Strona główna > NWO > Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim" > Takich macie przywódców, nieszczęśnicy i głupcy….

Takich macie przywódców, nieszczęśnicy i głupcy….

Satanistyczni przedstawiciele satanistycznej sekty „Watykan- 2”, która oficjalnie aczkolwiek podstępnie, przejęła struktury Kościoła katolickiego w 1962-65 roku, ukazują coraz bardziej swoje prawdziwe, diabelskie oblicze.

Jeden z wysoko postawionych hierarchów owej sekty, dla niepoznaki zwany ‚arcybiskupem’, niejaki  Vincenzo Paglia,  przewodniczący Papieskiej Akademii Życia (SIC!!)  – wyraził PODZIW dla swego niedawno zmarłego PRZYJACIELA niejakiego Marco Pannela, jednego  z najbardziej radykalnych zwolenników włoskiej ‚kultury śmierci’.

Vincenzo Paglia
Vincenzo Paglia
Marco Pannela
Marco Pannela

Info o tym szubrawcu.

Pannella, urodzony w 1930 roku, był figurantem tzw. Radykalnej Partii, którą założył w 1955 roku, a także kierował włoską organizacja the Italian League o prawa do rozwodu, z powodzeniem stosując propagandę w leninowskim stylu, aby to było już legalne w 1970 roku.

Pannella uczestniczył w każdych przedsięwzięciach związanych  z promocja tzw. ‚kultury śmierci’ – udanych czy nie – takich   jak legalizacja aborcji, małżeństwa sodomitów, bluźnierstwa, wolnej miłości, praw transseksualistów, itp.  Chciał zakończyć zakaz ekshibicjonizmu i stosowania narkotyków, i marzył o opróżnieniu wiezień Włoch poprzez ogólną amnestie. Pannella był zwolennikiem niestosowania przemocy i socjalizmu, nudyzmu i zniesienia konkordatu między Włochami, a Kościołem katolickim. Jego Partia Radykalna stała za tym wszystkim i wieloma innymi, podobnymi rzeczami.

a

Pannella ujawnił się publicznie do bycia biseksualista, w Radiu Radicale ,w 2010 roku, przyznając też, że „kochał trzech lub czterech mężczyzn”, utrzymując jednocześnie, przez całe życie, związek z niezamężną kobietą, Mirellą, której jego cudzołożenie się z facetami: „nie przeszkadzało”, jak i jego homoseksualne romanse i seksualne przygody z innymi kobietami. Był też ateistą.

Satanista, udający katolickiego arcybiskupa, niejaki Vincenzo Paglia, wychodził ze skóry, aby wychwalać pamięć o tym człowieku, który zmarł w maju ubiegłego roku, bez pogodzenia się z Chrystusem i Kościołem. W swoim wystąpieniu Vincenzo Pagalia nazwał Marco Panella: „CZŁOWIEKIEM  WIELKIEJ DUCHOWOŚCI.. „

Pagalia powiedział także, że „śmierć Panella jest wielką STRATĄ nie tylko dla ludzi z Radykalnej Partii, ale także dla naszego kraju.” Pagalia wspomina również, że papież Franciszek „też był głęboko poruszony śmiercią Panelli, o którym  miał on jak najlepsza opinie” !!!

Jak widać ręka rękę myje, i swój swego chwali, a głupie owce są prowadzone na duchową rzeź przez TAKICH właśnie przywódców z sekty watykańskiej 2.

Jak długo jeszcze???

Tłum. Renata

Na podstawie:

https://www.lifesitenews.com/blogs/pontifical-academy-for-life-chief-glorifies-departed-italian-radical-dissen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *