Strona główna > Zdrowie > Film Take Back Your Power – napisy PL

Film Take Back Your Power – napisy PL

Take Back Your Power

Film Take Back Your Power

 

 

„Władza nie rezygnuje z niczego bez powodu. Nigdy tego nie czyniła i nigdy nie uczyni. Wystarczy sprawdzić, na co ludzie są w stanie wyrazić milczącą zgodę, by przekonać się o stopniu niesprawiedliwości i zła, które na tych ludzi spadnie.” – Frederick Douglass (1818-1895), pisarz, były niewolnik

 

Josh del Sol: W maju 2011 roku WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) zaklasyfikowała promieniowanie radiowe jako potencjalny czynnik rakotwórczy klasy 2B. Dostawcy usług komunalnych wmawiają wam, że te liczniki włączone są przez jakieś 45-60 sekund w ciągu dnia i że są całkowicie bezpieczne.

Dr David O. Carpenter: Pod nakazem sądowym PG&E przyznało, że ich inteligentne liczniki generują 14.000 sygnałów komunikacyjnych dziennie. Dostawcy często twierdzili, że inteligentne liczniki nie stanowią problemu, gdyż komunikują się z centralą raczej rzadko, może kilka razy na godzinę. Ale częstość komunikowania się z centralą nie ma znaczenia. Znaczenia ma to, jak często wytwarzają pole elektromagnetyczne o częstotliwościach radiowych. I jasnym jest, że dostawcy ukrywali fakt, te inteligentne liczniki generują pola elektromagnetyczne, prawie bezustannie. Mają one charakter pulsacyjny, ale są bardzo często generowane.

Blake Levitt: Definicja inteligentnej sieci energetycznej brzmi mniej więcej tak: system bezprzewodowy, który zamieni każde urządzenie w waszym domu w coś w stylu transmitera podobnego do telefonu komórkowego. Oznacza to, że każdy komputer, każdy telewizor, każdy piec, klimatyzacja, ekspres do kawy, każda drukarka, każde urządzenie, które macie w domu w końcu, będąc częścią inteligentnej sieci, zostanie wyposażone w nadajnik, który będzie transmitował dane dotyczące użycia do inteligentnego licznika zainstalowanego na zewnątrz waszego domu, a który to licznik przekaże te dane dalej do wieży odbiorczej, a następnie dane te zostaną przekazane spółce dostarczającej usługi komunalne w celu wystawienia rachunku.

Jeffrey Armstrong: Kiedy tylko człowiek miał żywotny interes w inwestowaniu w konkretną technologię, niezwłocznie powstawały wokół niej struktury władzy walczące o swoje interesy, zwłaszcza w momentach, gdy proponowano lepsze rozwiązania w tych kwestiach. Oni walczą o swoje przetrwanie tak jak walczy o przetrwanie każda istota. Oni są jak dinozaury, którzy przeczuwają swój rychły koniec, dlatego też potrzebują scentralizowanej kontroli nad energią.

 

Gęstość mocy

Na końcu skali promieniowania, zwanej „gęstością mocy”, inaczej siłą sygnału, mamy minimalny poziom niezbędny do działania telefonów komórkowych, który wynosi 0.0000000002mikrowatów na centymetr kwadratowy.

Igły sosnowe starzeją się przedwcześnie pod wpływem działania promieniowania o sile 0.000027.

Przy wystawieniu dzieci w wieku 8-17 lat na krótkotrwałe działanie promieniowania o sile 0.05 stwierdzono pojawienie się u nich bólu głowy, irytacji, zaburzeń koncentracji, zaburzeńbehawioralnych.

Poziom 0.1 uważa się w Baubiologie (architektura przyjazna środowisku) za „znaczący problem”.

Poziom 1.0 powoduje fragmentacje DNA nasienia. Nasienie to nie spełnia kryteriów wymaganych w procesie in vitro.

Według źródeł naukowych promieniowanie na poziomie 1.0 może spowodować następujące objawy: bóle głowy, zawroty głowy, zmęczenie, bezsenność, bóle w klatce piersiowej, problemy z trawieniem i oddychaniem.

Poziom 2.5 wywołuje zaburzenie metabolizmu wapnia w komórkach mięśnia sercowego.

Poziom 4.0 wywołuje zmiany w hipokampie, co wpływa na uczenie się i pamięć.

Poziom 6.0 powoduje uszkodzenie DNA komórek.

Gdzie na tej liści znajdują się inteligentne liczniki? W grudniu 2010 roku Instytut Badań nad Energią Elektryczną wykonał pomiary pojedynczego inteligentnego licznika firmy Itron, uzyskując wyniki pulsów na poziomie 7.93 mikrowata na centymetr kwadratowy. Wykonane przez nas pomiary pewnego licznika dały rezultaty na poziomie około 8.0.

Testy te wykonano w niewielkiej odległości od licznika – około 30 cm, ale kołyska dziecięca może znajdować się przecież tuż przy ścianie, na której zainstalowano taki licznik, bądź skrzynkę z licznikami.

Choć posiadamy wiedzę o negatywnych skutkach zdrowotnych dla znacznie niższych poziomów promieniowania, mimo to Szwajcaria, Lichtenstein i Luksemburg standardowo dopuszczają promieniowanie na poziomie 9.5, a Chiny, Polska i Rosja – 10.0.

To są poziomy, na których obserwowano zmiany w zachowaniu, w tym odruch ucieczki, w trakcie 30-sto minutowej ekspozycji badanych na działanie tego promieniowania. W pomieszczeniu z 12 takimi licznikami, które spotyka się często w wielu budynkach mieszkalnych, choć to trochę zaniżona średnia, odnotowaliśmy promieniowania na poziomie 19.8 mikrowata na centymetr kwadratowy.

 

Transkrypt: http://szczepienia.wybudzeni.com/2017/11/19/szkodliwosc-promieniowania-mikrofalowego/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.