Strona główna > NWO > Tajemnicza Julia

Tajemnicza Julia

żydówka Tymoszenko

2Julia Tymoszeko show – to kolejny epizod żydowskiego przedstawienia z podziałem na role, a także walk różnych frakcji żydowskich o panowanie nad Ukrainą.

Analiza genealogii „pięknej Julii” wskazuje, że co najmniej jej ojciec był rosyjskim żydem.

Biografia Julii Tymoszenko: Rozdział I

Julia Wołodymirowna Hrihyan urodziła się w Dniepropietrowsku, na Ukrainie, w sowieckim mieście przemysłowym w dużej mierze zamieszkanym przez rosyjskich przesiedleńców. Jest częścią trzeciej generacji „Klanu z Dniepropietrowska”, dzieci naukowców i działaczy sowieckich, którzy zasiedlili to miasto w XX wieku, zwłaszcza po wojnie. Spośród nich wyróżniają się między innymi: Wiktor Pinczuk, Ołeksandr Turchynov i Siergiej Tigipko.1

Genealogia Tymoszenko, jak też jej współczesna kariera, stała się czymś w rodzaju mitycznego kamienia filozoficznego nowoczesnej Ukrainy, ale stosunkowo łatwo jest dobrać się do sekretów znajdujących się w warstwach przeszłości, mimo zawoalowania ich różnymi tanimi świecidełkami. Jej ojciec, Włodzimierz A. Hrihyan, był rosyjskim żydem z Besarabii (a nie z Armenii, jak to często pisano).

Jej dziadek, Abram K. Kapitelman, początkowo nauczyciel, brał udział w inwazji Armii Czerwonej na Zachodnią Ukrainę celem ustanowienia marionetkowego reżimu żydowskiego w Stanisławowie. Potem imał się różnych ról akademickich, aż w 1940 został naznaczony na dyrektora szkoły średniej. Zginął w walkach z Niemcami w 1944 roku.

Jego żona, Maria Hrihyan, pochodziła z rodziny robotniczej, to córka Józefa Hryihyana, którym udało się zdobyć obywatelstwo łotewskie, a zatem podjął pracę i osiedlił się poza Strefą Osadnictwa żydów w Rosji. Jego rzekome łotewskie pochodzenie i późniejsze uwięzienie przez Sowietów pozwoliło Marii i jej synowi – Włodzimierzowi, ojcu Julii – uciec przed niemiecką eksterminacją żydów w okupowanej Ukrainie.

http://www.tymoshenkocase.com/the-biography-of-yulia-tymoshenko-chapter-one-before-the-beginning/

Julia jest powiązana z wieloma przypadkami niewyjaśnionych zgonów.

Julia opowiada się za tym, aby Ukraina zacieśniała więzi z Unią Europejską.

Ukraina, jako kraj okupowany przez żydów, znajduje się między przysłowiowym „młotem a kowadłem”. Z jednej strony reżim Szełomowa naciska na zbliżenie międzypaństwowe i przywrócenie sowieckiej strefy wpływów, z drugiej żydzi unijni ciągną w swoją stronę. Piąta kolumna żydów ukraińskich rozgrywa swoją własną grę, jednak muszą ulec presji wyższych eszelonów synagogi szatana.

Na razie Ukraina postanowiła nie podpisywać traktatu handlowego z Unią Europejską.

Prezydent Ukrainy, Wiktor Janukowycz, zdecydował się na to, że „bliżej mu do Moskwy, jako przewodnikowi bloku handlowego”. Szełomow od dawna rozgrywa swe gry „zastraszania” Ukrainy, grożąc odcięciem dostaw energii. Jednocześnie żydowska wspólnota europejska również stosuje „zastraszanie” Ukrainy.

Zbigniew Brzeziński uważa Ukrainę za niezbędny składnik Rosji.

Bez Ukrainy, Rosja przestaje być imperium, ale z Ukrainą nakłonioną do ustępstw, a następnie podporządkowaną, Rosja automatycznie staje się imperium”.

Prezydent Janukowycz nakazał uwięzienie swego głównego rywala, lidera Pomarańczowych, Julię Tymoszenko.

W 1988 r., Julia i jej mąż Ołeksandr Tymoszenko, otworzyli działalność w branży wideo z pomocą bogatego teścia, Giennadija Tymoszenko, który przewodniczył potem regionalnej sieci dystrybucyjnej filmów.

Podobno biznes miał ścisły związek z produkcją filmów z pedofilią, a w ostatnim czasie wychodzi na jaw coraz więcej informacji o skali tego procederu zorganizowanego na Krymie. Początki sięgają jeszcze sowieckich czasów i pokazowego ośrodka dla młodzieży Artek.

Afera pedofilska z dziećmi z Ukrainy

Jeden z wielu linków:

Chłopcy z Krymu

http://aangirfan.blogspot.com/2013/11/boys-of-crimea.html

W latach 1989 – 1991, Julia i jej mąż utworzyli większą firmę od tych produkcji wideo, o nazwie „Terminal”. Jednocześnie Julia była dyrektorem handlowym ośrodka dla młodzieży w Dniepropietrowsku pod nazwą „Terminal”.

3

Na początku października 2009 roku, były premier, Wiktor Janukowycz, stwierdził, że członkowie konkurencyjnej partii, jakiej przewodniczyła ówczesna premier Ukrainy, Julia Tymoszenko, byli zamieszani w wykorzystywanie seksualne dzieci na letnim obozie dla dzieci na Krymie.

Według Władimira Korniłowa, dyrektora ukraińskiego Centrum Studiów Eurazji:

„Tymoszenko dołączył do skrzydła biznesowego Pawła Łazarenko, który został premierem Ukrainy. Dziś nie jest tajemnicą, gdyż jest to już część materiałów śledczych w wielu sprawach karnych dotyczących zabójstw na zlecenie, które miały miejsce na Ukrainie w latach 90-tych, że cały biznes stworzony przez Tymoszenko rozwinął się ze względu na posiadanie „kryszy” (kryminalny patronat), jakiego dostarczył Paweł Łazarenko”.

 4

Ukraińska ex-premier Tymoszenko może dostać dożywocie za „zlecanie morderstw”

Według ustaleń śledztwa, premierzy Tymoszenko i Łazarenko zapłacili zabójcom Szczerbana 2,8 mln dolarów. Tymoszenko obecnie odsiaduje 7-letni wyrok za nadużycie władzy.

http://rt.com/news/tymoshenko-murder-life-sentence-286/

 5

Posiadłość żyda Łazarenko w San Rafael, Marin Country, Kalifornia

Gdy jej korporacja Ukrainian Petroleum przekształciła się w United Energy Systems of Ukraine, jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności wielu jej konkurentów zaczęło nagle umierać jeden po drugim„.

źródeł wiele, m.in.: http://aangirfan.blogspot.com/2013/11/mysterious-yulia.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.