Strona główna > Polska > Szydło: Polska będzie walczyć z wszelkimi przejawami antysemityzmu

Szydło: Polska będzie walczyć z wszelkimi przejawami antysemityzmu

Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci.” – żyd Hartman

Premier Beata Szydło (L) oraz premier Izraela Benjamin Netanjahu (P) gosc.pl
Premier Beata Szydło (L) oraz premier Izraela Benjamin Netanjahu (P) gosc.pl

Polska jest zdeterminowana, by walczyć z wszelkimi przejawami antysemityzmu — oświadczyła we wtorek w Jerozolimie premier Beata Szydło.

Podkreśliła, że ci, którzy zbudowali niemieckie hitlerowskie obozy zagłady w Polsce, chcieli zniszczyć i Polaków, i Żydów.

Po zakończeniu polsko-izraelskich konsultacji międzyrządowych Szydło powiedziała, że rozmowy z premierem Izraela Benjaminem Netanjahu dotyczyły historii i przyszłości, wykorzystania nowoczesnych technologii, rozwoju, wymiany młodzieży oraz spraw socjalnych.

„To, co łączy dzisiaj Polskę i Izrael, to nasza historia, wspólne losy, które zostały tak brutalnie przerwane przez nazistowskich najeźdźców

—  oznajmiła premier.

Podkreśliła, — że dzisiaj musimy walczyć o prawdę historyczną, mówić o historii, pokazywać wspólną przeszłość i budować na niej przyszłość. Jak zaznaczyła, obowiązkiem Polski i Izraela jest upominanie się o prawdę historyczną.

[no właśnie… właśnie pani Szydłowa…. ciągle szukamy i odkrywany doły śmierci, do których pomordowanych polskich żołnierzy-bohaterów wyklętych tak przez hitlerowców, w szeregach których służyło 150 tysięcy żydów jak i  przez żydo-komunistycznych zbrodniarzy — a żadnego żydowskiego bandyty dotąd nie skazano — mało tego, pobierają polskie emerytury!!!

— jak pani śmiała przemawiać jako polski premier zza żydowskiej mównicy! …. pani jak i cały pis wypowiedziała wojnę Polakom!!!  — /”miliony was chamy chamy, miliony i co my mamy z wami zrobić? jak nie a wami, to z waszymi dziećmi” – żyd Hartman / emjot]

Szydło zaznaczyła, że Polska jest zdeterminowana, by walczyć z wszelkimi przejawami antysemityzmu.

„Jest zrozumienie i pełna wola współpracy, mówienia jasno, kto był najeźdźcą, kto był katem, a kto był ofiarą. Ofiarą był naród polski i naród żydowski. Ci, co zbudowali niemieckie hitlerowskie obozy zagłady w Polsce, chcieli zniszczyć zarówno Polaków, jak i Żydów”

— powiedziała.

Wcześniej Szydło i Netanjahu podpisali wspólną deklarację. Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska ze swoim izraelskim odpowiednikiem podpisali polsko-izraelskie porozumienie o zabezpieczeniu społecznym. [???… — emjot]

————————————————————–

Za:  http://gosc.pl/doc/3565511.Szydlo-Polska-bedzie-walczyc-z-wszelkimi-przejawami

OD REDAKCJI: I wszystko jasne (Populiści i Syjoniści). Wczoraj Sowieci – dziś Izrael!

OD emjot:  przecież to jedno i to samo!

Autor: CINR CHRISTUS REX

środa, 23 listopada 2016

Za; http://kin-rchristusrex.blogspot.com/2016/11/szydo-polska-bedzie-walczyc-z-wszelkimi.html

Za: https://forumemjot.wordpress.com/2016/11/23/szydlo-polska-bedzie-walczyc-z-wszelkimi-przejawami-antysemityzmu/

Data publikacji: 23.11.2016

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *