Strona główna > Polska > Szykuje się inwigilacja ciąż Polek

Szykuje się inwigilacja ciąż Polek

Państwo, czytaj PIS na zlecenie Watykanu będzie inwigilować ciąże Polek.

a900

Oto najważniejsze cele państwa zawarte  w zmianie zapisów w ustawie „Prawo o aktach stanu cywilnego”, które mają wejść w życie z początkiem 2018 roku:

– Przy punkcie o obywatelstwie rodziców pojawia się potrzeba poznania również danych o stanie cywilnym matki i dacie zawarcia małżeństwa.  Niewinnie brzmiąca zamiana kropki na średnik w punkcie 122 otwiera drogę do zapisu: „przekazywanie służbom statystyki publicznej danych dotyczących stanu zdrowia dzieci urodzonych na terytorium Rzeczypospolitej, informacji o ciąży i porodzie oraz o poprzednich ciążach i porodach matki, miejscu zamieszkania rodziców dziecka oraz wykształceniu rodziców dziecka; przekazywanie służbom statystyki publicznej danych dotyczących zgonów, w tym informacji o przyczynach zgonów i osobach stwierdzających zgony, wykształceniu i miejscu zamieszkania zmarłego”.

– do tej pory mieliśmy dwa rodzaje składanych w USC kart urodzin żywych i martwych. W tych drugich trzeba było wpisać jedynie dane matki oraz płeć, datę i godzinę urodzenia martwego dziecka.

Po zmianie przepisów trzeba będzie wpisać o wiele więcej. Długość i ciężar jego ciała. Gdzie, po ilu miesiącach i jak zostało urodzone. Ile razy wcześniej jego matka była w ciąży, ile razy rodziła. Czy martwe, czy żywe. Kiedy po raz ostatni. I czy żywe, czy martwe. Ale to nie wszystko. Dla państwa niezwykle cenna jest również informacja, gdzie jego rodzice wtedy mieszkali oraz kim są z wykształcenia.

źródłó: http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1687228,1,rewolucja-w-meldunkach-szykuje-sie-inwigilacja-kobiet-na-szeroka-skale.read

O co tutaj chodzi?

To jest to, o czym pisuje od około miesiąca, czyli o przechodzeniu z państwa świeckiego do państwa Kościelnego. Władza będzie ściśle powiązana z religią i to zapewne niebawem światową, której centrum będzie w Watykanie.

Grzechy będą tożsame z łamaniem prawa kodeksu karnego.

Zgrzeszyłeś? to oznacza, że złamałeś prawo Papieża.

Skoro Papież przejmuje rolę Boga, to i on będzie udzielał łaski i karał.

To właśnie dlatego odsuwa się Prawo Boga, aby utorować prawo papieża na szczeblu państwowym. Polska jest poligonem doświadczalnym.

I nie dajcie się nabrać na teatr prawica-lewica. Oni wszyscy graja do jednej bramki. Bądźmy widzami, a nie statystami w tej farsie.

Bądźmy obserwatorami, a nie trzecioplanowymi aktorami.

Co ma być, być musi.

a oto nowa policja…kościelna policja.

aa

To taki śmiech przez złość…

Za: http://detektywprawdy.pl/2016/12/19/szykuje-sie-inwigilacja-ciaz-polek/

Data publikacji: 19.12.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *