Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Tajemnicza śmierć byłej żony barona Rothschilda – 12 lipca 2018 [video]

Tajemnicza śmierć byłej żony barona Rothschilda – 12 lipca 2018 [video]

Annabelle Neilson, brytyjska arystokratka i modelka oraz była żona barona Nathana Rothschilda zmarła 12 lipca b.r.  Po 3 latach ślubu z V baronem de Rothschild, Annabele rozwiodła się w 1997 roku, jednym z warunków umowy rozwodowej było zrzeczenie się nazwiska Rothschild oraz nieujawnianie niczego co ma związek z rodziną.

Annabele była muzą projektanta Alexander McQueen oraz ostatnią osobą która widziała go żywego, przed jego samobójczą smiercią w 2010 roku. Annabele opuściła apartament McQueena o godzinie 3 nad ranem, następnego dnia projektant został znaleziony martwy przez sprzątaczkę.

Kliknij na link aby dowiedzieć się więcej:

https://fashionbiznes.pl/annabelle-neilson-nie-zyje/

 

Alexander McQueen jest do dziś ikoną mody, a jego kreacje noszone są przez celebrytów: Laddy Gaga, Nicole Kidman, Penélope Cruz, Sarah Jessica Parker, Rihanna oraz członków brytyjskiej rodziny królewskiej, która uchonorowała go Orderem Imperium Brytyjskiego (Order of the British Empire).

https://en.wikipedia.org/wiki/Alexander_McQueen

Projektant fascynował się okultyzmem, w 2007 roku upamiętnił powieszoną w 1692 roku w Salem czarownicę Elizabeth Howe, dedykując jej swoją kolekcję zatytuowaną: „In Memory of Elizabeth Howe, Salem, 1692”. Grób czarownicy z Salem jest miejscem kultu okultystów i członków Wicca z całego świata. Nie trzeba być osobą wierzącą czy w jakikolwiek sposób regilijną aby dostrzec wiele elementów okultystycznych w pracach Alexandra McQueen.

Podczas pokazu „In Memory of Elizabeth Howe, Salem, 1692” modelki poruszły się po czweronych liniach pentagramu, a na ekranie pojawialy się obrazy upamiętniające powieszoną w Salem czarownicę.

Kliknij na link jeżeli chcesz zobaczyć pokaz:

https://www.youtube.com/watch?v=LXWHm5a71Cw

Kolekcja z 2008 roku „June” odnosi się do czarownic płonących na stosie

20 lipca tego roku w polskich kinach odbyła się premier filmu dokumentalnego upamiętniającego Alexandra McQueen, zwiastun (2 minuty) w linku:

https://www.youtube.com/watch?v=dm_j9wXw8bY

 

Jaka była przyczyna zgonu arystokrtaki, modelki, celebrytki oraz byłej żony barona Rothschilda?

Jest kilka dziwnych okolicznosci związanych ze śmiercią Annabelle, które omawia autor poniższego filmu.

 

Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *