Strona główna > Świat > Tajna Operacja Ebola: 30 odpowiedzi na „kto zyskuje?”

Tajna Operacja Ebola: 30 odpowiedzi na „kto zyskuje?”

„W każdej ważnej tajnej operacji, zawsze jest wiele celów i poziomów okazji, i ich się nie traci. Interesujące jest to, że 99.99% graczy którzy zyskują nawet nie rozumieją iż to wszystko jest zaplanowane”.Przebudzenie magika [The Magician Awakes], Jon Rappoport)

Problem -> reakcja -> rozwiązanie
Problem -> reakcja -> rozwiązanie

To nie jest kompletna lista korzyści z operacji ebola. Ale pokrywa znaczne terytorium. Bez szczególnej kolejności:

– Odwrócenie uwagi: kontynuowana amerykańska wojna na Bliskim Wschodzie przechodzi na ostatnie strony.

– Zwiększa się sprzedaż szczepionek i leków.

– Społeczeństwo nadal jest ogłupiane by przyjmowało wszystkie szczepionki, stosowało się do wszystkich nakazów medycznych, kupowało fałszywe epidemie jako prawdziwe, obawiało się zarazków i „nieprzewidywalnych wybuchów”.

– Strach = łatwiejsza kontrola.

– Społeczeństwo ogłupia się by wiodło życie, od kołyski do grobu, pod rządami kartelu medycznego i nakazów lekarzy.

– Mega korporacje i finansiści zdobywają większą kontrolę nad bogatymi zasobami Afryki zachodniej.

– Amerykański rząd ustanawia forpocztę militarną w Afryce zachodniej, której celem jest zwiększenie i poszerzenie swoich operacji na kontynencie afrykańskim. Jego głównym konkurentem w Afryce są Chiny.

– CDC i WHO zwiększają swoje wpływy, uzasadniają budżety, próbują wyglądać na protektorów ludzkości.

– Badacze eboli łapią nowe pieniądze, dostają promocje, podwyższony status i nagrody

– Zyskuje przemysł diagnostyczny.

– Stosowanie nieważnych, bezużytecznych i niewiarygodnych testów diagnostycznych ustanawia scenę dla przyszłych sytuacji, w których tysiące, a nawet miliony fałszywych pozytywnych testów, wymyślą z powietrza tzw. epidemie, w których wirusy faktycznie nie odgrywają żadnej roli. Tak jak teraz.

– Nieważne i nieistniejące działanie wirusów jako historie na okładkach w celu ukrycia prawdziwych i niewygodnych powodów choroby, takich jak zanieczyszczenia przemysłowe, pestycydy, żywność GMO, chemikalia używane w wydobywaniu gazu łupkowego, naświetlania itp.

– Kartel medyczny i jego rządowi sojusznicy robią krok dalej by móc narzucić społeczeństwu wszystkie szczepionki, bez wyjątku.

a

– Ogólne zatruwanie i osłabianie społeczeństwa poprzez szczepionki i leki, a zatem krok do przodu. Osłabione = łatwiejsza kontrola.

– Selektywna kwarantanna dalej ustanawia niekonstytucyjną kontrolę rządową nad narodem. Fałszywa epidemia może wywołać szeroką deklarację stanu wojennego.

– Pod szyldem „szukania nosicieli wirusa” poszerza się państwo inwigilacyjne.

– Operacja epidemia w połączeniu z otwartymi granicami i służb zdrowia może zagwarantować, że są teraz ogromne liczby nieszczepionych osób w Ameryce (imigranci) – i ich trzeba chronić poprzez „odporność zbiorową”, szczepiąc każdego w Ameryce każdą wymyśloną szczepionką.

– Pod przykrywką „pandemii globalnej” toksyczna nowoczesna medycyna może dotrzeć do każdego zakątka świata jako „koniecznej platformy leczenia ‚skażonego społeczeństwa’.”

– DOD [Min Obrony] i DHS [Bezpieczeństwo] poszerzą swoje operacje, bo „każda pandemia stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego”.

– Poszerza się globalistyczny pogląd na jeden świat pod jednym systemem kontroli – „każda epidemia grozi nam wszystkim, wszyscy w tym jesteśmy, potrzebny jest, oprócz innych innowacji, jeden skoordynowany system medyczny dla całej planety”.

– Podróże do i z każdego miejsca można dowolnie likwidować – więcej kontroli góra-dół.

– Deklarując „strefy skażone”, dokonuje się ataków gospodarczych poprzez izolowanie i kwarantannę tych stref. Utrata interesu, straty finansowe – wkraczają MFW i Bank Światowy i narzucają drakońskie umowy na pożyczki, w zamian za oddanie kontroli tych terenów mega korporacjom.

– Po zorganizowaniu „obawy epidemii”, wszystkie krajowe programy ubezpieczeniowe na świecie, łącznie z Obamacare, dają większą władzę nad narodem – „jesteśmy tu by was chronić przed chorobą i śmiercią, dlatego zaakceptujcie wszystkie diagnozy i leczenie, bez wyboru i sprzeciwu…”

– Rozpoczną się dalsze ataki na tradycyjne i naturalne leczenie chorób – „jak śmiecie próbować leczyć się na ebolę czymś poza (niezbadanymi i toksycznymi) lekami i szczepionkami”.

– Dalsza propaganda tajemniczo charakteryzuje „najgłębszą najczarniejszą Afrykę” jako źródło strasznych rzeczy.

– „Zabójczy wirus” funkcjonuje na pierwszych stronach jako przykrywka ukrywająca trwająca od wieków kampanię osłabiania i dziesiątkowania afrykańskich społeczeństw poprzez głód, wojny, dostawy skażonej wody, przeludnienie, kradzież żyznej ziemi i zasobów naturalnych, i kampanie toksycznych szczepionek.

– Liczne agencje rządowe (DHS, DOD, CDC, SEC, NIH, CIA, NSA, FBI itp.) koordynują plany i ćwiczenia w celu „opanowania sytuacji pandemii”. Te wspólne plany dalej gromadzą siłę by kontrolować ruchy i działania społeczne.

– Oczywiście, w danej wybranej chwili, szczepionki (które już są toksyczną zupą chemikaliów i zarazków) można połączyć z innymi toksyczymi elementami, łącznie z tymi które wywołują bezpłodność i sterylność.

– Zobaczymy wzmożone wysiłki dostarczenia szczepionek i leków zaszczepionych w produkty żywnościowe, i rozpryskiwane z powietrza.

– Oczywiście, „efekt odwracania uwagi” ebolą może odwrócić uwagę od wielu innych wydarzeń, historii i innych operacji, w tym: szpiegowanie przez NSA, Bengazi, Fast&Furious, sojusz amerykańskiego rządu z kartelem lekowym Sinaloa, ISIS itd.

– „Wojna z epidemią” jest podobna do „wojny z terroryzmem”, i obejmuje tę sama utratę prywatności i wolności.

– I oczywiście, korzystają media, bo to one mają zajmować się przerażającą historią – poprawia się ich sprzedaż i zadowoleni są reklamodawcy.

– Bardzo zadowolona jest to co nazywam Produkująca Rzeczywistość Co, właśnie wymyśliła nowy front fałszywej rzeczywistości, i niezliczona liczba osób to kupiła, zamiast wyobrażenia sobie i wymyślenia własnej rzeczywistości. Dzień kiedy wydarzy się TA największa ze wszystkich rewolucji, przełożony zostaje na przyszłość.

Ta „kto zyskuje” lista wyjaśnia, częściowo, dlaczego szeroko pisałem o fałszywej epidemii nazwanej ebolą.

The Ebola covert op: 30 answers to „who benefits?”

Jon Rappoport – 29.10.2014, tłum. Ola Gordon.

Źródło: www.nomorefakenews.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *