Strona główna > NWO > Apokalipsa > Szwedzi przechodzą na rozliczenia bezgotówkowe

Szwedzi przechodzą na rozliczenia bezgotówkowe


Szwedzcy heretycy przechodzą na rozliczenia bezgotówkowe. Szwecja już od dawna wyszła na czoło wśród krajów wykorzystujących współczesne technologie, w tym także elektroniczne formy płatności. Rzecz doszła już do tego, że niektóre banki wycofały się praktycznie z przyjmowania gotówki od klientów  i wypłat im gotówki a możliwości rozliczania się za pomocą karty kredytowej stały się codziennością nawet w ulicznym kiosku.

a2,2

I chociaż „Kościoł” jest instytucją najbardziej konserwatywną to i w jego łonie postęp jest widoczny. W sztokholmskim „Kościele” „Filadelfia” obecnie mało kto z parafian sięga do kieszeni po portfel ażeby złożyć w ofierze Najwyższemu swoje zarobione korony, informuje gazeta „The New York Times”.

Po niedawnym niedzielnym nabożeństwie w świątyni na dużym ekranie specjalnie wyświetlono numer konta bankowego „Filadelfii”. Parafianie szybciutko wyjęli swoje telefony komórkowe i przekazali „Kościołowi” ustaloną dziesięcinę za pomocą specjalnej aplikacji Swish, systemu płatniczego stworzonego przez największe szwedzkie banki, który szybko staje się rywalem dla kart płatniczych.

Inna część parafian ustawiła się w kolejce do specjalnego bankomatu przeznaczonego do zbiórki ofiar, ktory otrzymał nazwę Kollektomat, za pomocą którego mogli oni przelać pieniądze z kart płatniczych na potrzeby „Kościoła”. Jak się twierdzi w „Kościele”, w ubiegłym roku z 20 milionów koron ponad 85% zostało przelanych z kart płatniczych albo za pośrednictwem płatności elektronicznych.

„Ludzie teraz przekazują kościołowi więcej pieniędzy dlatego, że za pośrednictwem płatności elektronicznych można dokonać tego bardzo łatwo” – wyjaśnił pastor „Filadelfii”, Soren Eskilson, dodając przy tym, że „Kościół” skorzystał jeszcze i dlatego, że mógł zrezygnować z usług ochroniarzy ponieważ pieniędzy gotówkowych jest coraz mniej.

Za: http://3rm.info/main/60839-eretiki-shvecii-perehodit-na-beznal.html

Publikacja: 29.12.2015

Tłumaczenie: Tamara


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *