Strona główna > NWO > Apokalipsa > Tajemnicza piaskowa burza z jeźdźcami z piasku

Tajemnicza piaskowa burza z jeźdźcami z piasku

Tajemnicza piaskowa burza z jeźdźcami z piasku  zaatakowała Irak i Arabię Saudyjską.aa

29 października 2017 roku kilka krajów doznało niewyjaśnionego i tajemniczego ataku. Apokaliptyczna burza pokryła Irak i Arabię Saudyjską. 

Burza ta została już okrzyknięta strasznym i zagadkowym Monstrum. Ale nie tylko z powodu swojej niezwykłości i siły…Ale dlatego, że w epicentrum burzy znajdowali się tajemniczy jeźdźcy z piasku, którzy przy pomocy szabel atakowali ludzi.

Można obejrzeć to Monstrum, które atakuje Arabię Saudyjską w dniu 29 października 2017 roku:

https://www.youtube.com/watch?v=hkSp_71NAWg

Temu Monstrum towarzyszyły potężne wichry i tajemniczy jeźdźcy z piasku. Obóz uchodźców w Qaim, Irak:

Arabię Saudyjską zaatakowała zagadkowa burza Monstrum z tajemniczymi jeźdźcami z piasku. Można ich zobaczyć przelotnie w oddali wśród piasku:

Dzień przemienił się w koszmarną noc a miasta przemieniły się w widma z przerażającej bajki:

Kiedy do władz zaczęły napływać doniesienia, że nie jest to zwykła burza to wysłano żołnierzy w celu sprawdzenia informacji dotyczącej jeźdźców, którzy atakują ludzi.

aaa

Żołnierze doznali ataku najsilniejszego wichru z piaskiem i tajemniczych piaskowych jeźdźców.

aaaa

Jak później relacjonował dowódca oddziału zderzyli się oni z niesłychaną zgrozą:

„Ich było wielu. Oni skakali w głębi piaskowej burzy i nie od razu ich zauważyliśmy. Ale po tym jak oni nas zaatakowali i ranili siedmiu żołnierzy to zrozumieliśmy, że nie są to ludzie. Strzelaliśmy do nich. Ale kiedy kule ich trafiały to oni rozsypywali się a wiatr chwytał piasek w który oni się zmieniali i roznosił go. To było przerażające i niepojęte. Żołnierzy opanowało dzikie przerażenie. My, jakby, znaleźliśmy się w makabrycznej baśni. Tej makabry nie zapomnę do samej śmierci.”

Oficjalni przedstawiciele tych krajów nie udzielają żadnych wyjaśnień w sprawie tej dziwnej burzy. Wszystkim świadkom, którzy obserwowali tych zagadkowych jeźdźców z piasku i którzy odnieśli obrażenia z ich powodu, zalecono w kategorycznej formie powstrzymanie się od opowiadania o tym zdarzeniu i w ogóle zapomnienie tego co oni widzieli.

Za: http://protivkart.org/main/11382-zagadochnaya-apokalipticheskaya-burya-so-vsadnikami-iz-peska-atakovala-irak-i-saudovskuyu-araviyu.html

Publikacja 2.11.2017

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *