Strona główna > NWO > Tajemniczy Babilon skazany na zagładę. Texe Marrs

Tajemniczy Babilon skazany na zagładę. Texe Marrs

I usłyszałem inny głos z nieba mówiący:
„Ludu mój, wyjdźcie z niej,
byście nie mieli udziału w jej grzechach
i żadnej z jej plag nie ponieśli…
” – Ap 18:4

Przez wieki ludzie nie pojmowali wersetów w Ap 17 i 18 o losie Tajemniczego Wielkiego Babilonu. Wielu próbowało określić kraj czy miasto – „tajemniczy Babilon”. Jedni wskazywali na Rzym, twierdząc, ze stare Imperium Rzymskie zostanie odbudowane, a później proroczo zniszczone. Inni mówią, że te wersety mówią o katolickim Rzymie, mieście papieży i wielkiej inkwizycji, gdzie papiescy agenci torturowali i zabijali wielu chrześcijan. Oni mówią, że papież ostatnich dni zapanuje w Rzymie i na świat sprowadzi tragedię.    

Biblia ujawnia

Ale oni się mylą. Biblia opisuje Tajemniczy Wielki Babilon, pokazując bezsporne dowody na imperium końca czasów, które, według Biblii, „nierządu z nią się dopuścili i żyli w przepychu” w ostatnich dniach.

Ap 18:24 tak opisuje Tajemniczy Babilon:

„… i w niej znalazła się krew proroków i świętych, i wszystkich zabitych na ziemi„.

Do czego to się odnosi? Kto jest winien „krwi proroków i świętych i wszystkich zabitych na ziemi”?

Biblia jest w stanie dać nam odpowiedź: nie musimy spędzić bezcelowych godzin na badaniu starych książek historycznych czy oglądaniu wyblakłych filmów dokumentalnych. Jezus powiedział Żydom wyraźnie w Mat 23:29-35:

„Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo budujecie groby prorokom i zdobicie grobowce sprawiedliwych,

30 i mówicie: „Gdybyśmy żyli za czasów naszych przodków, nie byliśmy ich wspólnikami w zabójstwie proroków”.

31 Przez to sami przyznajecie, że jesteście potomkami tych, którzy mordowali proroków!

32 Dopełnijcie i wy miary waszych przodków!

33 Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle?

34 Dlatego oto Ja posyłam do was proroków, mędrców i uczonych. Jednych z nich zabijecie i ukrzyżujecie; innych będziecie biczować w swych synagogach i przepędzać z miasta do miasta.

35 Tak spadnie na was wszystka krew niewinna, przelana na ziemi…”

Więc Jezus mówi, że to na Żydach i Izraelu spoczywają odpowiedzialność i wina: „Na was [Izrael[ może spaść wszystka krew sprawiedliwych przelana na ziemi„. (Mat 23:35)

Dzisiaj pro-syjonistyczni pastorzy czczą Izrael i mówią, że on nie może zrobić nic złego. Może powinni posłuchać tego co powiedział Jezus i milczeć. Mówiąc prawdę Żydzi byli głównymi oprawcami chrześcijańskich proroków i świętych przez ostatnie 2 tysiące lat! To po tym kiedy ich rabiniczni liderzy zażądali by Naszego Pana Jezusa biczować i przybić do krzyża.

Tajemniczy Babilon bluźnierczą nierządnicą

W Ap 17 widzimy więcej o zniszczeniu złowrogiego Tajemniczego Babilonu i jej krwawych metod:

I zaniósł mnie w stanie zachwycenia na pustynię. I ujrzałem Niewiastę siedzącą na Bestii szkarłatnej, pełnej imion bluźnierczych, mającej siedem głów i dziesięć rogów.
4 A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu.
5 A na jej czole wypisane imię – tajemnica: „WIELKI BABILON. MACIERZ NIERZĄDNIC I OBRZYDLIWOŚCI ZIEMI”.

6 I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją bardzo się zdumiałem„.

W tych wersetach odkrywamy, że Tajemniczy Babilon to nierządnica, pełna imion bluźnierczych”, pełna obrzydliwości. Teraz pomyślmy o Talmudzie, żydowskich księgach prawa, które o Jezusie mówią, iż jest brudnym diabłem palącym się w ognistym ogniu w piekle na zawsze! Jak bardziej bluźnierczy mogą być ludzie i religia niż to?

W moich przełomowych książkach „Święty wąż Żydów”, „Niszczyciel” i „Uczta bestii” / Holy Serpent of the Jews; The Destroyer i Feast of the Beast, dokładnie przedstawiam kabalistyczną religię judaizmu. Ich religia dosłownie opiera się na żydowskim kulcie i adoracji ich towarzysza – tzw. „Świętego węża”.

Żydowska kabała królową złych religii świata

Kabała jest korzeniem praktycznie każdej fałszywej religii i kultu znanym ludzkości – islamu, hinduizmu, masonerii, mormonizmu itd. Kabała szerzyła swój jad wszędzie, i dzisiaj rabini wprowadzają ją na ambony odszczepieńczych kościołów chrześcijańskich.

Tymczasem ci sami chorzy i opętani rabini żądają – nie modląc się, nie prosząc o – żądają by ich Mesjasz przyszedł na ziemię, przejął tę planetę, i Żydów uczynił właścicielami ziemi i niewolników-Gojów.

Niedawno zgromadziło się  6.000 rabinów i ich lider „rozkazał” Bogu by zesłał Mesjasza.

Niedawno na konferencji ponad 6.000 rabinów z 75 krajów świata uczestniczących w corocznym konklawe ruchu Chabad-Lubavitch w Nowym Jorku, rabini przegłosowali iż nadszedł czas by pokazał się Mesjasz. Ich lider, rabin Shlomo Amar, wydał orzeczenie, że teraz jest czas na Mesjasza.

Zdaniem Talmudu i kabały, Bóg robi wszystko co każą mu rabini. Bóg nawet udaje się do głównych rabinów kiedy potrzebuje duchowej porady. Ci ludzie mówią, że ich słowo jest lepsze niż Boga!

Czy to nie jest bluźniercze? Czy są ludzie na tej planecie bardziej aroganccy niż te nadęte, białobrode draby nazywający cie „rabinami”. Pamiętajmy, że Jezus zabronił nam nazywać kogokolwiek „rabinem”.

Mały, przebiegły i potężny  

Czy kraj tak mały i tak mizerny jak Izrael okazać się  nierządnicą, Tajemniczym Babilonem? Oczywiście. Dzisiaj Żydzi rządzą i dyktują jedynej super-potędze świata, USA. Media należą do Żydów, i one się bawią, one i Deep State (tez kierowany przez Żydów), waląc w prezydenta Trumpa.

Nigdy nie zapominajmy, że Żydzi w Ameryce, choć tylko 2% populacji, kierują Wall Street. Są właścicielami największych korporacji – Amazon, Google, Tesla, Apple, Disney, etc.

Żydzi nakazali mord prezydenta Johna F Kennedy’ego kiedy powiedział premierowi Izraela by pozbył się broni nuklearnej. Kiedy kilka lat później prezydent Nixon im się przeciwstawił, Żydzi i ich kłamiące media podjęły działania mające na celu zniszczenie też jego prezydentury, tuż po tym kiedy Nixon zdobył 49 na 50 stanowych głosów w ogólnych wyborach.

Teraz ich celem jest Trump (Nonsens. Trump jest na krótkiej smyczy dzieci diabła. To ich zjudaizowana, protestancka prostytutka. I dopóki robi to, czego oni sobie zażyczą, może bawić się w „najpotężniejszego człowieka na świecie”, w ich piaskownicy i ich zabawkami/Red. W-P). W ubiegłym roku  90%  amerykańskich Żydów zagłosowało za ich ulubienicą, Oszukańczą Hillary Clinton.

Niektórzy usiłują oczyścić Żydów mówiąc, że Tajemniczym Babilonem jest Ameryka. Ap 18 rzeczywiście pokazuje Tajemniczy Babilon jako największą na świecie potęgę handlową. Ale znowu, to Żydzi są handlarzami i bankierami Ameryki. Oni mają klucze do Wall Street.

A zatem, Tajemniczy Babilon to kombinacja żydowskiego bogactwa i amerykańskiej potęgi militarnej i dyplomacji.

Ameryka narzędziem Boga do zniszczenia Izraela

W rzeczywistości to amerykańska potęga ostatecznie dokonuje niegodziwości Tajemniczego Babilonu. Ap 17 pokazuje, że Ameryka jest bestią której nierządnica mówi co robić i kogo atakować. Ale wielki Kraj Ameryka męczy się tym ciężarem i w końcu obróci się przeciwko kobiecie i pożre ją ogniem. To potęga nuklearna. Dlatego Tajemniczy Babilon dojdzie do fatalnego końca – globalnej otchłani potężnej destrukcji.

Żydzi, uważajcie. Biblia mówi: kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Zbyt długo wykorzystujecie Amerykę jako swoje tępe narzędzie śmierci. Nadchodzi czas kiedy ręka śmierci wskaże tylko na was:

A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia [ang. na Bestii] – nienawidzić będą Nierządnicy i sprawią, że będzie spustoszona [ang. opuszczona] i naga, i będą jedli jej ciało, i spalą ją ogniem„. Ap 17:16

Pan Jezus przepowiedział ten wielki upadek Izraela u Mat 23:38: „Oto wasz dom zostanie wam pusty” [ang. zostanie opuszczony]. I tak się stanie.

Texe Marrs

Tłum. Ola Gordon

Źródło: http://www.texemarrs.com/092017/mystery_babylon_doomed.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *