Strona główna > Bez kategorii > Tajni agenci Szatana: Frankfurcka Szkoła Filozofii i jej agenda (3)

Tajni agenci Szatana: Frankfurcka Szkoła Filozofii i jej agenda (3)

Za: http://marucha.wordpress.com/2013/02/17/tajni-agenci-szatana-frankfurcka-szkola-filozofii-i-jej-agenda-3/

Data publikacji: 17.02.2013

Satan’s Secret Agents: the Frankfurt School and their Evil Agenda
http://www.deliberation.info/satans-secret-agents-the-frankfurt-school-and-rgeir-evil-agenda/
Tłumaczenie:  gajowy Marucha

Tekst jest oparty na oryginalnym artykule Timothy Matthewsa. Opracowania (zdjęcia, podtytuły, dodatkowe materiały) dokonała Lasha Darkmoon.

sza1

Afisz umieszczony w szkolnej klasie.

Lasha Darkmoon:
Taka oto jest tajna agenda zorganizowanego żydostwa reprezentowanego przez kulturowych marksistów ze Szkoły Frankfurckiej: zniszczenie tradycyjnych wartości, zniszczenie porządku moralnego, zniszczenie religii, zniszczenie sensu i celowości i wreszcie – zniszczenie szczęścia.

Ci ludzie [i ich pomiot – admin] rządzą teraz nami. Wywołują nowe wojny z taką samą łatwością, z jaką magik wyciąga królika z kapelusza. I pilnują, aby ludzie nad którymi mają władzę, byli albo zdemoralizowanymi i zadłużonymi niewolnikami, niepewnymi swego zatrudnienia, albo bezrobotnymi menelami żyjącymi na łasce państwa, aby żywili się byle jakim śmieciowym jedzeniem i aby korzystali z obskurnej i plugawej rozrywki zapewnianej im przez Żydów.

Tajni agenci Szatana odnieśli wielki sukces w tworzeniu Nowego Porządku Światowego, którego podobieństwo do piekła jest uderzające.

*                             *                                *

Końcowe uwagi Lashy Darkmoon

Amerykański historyk Edwin Schoonmaker pisze:

Piętnaście lat po wybuchu rewolucji bolszewickiej w celu realizacji programu Marksa, redaktor amerykańskiego pisma “American Hebrew” mógł napisać:

Według informacji zebranych przez autora podczas pobytu w Rosji kilka tygodni temu, ani jedna żydowska synagoga nie została zniszczona, podczas gdy zniszczeniu uległy setki, a może tysiące greko-katolickich kościołów [autor miał zapewne na myśli Cerkiew Prawosławną i jej świątynie – admin]… W Moskwie i innych dużych miastach chrześcijańskie kościoły są rujnowane… Rząd potrzebuje miejsca na wielki budynek (American Hebrew, Nov. 18, 1932, p. 12).

Żydzi-apostaci, sterując rewolucją, która miała zniszczyć religię jako “opium dla ludu”,  jakoś oszczędzili synagogi w Rosji. (Democracy and World Opinion, 1939, p.211).

Wikipedia pisze, że komunistyczne państwo po Rewolucji Bolszewickiej 1917 r zaangażowało się w niszczenie religii, rujnując kościoły, meczety i inne świątynie (wzmianek o niszczeniu synagog nie ma) i że ośmieszało, nękało i wykonywało wyroki śmierci na chrześcijańskich przywódcach religijnych, zalewając szkoły i media ateistyczną propagandą.

Ponieważ rewolucja rosyjska była w istocie rewolucją żydowska,  z przytłaczająco wysokim procentem jej przywódców będących Żydami, można zrozumieć, dlaczego synagogi nie zostały zniszczone. Nienawiść żydowskich przywódców skierowała się niemal wyłącznie w kierunku chrześcijańskiego duchowieństwa i ich kościołów. Masowo mordowano zakonników, zakonnice i księży, często po niezwykle okrutnych torturach, jak wydłubywanie oczu. Niektórych ugotowano żywcem (Szczegóły na temat systematycznego torturowania chrześcijan pod rządami bolszewików – zobacz tutaj; zobacz też rozdział 7, “Fiendish tortures devised by the Jewish cheka“).

Według “Atlantic” (pażdziernik 1991, str. 14):

W roku 1919 trzy czwarte składu osobowego Czeka w Kijowie stanowili Żydzi, pilnujący, aby ich żydowskim rodakom nie stała się krzywda (zob. przypis 21 tutaj)

Aby dowiedzieć się więcej o specyficznie żydowskim charakterze Rewolucji Bolszewickiej, można zajrzeć tutaj tutaj.

Urodzona w Rosji żydowska pisarka, Sonya Margolina, posuwa się tak daleko, iż nazywa rolę Żydów w bolszewickim systemie władzy ich “historycznym grzechem”. Wskazuje, przykładowo, na dominującą rolę Żydów jako komendantów sowieckich obozów koncentracyjnych i obozów pracy (“gułagów”) oraz na rolę żydowskich komunistów w systematycznym niszczeniu rosyjskich świątyń. Co więcej, pisze:

Żydzi na całym świecie popierali reżym sowiecki i udawali, że nie słyszą jakichkolwiek głosów krytycznych ze strony opozycji.

Margolina, w świetle faktów, czyni złowieszczą przepowiednię:

Niezwykle entuzjastyczny udział żydowskich bolszewików w zniewalaniu i niszczeniu Rosji jest grzechem, który się zemści. Potęga Sowietów zostanie utożsamiona z potęgą Żydów, a szalona nienawiść skierowana przeciwko bolszewikom obróci się w nienawiść wobec Żydów.

[Koniec całości]

Na szczęście nasi (w pewnym sensie…) “ukochani starsi bracia” znaleźli masę sposobów, aby falę nienawiści skutecznie obracać w zupełnie innych kierunkach – np. “czystek etnicznych” w Serbii, reżymu Kadaffiego, zagrożenia pokoju światowego przez Iran, czy polskich, słynnych na cały świat, antysemitów. Dopomógł im w tym niewątpliwie jeden z papieży, demonstrujący na każdym kroku przyjaźń wobec Żydów i obdarzający ich najwyższymi godnościami Kościoła Katolickiego.
Admin. Gajowy Marucha

PATRZ TAKŻE: Tajni agenci Szatana – cz. 1 i 2

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/02/15/tajni-agenci-szatana-frankfurcka-szkola-filozofii-i-jej-agenda-cz-1cz-2/#more-37009

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.