Strona główna > Polska > Szybko, łatwo i przyjemnie w III RP

Szybko, łatwo i przyjemnie w III RP

W ramach coraz powszechniejszych obecnie rozważań socjologicznych odnoszących się do lawinowych zmian społecznych, politycznych i gospodarczych w Europie i basenie śródziemnomorskim, ciekawy przyczynek stanowi artykuł Bojana Trajczowskiego[i] o sytuacji w Bułgarii.  Autor opisuje pokrótce proces rozsypywania się państwa, a właściwie konsorcjum mafijnego, jakie ono de facto stanowi (cytuję):

 „Od 1989 roku państwo bułgarskie ulega postępującej, systematycznej dezintegracji. Wielu krytycznie myślących analityków określa — niestety nader słusznie — dzisiejszą Bułgarię jako terytorium o przygasających funkcjach państwowych i społecznych”Sformułowanie to weszło już do powszechnego obiegu jako swoisty dekadencki idiom.

Nie inaczej ma się sprawa z innymi wschodnioeuropejskimi koloniami unijnymi, a na obecnym etapie już nawet z samym jądrem Unii Europejskiej.

Terroryzm stymulowany przez amerykańskie i izraelskie służby specjalne destabilizuje te społeczeństwa, przygotowując podłoże pod wojnę domową pomiędzy muzułmanami i rdzennymi mieszkańcami.. Do aktywizacji islamskich psychopatów używane są wyrafinowane metody, takie jak leki psychotropowe, hipnoza na odległość, stymulacja na drodze internetowej, itp.  Materiał dowodowy dokumentujący wydarzenia dostarczany jest potem przez agentów, tak jak to było w przypadku Nicei i Monachium, gdzie nagranie filmowe przedstawił ten sam izraelski agent, „przypadkowo” znajdujący się w miejscach tych zajść.

Pomimo, że ataki te mają miejsce na obszarze zachodnim Unii, to wbrew pozorom ich ofiarami w znacznym stopniu stają się osoby pochodzące z obszaru postkomunistycznego.  W Nicei ofiary nadreprezentowane były przez Słowianki, w tym dwie Polski z III RP.

Śmiertelny atak maczetą muzułmańskiego szaleńca w niemieckim miasteczku Reutlingen skierowany był przeciw polskiej patriotce, którą  zamordował  z zazdrości o jej opiekuna i ojca jej  dziecka, z którym była w ciąży.  Brytyjski DailyMail prezentuje obszerny artykuł na temat burzliwego życia Jolanty[ii].

Pic shows: Jolanta K, 45, victim of Reutlingen attack; The Polish woman who died in a brutal meat cleaver attack by a Syrian man in the southern German town of Reutlingen was a mother of four who came to Germany after her divorce. The Polish woman identified only as Jolanta K., 45, was hit with a meat cleaver in Reutlingen on 24th July by a 21-year-old Syrian asylum seeker who was reportedly in love with her. According to local media, the woman almost managed to escape the attack. A witness of the incident, Robert Lukowski, 25, described the situation as a nightmare. He said: "I saw the woman lying in blood. And then when I saw the crazy man in the handcuffs, I was terrified." Robert Lukowski had been living with a family in the town of Reutlingen for several years. He used to think of it as a safe city, but now he fears for the life of his two teenage sisters. According to the Polish press, victim Jolanta came from the north-eastern Polish town of Dabrowa Tarnowska and had lived in Germany for a year. She left her hometown after a divorce. Her beginnings in Germany were not easy. She worked as a cleaner and shared a flat with a new friend. Three months before the fatal attack she found a fulltime job in a kitchen at the Mangal Kebab fast food store. Jolanta left her four children aged 8, 19, 22 and 23 in Poland. The youngest daughter was supposed to join her mother to live in Germany soon. On the day when she was killed, Jolanta had just arrived back from a visit to her homeland. The attacker, a 21-year-old identified only by his first name Muhamed, knew Jolanta from Mangal Kebab and fell in love with her according to local media. Reportedly, Jolanta rejected him and the other restaurant employees used to force him to leave the place and locked the door in front of him because he was "weird". Now Jolanta's children have to come to Reutlingen to identify their mother's body. Rafal Sobczak, a spokesman of the Polish Ministry of Foreign Affairs, said: "We are in touch with the family of the murdered woman. As the Foreign Ministry, we offer them all the possible help that we can."

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/07/28/16/36A105D600000578-3712981-Hard_working_Following_her_divorce_from_Mr_Kijak_she_went_to_Reu-a-101_1469719854354.jpg

Jeszcze trudniejszy jest los milionów słowiańskich patriotek na obszarze bliskiego wschodu.  Ostatnio media przyniosły informację[iii] o Rosjance, która pragnąc uchronić swe dzieci od wybuchu szrapnela wystrzelonego przez wspieranych przez Zachód umiarkowanych terrorystów, straciła rękę i nogę.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.rt.com/news/354627-woman-shields-children-syria/video/” frameborder=”0″ allowfullscreen/></iframe>

Powinno się rozpowszechniać tego typu informacje wśród polskich patriotek, by zrozumiały, wbrew temu czego uczą je koszerne media, że patriotyzm nie zawsze popłaca.  Z drugiej strony, nie można wykluczyć takiego scenariusza, że setki tysięcy naszych patriotek  będzie zmuszone szukać w III RP schronienia wraz ze swymi muzułmańskimi rodzinami.  Nie potrzeba dywagować, co by to oznaczało dla już prawie opustoszałego kraju.

Niedawno agencje rozpowszechniły informacje[iv] o fałszowaniu rzez Ukrainę danych na temat spadku liczby ludności tego kraju w pierwszej połowie bieżącego roku.  No cóż, nie ma w tym nic nowego.  W przeszłości za przykład stopniowania przymiotników służyło następujące trio: „chory, chorszy, trup.”  Natomiast dziś aktualne jest: „konfabulacja, kłamstwo, statystyka”.

Przy czym „statystyka” jest tak powszechna, że poznawanie rzeczywistości może odbywać się jedynie na  podstawie własnej autopsji.

III RP wyludnia się w dramatycznym tempie. Teraz pustkami świeci już nie tylko prowincja, ale także duże aglomeracje.  Przylatując z zachodnich, tętniących życiem metropolii, rzuca się w oczy wyludnienie naszego kraju.   Przy czym, proporcjonalnie, w lawinowym tempie,  przybywa obcokrajowców.  Największą grupę stanowią Ukraińcy, którzy mniejszymi wymaganiami płacowymi, wypierają Polaków ze stanowisk pracy, których to i tak jest coraz mniej.  Druga grupa, to kolorowi uchodźcy w asyście polskich patriotek.

Po wprowadzeniu sankcji gospodarczych przeciw Rosji, upadkowi uległa ostatnia duża gałąź gospodarki, jaką był przemysł rolno-spożywczy.  Teraz III RP to monokultura, którą trafnie zilustrował polski artysta (patrz załączone zdjęcie dzbana).

aa2

Tak, gospodarka III RP opiera się już wyłącznie na polskich patriotkach, które są źródłem skromnych dochodów państwa i ludności.  Jednak w momencie, kiedy zaczynamy przyjmować drogich muzułmańskich gości, już na naszym terytorium, automatycznie angażując w ich opiekę nasze patriotki, to nie tylko zmuszeni będziemy ich utrzymywać, ale i dofinansowywać jakoś ich opiekunki.  Na dochody, nawet najmniejsze,  nie będzie już można liczyć. I co wtedy?  Nie martwmy się!  Nasze patriotyczne elity szykują już wojnę z nuklearną potęgą ze wschodu, więc zapewne problem rozwiąże się łatwo i szybko.  Tylko czy przyjemnie?

Ignacy Nowopolski

[i] http://pl.sputniknews.com/opinie/20160803/3620989/Warszawa-Sofia-Slon-a-sprawa-polska.html

 

[ii] http://www.dailymail.co.uk/news/article-3712981/Ex-husband-pregnant-Polish-woman-45-hacked-death-machete-Syrian-refugee-love-demands-gets-DEATH-PENALTY.html

[iii] https://www.rt.com/news/354627-woman-shields-children-syria/

 

[iv] http://pl.sputniknews.com/swiat/20160805/3637861/ukraina-statystyka-ludnosc.html

Za: http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/723455,szybko-latwo-i-przyjemnie-w-iii-rp

Data publikacji: 6.08.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *