów.

Udokumentowana mowa nienawiści

Poparcie i uzasadnienie ludobójstwa nie-Żydów   

Torat Hamelech: Dinei Nefashot Bein Yisrael Le’Amim („Królewska Tora: Prawa życia i śmierci między Żydami i narodami”) — ta księga nienawiści 2 izraelskich rabinów – Yitzhaka Shapira i Yosefa Elitzura, dostała poparcie głównego rabina Kiryat Arba-Hebron Dov Liora, rabina Ya’acova Yosefa, rabina Chabad-Lubavich Yitzhaka Ginzberga i wielu innych.

Ten liczący 230 stron halachiczny traktat wydany w 2009 cytuje źródła z Talmudu babilońskiego twierdzące, że życie nie-Żydów jest warte dużo mniej niż Żydów.

Co więcej, rabiniczni autorzy opowiadają się za zabijaniem nie-judajskich dzieci, jeśli uważa się, że te dzieci wyrosną na wrogów Żydów.

Wszystkich, mężczyzn, kobiety i dzieci, którzy tylko należą do narodu „wroga”, też uważa się za wroga. Torat Hamelech to manifest do ludobójstwa. Rabini Shapira i Elitzur deklarują, że pojedynczy Żydzi mogą podjąć decyzję zabijania Gojów z własnej inicjatywy jako sprawa  halacha (judajskie prawo).

Rozdział 5 Torat Hamelech, „Zabijanie Gojów podczas wojny” /The Killing of Gentiles in War, stwierdza: “Istnieje powód zabijania niemowląt wrogów, nawet jeśli nie naruszyły 7 Praw Noahidzkich, z uwagi na przyszłe niebezpieczeństwo jakie mogą stanowić, bo zakłada się, że wyrosną na złych jak ich rodzice”.

Yitzhak Shapira, współautor Torat Hamelech

W wywiadzie z 2011 dla Radio Kol Hai, ortodoksyjną judajską stacją radiową, rabin Shapira stwierdził: „Kiedy czyta się żydowskie prawo w wielu miejscach, można zrozumieć, że Gojów można zabijać swobodnie bez problemów”.

Shapira jest dyrektorem Od Yosef Chai Yeshiva w izraelskim państwie. O Talmudzie i Kabale nauczyl się od rabina Yitzhaka Ginsberga. Rabin Ginsberg powiedział nowojorskiemu dziennikowi Jewish Week (26.04.1996, s. 12-13): “Jeśli Żyd potrzebuje wątrobę, czy można wziąć ją od niewinnego przechodzącego nie-Żyda by go ratować? Tora prawdopodobnie by na to pozwoliła. Żydowskie życie ma nieskończoną wartość” – wyjaśnił. „Istnieje coś nieskończenie bardziej świętego i wyjątkowego w życiu Żyda niż w życiu nie-Żyda”.

Organizacja Chabad-Lubavitch której Ginzburg jest członkiem o dobrej opinii, jest politycznie potężna i wpływowa wśród amerykańskich polityków, członków Kongresu oraz obecnych i przeszłych prezydentów USA, od Jimmy Cartera do Donalda Trumpa. Pochlebne portrety Chabad-Lubavitch jako emisariuszy swojej pełnej miłości wary  często pojawiają się w amerykańskich mediach / Flattering portraits of Chabad-Lubavitch as emissaries of their love-filled faith often appear in the U.S. media i pni są odbiorcami hojnego wsparcia finansowego amerykańskich „ewangelizujących”.

Skoro „mowa nienawiści” jest naprawdę przedmiotem ich troski, to dlaczego talmudyczną mowę nienawiści wyłącza się z narodowej debaty? Dlaczego Amazon.com zakazuje najbardziej skuteczne prace dokumentujące taką mowę nienawiści?

Dlaczego zabijanie Palestyńczyków, które często jest motywowane talmudyczną mową nienawiści, wywołującą ziewanie, to biznes jak zwykle w amerykańskich mediach? Żadne rutynowe zabijanie judajskich ludzi nie napotkałoby na taką apatię. Tu widzimy działanie talmudycznych zwyczajów.

Podczas Super Bowl w 2019 Washington Post, należący do założyciela Amazon Jeffa Bezosa, zamieścił reklamy pokazujące dziennikarzy, których zaatakowano i zabito. Izraelczycy zastrzelili 39 dziennikarzy w 2018, a śmierć dwóch z tych reporterów zastrzelonych przez izraelską armię wykluczono z pokazującej cnoty auto-reklamy Posta.

940 palestyńskich dzieci postrzelili izraelscy snajperzy podczas palestyńskich protestów przy murze granicznym w 2018, 35 zmarło na skutek ran. Zastrzelono ponad 600 dorosłych. W sumie zabito 189 osób. To jest Torat Hamelech w działaniu.

940 Palestinian children were shot by Israeli snipers during Palestinian protests at the border wall in 2018. Thirty-five died of their wounds. More than 6,000 adults were shot. A total of 189 were killed. This is the Torat Hamelech in action.

Czy ktoś wyobraża sobie, że gdyby te dane o ofiarach były dla osób judajskich, to byłyby zwykłym punkcikiem na ekranie mediów, tak jak teraz? W rzeczywistości byłyby one nieustannie przedstawiane jako „początek kolejnego holokaustu!” I „fala antysemickich okrucieństw!”. Byśmy o tym słuchali, oglądali to i badali co tydzień przez lata.

Ale kiedy ofiarami są palestyńscy Goje, dokumentację o zbrodniach wojennych dokonanych przez Izraelczyków na granicy Gazy w 2018 jak pokazał New York Times – na końcowych stronach wydania z 28 lutego – a potem bezceremonialnie zniknęła, bez dalszego ciągu, bez śledztwa o tym jak „jedyna demokracja na Bliskim Wschodzie” mogła dokonać takiego rozlewu krwi.

Nie można jednak prowadzić ciągłego dochodzenia w sprawie teologii, która motywuje te pogardliwe izraelskie masowe mordy, ponieważ nieuchronnie doprowadziłoby to do mowy nienawiści zapisanej w ortodoksyjnym judaizmie, mowy nienawiści chronionej za wszelką cenę – łącznie z kosztami nie judaistycznego życia Palestyńczyków.

Talmudic Hate Speech as the basis of the Genocide of Non-Jews

Michael Hoffman, tłum. Ola Gordon

www.RevisionistHistory.org

https://revisionistreview.blogspot.com/2019/03/talmudic-hate-speech-as-basis-of.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.