Strona główna > Świat > Szwedzki sąd zaakceptował pedofilię – by legalnie być pedofilem musisz być w grupie „uprzywilejowanej”

Szwedzki sąd zaakceptował pedofilię – by legalnie być pedofilem musisz być w grupie „uprzywilejowanej”

Szaleństwo multi kulti i politycznej poprawności idzie coraz dalej. Teraz szwedzki sąd zdecydował się zaakceptować małżeństwo dziecka. Dwunastolatka wydana za mąż za swojego kuzyna, po przyjeździe do Szwecji została uznana za jego żonę.

jko

Służby socjalne Szwecji, gdy odkryły, że dziecko jest wykorzystywane seksualnie i uznaje się je za pozostające w małżeństwie natychmiast złożyły sprawę do sądu, ale sędzia nie dopatrzył się niczego złego w pedofilskim małżeństwie. Jego zdaniem dziewczynka dorastała w odmiennym środowisku religijnym i kulturowym, więc w jej małżeństwie nie ma nic złego.

W praktyce oznacza to dokładnie tyle, że szwedzki sąd uznał po pierwsze obowiązywanie w Szwecji prawa szariatu i to w jego najbardziej skandalicznych wymiarach, a także uznał, że pedofilia jest absolutnie dopuszczalna. O ile pedofil jest muzułmaninem.

(od redakcji: Niemożliwe powoli staje się możliwym i oto w „cywilizowanym” świecie prawnie dopuszcza się krzywdzenie dzieci w jeden z najgorszych sposobów… Znając realia ten syf powoli się rozleje i masowo pedofile będą przechodzić na wiarę w koran…)

Źródło: http://malydziennik.pl/masakra-szwedzki-sad-zaakceptowal-pedofilie-by-legalnie-byc-pedofilem-musisz-byc,2674.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *