Strona główna > Rosja > Rosja – Tak podnosi się Putinowi popularność…

Rosja – Tak podnosi się Putinowi popularność…

Sięgaj do istoty rzeczy…Tak oto właśnie Putinowi podwyższa się wskaźniki popularności. Fotograficzna fałszywka z Putinem w Magnitogorsku (video).

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry ! Jakimże to „czarodziejskim sposobem”, kiedy Putin potrzebuje podniesienia ostro spadającej popularności, w Rosji tak się dzieje, że akurat wtedy nieuchronnie mają miejsce zamachy terrorystyczne, katastrofy, itp. I wtedy właśnie na wszystkich ekranach kremlowskich mediów państwowych pojawia się zbawca i ojciec narodu, któremu do piersi wszyscy powinni przypaść jak do jedynego obrońcy i ostoi pokoju i spokoju.
 
Tak było we wrześniu 1999 roku, kiedy zostały wysadzone w powietrze bloki mieszkalne w Moskwie i Putin , będąc nikim, wypowiedział swoje koronne i wiekopomne zdanie o „topieniu terrorystów w kiblu” i natychmiast stał się wszystkim. I oto teraz ta metoda już nie działa ponieważ ludzie nie wierzą Putinowi i jego kahałowi. Wręcz przeciwnie, ludzi zaczęła drażnić i złościć ta cała teatralna rzeczywistość odgrywana na krwi naszych kobiet i dzieci. Kto ma rozum niech rozumie !

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

 

Za: https://3rm.info/main/73982-zri-v-koren-vot-tak-emu-podnimajut-rejting-foto-falshivka-s-putinym-v-magnitogorske-video.html

Data publikacji: 16.01.2019

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *