Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Tajemnica apostazji

Tajemnica apostazji

Tajemnica apostazji. Czytelniczka pyta: „Czy jest jakieś możliwe wyjaśnienie całkowitej ślepoty neo-kościelniaków?” (mowa jest o wiernych judeochrześcijańskiej sekty soborowej-tłum.).

Drodzy Ojcowie TRADITIO:

Czy jest jakieś możliwe wytłumaczenie całkowitej ślepoty neo-kościelniaków, którzy, tak to wygląda, wierzą, że judeochrześcijańska sekta soborowa jest Kościołem Katolickim? Właśnie słuchałam w telewizji dwóch duchownych judeochrześcijańskiej sekty soborowej, z których jeden „pobłogosławił”, krwią Nieświętego JP-2-Wojtyły-Katza, uczestników konferencji. Jak to może być możliwe, że on i uczestnicy konferencji nigdy nie widzieli fotografii Wojtyły całującego niewierny Koran, nie widzieli jak pozwalał pogańskiej kapłance hinduistycznej umieścić na swoim czole pogański znak hinduistyczny wykonany z krowiego łajna, i nie widzieli tak wielu innych przykładów udziału Wojtyły-Katza w pogańskich kultach? Ci judeochrześcijanie (fałszywi „katolicy) oddają teraz cześć Franciszkowi-Bergoglio, który wcześniej paradował, jako papież, z czerwonym nosem clowna. Co, do cholery, jest nie w porządku z tymi, umysłowo ociężałymi, neokościelniakami?!

a,444

Ojcowie TRADITIO odpowiadają:

W rzeczywistości jest bardzo praktyczne wyjaśnienie. Gdyby duchowni judeochrześcijańskiej sekty soborowej głosili prawdziwą Wiarę Katolicką to straciliby pracę czyli żadnej pensji w wysokości 50 tysięcy dolarów rocznie, żadnego darmowego mieszkania ani darmowego wyżywienia, żadnego dodatku samochodowego w wysokości 7 tysięcy dolarów, żadnego ubezpieczenia zdrowotnego, żadnego systemu emerytalnego, żadnych dodatkowych zarobków za „prace specjalne” (dotyczy to wszystko duchownych fałszywego kościoła w USA). Wprost przeciwnie, wyznawanie prawdziwej Wiary Katolickiej wymaga odwagi. Chrystus powiedział nam to bez żadnych dwuznaczności. Ani także żadne zabawy z połowicznie judeochrześcijańsko-soborową „mszą” Motu/Nadzwyczajną, wypichconą przez żydomasońskiego duchownego, nie usprawiedliwiają żadnych duchownych z uczestniczenia w judeochrześcijańskiej sekcie soborowej. Jest to jeszcze jedno oszustwo, które pokazuje, że oni sprostytuowali siebie na rzecz fałszywej religii judeochrześcijańskiej fałszywie nazywanej katolicką.

Na podstawie: Portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://www.traditio.com/comment/com1404.htm

Data publikacji: 12.04.2014

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.