Strona główna > Bez kategorii > Szwedzka parlamentarzystka przyznaje, że toksyczne „chemiczne smugi” nie są wytworem teorii spiskowej

Szwedzka parlamentarzystka przyznaje, że toksyczne „chemiczne smugi” nie są wytworem teorii spiskowej

ChemtrailsTe długie, białe, mgliste, długo utrzymujące się, chmuropodobne smugi rozpylane najczęściej na bezchmurnym niebie przez nieoznakowane samoloty nie są typowymi smugami kondensa­cyjnymi, oświadczyła szwedzka przy­wódczyni Partii Zielonych, Pernilla Hagberg. Jak donosi szwedzka gazeta Katrineholms Kuriren, Hagberg, która jest pierwszym politykiem, który za­biera głos w tej sprawie, otwarcie przy­znała, że te niezwykłe smugi, które nie rozpraszają się tak jak normalne smugi kondensacyjne, są w rzeczywistości toksyczną mieszanką chemikaliów, wirusów oraz metali, które nazywa ona ogólnie „chemicznymi smugami”.

Według Hagberg te opryski są wspól­nym przedsięwzięciem CIA, Agencji Bezpieczeństwa Narodowego USA i rządu szwedzkiego, rzekomo w celu walki z globalnym ociepleniem. Ta „niebezpieczna” mieszanka aerozolowa za­wiera różne składniki chemiczne, wiru­sy, fragmenty wirusów oraz metale, takie jak aluminium i bar, które, jak już wyka­zano, gromadzą się w zbiornikach wody pitnej i glebie na całym świecie (http://chemtrails.cc/).

Normalne smugi kondensacyjne, które składają się z czystej pary wodnej i szybko się rozpraszają, różnią się zna­cząco od chemicznych smug, które stop­niowo pokrywają całe niebo.

Co ciekawe, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) i różne gru­py wspierane przez fundacje Billa & Melindy Gatesów zostały niedawno zmuszone przyznać, że takie opryski rzeczywiście mają miejsce i że emito­wane cząsteczki nie są normalnymi smugami kondensacyjnymi. Chcąc się usprawiedliwić, twierdzą, że ma to na celu ocalenie planety przed katastrofal­nymi skutkami tak zwanego „globalnego ocieplenia”. Ta pseudonaukowa teoria jest często wykorzystywana jako uzasad­nienie wszelkiego rodzaju dziwacznych politycznych propozycji.

W przypadku chemicznych smug glo­balne ocieplenie zostało wykorzystane jako pretekst do rozsiewania na naszym niebie trucizn. Hagberg zapewniła, że jeśli zostanie ponownie wybrana na ko­lejną kadencję, to nadal będzie walczy­ła przeciwko rozpylaniu chemicznych smug w jej kraju, które odbywa się za potajemną zgodą szwedzkiego rządu.

Zainteresowanym tym tematem pole­camy obejrzenie filmów dokumentalnych „ What in the World Are They Spraying?” („Co, do diabła, oni rozpylają?”), oraz jego kontynuację „Why in the World are They Spraying?” („Dlaczego, do diabła, oni rozpylają?), które naświetlają sprawę globalnego zja­wiska chemicznych smug. Oba te filmy można obejrzeć także na YouTube.

Na podstawie: naturalnews.com

Źródło: Nexus Nr 1 (87), Styczeń – Luty 2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.