Tajne Plany

Merkel po kryjomu otwiera opcję na tzw. „euro północy”

Dziennikarz i krytyk euro,Udo Ulfkotte, w artykule opublikowanym pod linkiem:

http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2013/05/10/geheime-plaene-merkel-steht-idee-eines-nord-euro-aufgeschlossen-gegenueber/

wyraża pogląd, że ​​Angela Merkel „za zamkniętymi drzwiami” rozważa bardzo poważnie kwestię rozłamu w strefie euro. Podobno obstawia ona nową pozycję w postaci utworzenia „euro północy”, gdyż jest świadoma, że euro w obecnym kształcie nie może istnieć. Artykuł jest długi, ale to zdaniem autora tekstu rzecz w nim najistotniejsza, jaka wynika z lektury.

Z kolei Spiegel donosi o tarciach na szczytach niemiecko-żydowskiego NWO, co raczej wiąże się z powyższym doniesieniem Ulfkotte’a.

Minister finansów Schaeuble, powiedział, że „ufa Francji .. która jest świadoma swoich obowiązków i odpowiedzialności”.

W tym czasie gazeta Westdeutsche Allegemeine Zeitung opublikowała wywiad z szefem Bundesbanku, Jensem Weidmannem, który z swej strony mocno skrytykował francuskie wysiłki w celu ograniczenia deficytu budżetowego. „…Jeśli o mnie idzie uważam, że nie można nazwać tego oszczędnościami”, a Francja jako jądro członkowskie Europy musi służyć za przykład, a nie „niszczyć swoją wiarygodność poprzez wykorzystanie elastyczności”.

Na pewno jesteśmy w trakcie procederu masowego rabunku Europejczyków w stylu skoku na kasę, jak w przypadku Cypru. Czy z tych tajnych planów wyrodzi się żydowska hydra Europy „kilku różnych euro” nie jest jasne. Lecz te rozważania różnych mędrców NWO trzeba pilnie śledzić. Wiadomo, że miejscowi żydowscy lokaje już dawno zadeklarowali absolutne posłuszeństwo dyktatowi żydo-szwabskiemu. Pozorowane rozbieżności zdań to tylko mroki nieudolnej pozoracji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.