Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > Tajne nauczanie historii w obecnej Polsce!

Tajne nauczanie historii w obecnej Polsce!

źródło: rafzen.wordpress.com

katyn
Dzieci upominają się o ciała ich Ojców!

Tajne nauczanie i czarny rynek lub jak kto woli szara strefa to forma walki z okupantem judeo-satanistycznym w Polsce. Tym tajnym nauczaniem w dzisiejszych czasach są ci wszyscy, którzy ujawniają prawdę historyczną via internet ale także ci, którzy tę okrutną prawdę czytają i udostępniają rodzinie, znajomym za pomocą kliknięć komputera lub wydruków.

Najgorsza z prawd ujawnionych w obecnych czasach dotyczy żydów, tak licznie ocalonych dzięki Polakom na przestrzeni wieków, którzy okazali się bezkarnymi mordercami Polaków i którzy nawet po zakończonej oficjalnie w 1945 roku wojnie tj: wojny reżimów żydowskich z Rosji i z Niemiec bez wiary Chrześcijańskiej skrycie wrzucali do ziemi zamordowanych w licznych mordach rytualnych zwłoki Polskich Bohaterów. http://rafzen.wordpress.com/2013/02/11/katyn-to-mord-rytualny/

Tereny ukradzione Polakom i Polsce w dalszym ciągu są pod okupacją reżimu żydów obecnie z Rosji, a nie Związku Radzieckiego, a w Polsce władzę sprawują nieprzerwanie od 1939 roku judeo-sataniści wmawiając wszem, iż to jest właśnie demokracja. Wzajemne mordowanie się w celach zabrania władzy swemu plemiennemu ziomaliowi i okradanie Polaków to nie jest żadna demokracja tylko zwykła kryminokracja! http://poloniae.wordpress.com/2011/11/21/polacy-maja-prawo-do-polski/

Dlatego takie określenia to forma tajnego nauczania prawdy do której my Polacy mamy prawo, a której nie chcą lub nie mogą nauczać media, Kościół w Polsce czy inne systemowe źródła dezinformacji otumaniając Polaków.

Ale dlaczego nauczanie historii jest ważne dla Polaków ?

Ponieważ w przeszłości zawarta jest nauka o przyszłości.

Polska ma prawo do takich granic
Polska ma prawo do takich granic

Systemy polityczne wbrew pozorom nie zmieniają się diametralnie; doskonaleniu ulegają jedynie środki zagłady przeciwników.Czy uczono Państwa w szkole czym jest wolność ? Ja mam taki dylemat jak większość funkcjonariuszy w Polsce, że nie mogę sobie tego tematu przypomnieć. A Państwo pamiętacie czy uczono Was czym jest wolność ?

Pozwolę sobie na przekór powszechnym trendom przypomnieć czym jest wolność w wykładni wybitnego Chrześcijanina Andrzeja Wolana, który już w 1572 napisał czym jest wolność polityczna czyli obywatelska ale także muszę uzupełnić, iż Nas Polaków nikt nie musi POuczać, ponieważ to My jesteśmy światem cywilizowanym od przeszło 10 tys. lat, a nie żydzi i masoni ze swymi fałszywkami w postaci kalendarzyków dla nieuków. http://rafzen.wordpress.com/2013/05/02/nie-rzucim-ziemi-skad-nasz-rod/

…. Wszyscy filozofowie bardzo zgodnie podają, a i rzecz sama świadczy, że istnieją w ogóle trzy rodzaje dóbr. Wszystko bowiem, co tylko można określić mianem „dobra”, albo odnosi się do umysłu, albo do ciała, albo do majętności.

Kiedy zaś te wszystkie społeczności ludzkie, zwane przez nas państwami, zjednoczyły się, aby wspierane wspólną radą i pomocą zapewnić sobie zupełną szczęśliwość, znalazły ten oto jedyny i wyłączny środek gwarantujący dobre i szczęśliwe życie: postanowiły w swej społeczności pokój, to jest obdarzyć każdego prawem swobodnego rozporządzania własnym mieniem.

Jak zaś używać ich w sposób właściwy, gdy brak w ogóle możności używania ? A więc dla właściwego korzystania z własnego mienia trzeba mieć również zapewnioną zupełną swobodę w dysponowaniu nim. Tak oto całkowite szczęście ludzkie polega zarówno na odpowiednim, jak i swobodnym używaniu dóbr.

Dla zapewnienia wszakże każdemu w państwie tej swobody oraz ochrony jej przed pożądliwością i kaprysami ludzi występnych, trzeba było wynaleźć jakiś środek powściągający całkowicie niegodziwość i pychę ludzką. W tym celu wynaleziono prawa, w których zawarta jest wszelka nauka dotycząca szlachetnych powinności, a zarazem też ustanowiona kara za łamanie prawa. Tak więc, jeśliby ktoś dobrowolnie nie szanował spokoju publicznego, zmusi go do tego strach przed grożącą karą. Nie ma wolności tam, gdzie w ogóle nie istnieją prawa, albo też, gdzie sformułowano je tak, że nie hamują samowoli niecnych, ale bardziej ją jeszcze podsycają.

Teraz więc wreszcie można dokładnie zrozumieć, na czym polega wolność, a której tutaj rozprawiamy. Jest to posiadanie wszystkich wspomnianych już dóbr, bezpiecznie i wolne od strachu przed bezprawiem. Łączy się ono oczywiście ze słusznym i prawowitym ich używaniem. Uczciwe wszak prawa ze wszystkich stron chronią wolność publiczną; nie pozwalają nikomu nadużywać własnych dóbr, a jednocześnie zwracają się przeciwko przekraczającym miarę i gwałcącym swoją oraz bliźnich wolność. Zagrażają cudzej wolności, gdy dopuszczają się bezprawia wobec ciała albo mienia współobywateli. Swą własną wolność niszczą, gdy pobłażając sobie dopuszczają się haniebnych czynów, a przez to dają się poznać jako najbardziej podli niewolnicy występku i zbrodni. Choćby bowiem nawet istniały plugawe występki przynoszące szkodę temu tylko, kto ich dopuszcza, lecz nie wyrządzające krzywdy innym, to i one obarczają go piętnem haniebnej niewoli.

Wszak prawdziwa wolność nie pozwala służyć ani ludziom ani występkom.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA
Rafał Gawroński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.