Strona główna > NWO > Szukanie pretekstu dla stanu wojennego

Szukanie pretekstu dla stanu wojennego

stan wojenny

quarantinePretekstu do wprowadzenia stanu wojennego przez synagogę szatana może dostarczyć wywołanie pandemii, np. nowej odmiany grypy. Szacunki rządu, że pandemia zabije co najmniej 2 miliony: „Całkowicie realistyczne i oparte na danych”

Na początku 1918 r. o hiszpańskiej grypie nigdzie nie słyszano. Jakiś czas później, do końca 1920 roku, ponad 500 milionów ludzi zostało zakażonych, a około 100 mln zmarło, około 5% ludności świata.

Wirus rozprzestrzenia się błyskawicznie, niszcząc wszystko na swojej drodze.

Ale takie rzeczy nie mogą przecież zdarzyć się w naszym nowoczesnym społeczeństwie. A może jednak mogą?

Mimo przełomowych odkryć antybiotyków, zaawansowanych urządzeń medycznych i zespołów badawczych specjalnie przeznaczonych do identyfikacji i eliminacji potencjalnych patogenów, które mogą się zdarzyć, rząd USA planował procedury awaryjne na wypadek, gdyby doszło do kolejnej mutacji, jaką widzieliśmy na początku ubiegłego wieku.

W rzeczywistości, wraz z pojawieniem się nowoczesnych podróży lotniczych, rozprzestrzenianie się zakażenia, jak np. hiszpańskiej grypy, może stać się czymś bardziej zabójczym, niż moglibyśmy to sobie wyobrazić.

Według rządu, ich plany przewidują minimum 2 mln ofiar i 5 mln przypadków hospitalizacji, gdy wirus, jak np. H7N9 lub koronawirus powodujący trudności z oddychaniem (MERS-CoV) zacznie mutować w formy bardziej śmiertelne i zaraźliwe.

Według niedawno odtajnionego raportu Departamentu Obrony zagrożenie jest realne i może przyjść w każdej chwili:

Jeśli dojdzie do uderzenia pandemii, około 30 procent populacji USA może zachorować, będzie 3 mln hospitalizacji i 2 mln zgonów. Podstawowe usługi, jak opieka medyczna lub dostawy zaopatrzenia, zostaną prawdopodobnie zakłócone.

W tym planie rząd mówi też, że zakłada się, iż szczepionka przeciwko zupełnie nowym szczepom grypy nie będzie dostępna przez kilka miesięcy.

Mimo, że poziom zachorowań może wydawać się wysoki, a tempo produkcji szczepionki powolne, to jest to całkowicie realne i oparte na podstawie wieloletnich danych dotyczących cech grypy i produkcji szczepionki, powiedział Dr Richard Webby, ekspert z Research Hospital St Jude Children w Memphis.

Szacunki powyżej przedstawione wskazują poziom śmiertelności na około 2%. Ale jak widzieliśmy wydarzenia ostatniej mutacji patogenu, śmiertelność jest co najmniej niedoszacowana, i może znacznie przekroczyć to, co przewiduje rząd. Wirus H7N9, zidentyfikowany po raz pierwszy w Azji, spowodował śmiertelność w granicach 20%.

Rządowy plan reagowania kryzysowego zawiera wielostronne działania, w tym medyczną selekcję chorych oraz rządy wojska w przypadku powszechnej pandemii, jaka może stanowić zagrożenie dla stabilności USA.

Potencjalny wpływ pandemii grypy (Pl) na operacje wojskowe jest znaczący. Przez okres trwania pandemii, amerykańskie siły zbrojne muszą być dominującym czynnikiem w pełnym spektrum operacji wojskowych, z zachowaniem możliwości bojowych w celu ochrony amerykańskich interesów w kraju i za granicą.

Jeśli są jeszcze jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, czy wprowadzenie stanu wojennego jest częścią planu reagowania kryzysowego, to teraz to powinno być zupełnie jasne.

Taka katastrofa spowoduje całkowite zamknięcie zainfekowanych regionów, co w zasadzie obejmie wszystkie główne amerykańskie miasta. To oznacza, że nie będzie wyjazdów, wypraw na zakupy, wychodzenia na zewnątrz, żeby zobaczyć, co się dzieje, godzina policyjna przez okrągłą dobę. Ci, którzy nie będą przestrzegać zasad i nie mają domu, zostaną prawdopodobnie internowani w obozach Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego (FEMA), podobnych do tych małych (ale nieskutecznych) ośrodków, jakie widzieliśmy po przejściu huraganu Sandy.

Wirusy i bakterie ewoluują. Są coraz silniejsze, bardziej zaraźliwe i stają się coraz bardziej odporne na działanie nowoczesnych leków.

Będą milczeć do końca, dopóki nie będzie za późno. Informacje takie mogą być dostępne od pierwszej chwili z alternatywnych mediów, podobnie jak to było w czasie rozprzestrzeniania się wirusa H1N1 w 2009 roku.

Zatem trzeba mieć skuteczny, indywidualny plan gotowości na wypadek pandemii i urządzenia sobie przetrwania burzy, gdy kraj wejdzie w stan zamknięcia stanem wojennym. Rząd już czyni przygotowania. Czy ty robisz to samo?

źródło: http://www.shtfplan.com/headline-news/gov-estimates-pandemic-would-kill-at-least-2-million-completely-realistic-and-based-on-years-of-data_09182013

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.