Strona główna > Rosja > Taki właśnie stosunek mają żydy do nas, gojów…

Taki właśnie stosunek mają żydy do nas, gojów…

RABIN ZRÓWNUJE NIE ŻYDÓWKI Z OŚLICAMI ! Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry ! Plemię bogobójców kiedy tylko słyszy krytykę pod swoim adresem to natychmiast podnosi gromki skowyt i wrzask na cały świat domagając się potępienia przeklętych antysemitów. Ale przecież żydy są najczystszymi faszystami i nawet są gorsi od faszystów. Oni uważają nas gojów nawet nie za ludzi gorszego rodzaju ale uważają nas za ZWIERZĘTA, gorsze od krów. I gdzie teraz jest ta cała humanistyczna społeczność międzynarodowa, gdzie jest ten „wielki sprawiedliwy” Putin ze swoją armią organów ochrony prawa ?

Nie mamy co się dziwić temu faktowi, że naród rosyjski w swojej przecież Rosji doprowadzony jest do skrajnej nędzy, że wymiera on w przyspieszonym tempie, że jest on pozbawiony wszystkich praw i swobód i z żelazną konsekwencją jest on zaganiany przez Putina do najprawdziwszego obozu koncentracyjnego. (To samo dotyczy i Ukrainy i Białorusi).
 
Dzieje się tak dlatego, że Pan za nasze odstępstwo od Boga i za nasze carobójstwo, za co z uporem nie chcemy pokutować, dopuścił do tego judeosatanistycznego jarzma nad nami.
Władza na Rusi jest przechwycona przez żydów, którzy, według słów świętego Cyryla Aleksandryjskiego: „są widzialnymi demonami”.
Так więc jakiej łaski i miłosierdzia możemy oczekiwać od demonów ? Czy to oni będą troszczyć się o naszą materialną pomyślność i o moralno-duchowe zdrowie ? Ani za grosz ! Przecież są to demony, to są dzieci diabła, jak ich nazywał sam nasz Pan Jezus Chrystus.
Tak więc żyjemy pod tą władzą prawie już tak jak w piekle, które te widzialne demony urządziły na naszej ziemi. Żyjemy nie dojadając, o głodzie, pod piekielnym wpływem propagandy i rozpowszechniania rozpusty, wszystkich wyobrażalnych i niewyobrażalnych, śmiertelnych dla duszy, grzechów, popędów i  namiętności, zalewających umysły, serca i dusze ludzi za sprawą żydo-kremlowskich mediów.
Bracia i siostry ! Trzeba to zrozumieć i zaakceptować. I nie wolno mieć nadziei, że Putin, jego urzędniczy kahał, a także wiernie im wysługująca się hierarchia Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu, kiedykolwiek ockną się i zaczną troszczyć się o prosty lud i prowadzić go ku Bogu. Coś takiego nie wydarzy się nigdy ! To się nawet nie wydarzy w przypadku kiedy jutro zabraknie Putina a na czele Rosji stanie jego następca albo jakiś Nawalnyj.
Ale my jednak wyjście mamy. I jest ono jedyne. Grzech – niewola, pokajanie i skrucha – wyzwolenie ! KAŻDY Z NAS musi nieustannie kajać się przed Bogiem za siebie osobiście i za cały swój ród i lud. Trzeba kajać się i pokutować za odstępstwo od Boga i za carobójstwo, trzeba pokutować i kajać się za wszystkie grzechy przez nas popełnione.
 
Nie słuchajcie tych wszystkich zwiedzionych, oszukańczych „praczy mózgów” (pseudo-teologów) bez względu na ich pozycję w Cerkwi, którzy krzyczą, że nie musimy się kajać i pokutować za carobójstwo ponieważ nie ma w tym naszej winy. Jesteśmy wszyscy winni ! I nasi przodkowie i my sami. Nie wszyscy żydzi znajdowali się na placu u Piłata i nie wszyscy krzyczeli „ukrzyżuj Go, ukrzyżuj !” i „krew Jego na nas i na dzieci nasze”, ale ten grzech bogobójstwa padł przekleństwem na CAŁY LUD ŻYDOWSKI, i wszyscy żydzi, w konsekwencji, jak ostrzegał Chrystus, byli zabijani przez swoich wrogów. Tak dokładnie stało się i z nami.
I zrozumcie najważniejsze, że ze skruchą i pokutą niemożliwym jest przesadzić ! Jeżeli ty szczerze się pokajasz nawet za ten grzech, którego być może i nie popełniłeś, to Pan nie poczyta ci tego grzechu jakoby popełnionego przez ciebie. A to jest jeden z najważniejszych argumentów tych antychrystowych pachołków, którzy i czasami z ambon nauczają lud, że jeżeli pokajacie się za carobójstwo, którego nie dokonaliście, to Pan poczyta wam ten grzech za wasz, zgodnie z waszymi słowami, i strasznie ukarze. To jest dopiero diabelskie łgarstwo !
Jeżeli miałoby to tak wyglądać to powinniśmy byli wyrzucić wszystkie modlitwy dane nam przez Cerkiew, w ich liczbie także modlitwy poranne, wieczorne i modlitwy przed Eucharystią bo przecież właśnie w nich ukazane są grzechy, których z pewnością nie mogliśmy popełnić w ciągu dnia albo w ciągu paru dni. Powinni byśmy byli za każdym razem siedzieć nad układaniem i redagowaniem nowych modlitw, które odpowiadają wyliczonym w nich grzechom i porównywać je z tymi grzechami, które popełniliśmy wczoraj lub nie popełniliśmy. Czy tak czynimy ? Nie. Czy święci ojcowie nauczają nas „filtrowania” modlitw ? Nie. I dlatego nie ma potrzeby czynienia tego.
Będziemy ze łzami kajać się i pokutować za wszystkie te grzechy ze skruchą w sercu. I najmiłosierniejszy Bóg niewątpliwie zmiłuje się nad nami ! Będziemy modląc się ze łzami prosić Pana o darowanie nam cara, pod którego berłem zaprowadzimy ład i porządek na Rusi, i oczyścimy ją od wszelkiej nieczystości, która już 100 lat niszczy naszą Ojczyznę i nasz cierpiący lud. Dopomóż nam Panie !

Panie Jezu Chryste, dzięki modlitwom Bogarodzicy, zmiłuj się i wybaw Świętą Ruś !

P.S. A teraz, bracia i siostry, oglądajcie i módlcie się do Boga o uwolnienie nas od tego judeosatanistycznego plemienia bogobójców.     

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Goje to bydło, oni powinni być rabami żydów. Sonda przeprowadzona w Izraelu.    

Żydówka zwraca się do ruskich gojów

https://www.youtube.com/watch?v=TWXeNUj3Chg&feature=youtu.be

Goje są gorsi od krów…

SIĘGAJ DO SAMEJ ISTOTY RZECZY…

A do czego żydom potrzebna była II Wojna Światowa i tzw. „holocaust” ? Ażeby uzyskać po jej zakończeniu Izrael !   

Za: https://3rm.info/main/73940-vot-tak-zhidy-otnosjatsja-k-nam-gojam-rav-rafajel-zar-sravnivaet-neevreek-s-oslicami.html

Publikacja: 13.01.2019

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *