Strona główna > Świat > Sztuczny bohater Edward Snowden

Sztuczny bohater Edward Snowden

a27

Facet „puszczający farbę” o działaniach NSA ma za sobą karierę w NSA i CIA, i był szkolony jako agent sił specjalnych

 

źródło: http://willyloman.wordpress.com/2013/06/09/manufactured-heroe-the-nsa-whistleblower-exposed-as-career-nsa-cia-special-forces-trained-agent/

przygotował: Pluszowy Miś

[youtube=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nHiFmAc7Yg8]

 

Więc co dokładnie powiedział nam ten bohater?

 

Nie powiedział nam dosłownie niczego, czego byśmy nie wiedzieli przedtem. Taki z niego bohater.

Booz Allen Hamilton? Czy wiesz, kto jest tego właścicielem, a przecież nasz bohater naprawdę dla nich pracuje? To Carlyle Group.

 

    Booz Allen Hamilton, tak samo jak jego rywal SAIC, jest zaangażowany w praktycznie każdym aspekcie nowoczesnego przedsięwzięcia wywiadowczego, od doradzania dla najwyższych urzędników, poprzez problem jak integrować 16 agencji w ramach Wspólnoty Wywiadowczej, aż po szczegółowe analizy dotyczące wywiadu w zakresie rozpoznawania sygnałów, wizerunków  oraz technologie zbierania innych danych wrażliwych…

 

    Booz jest własnością firmy Carlyle Group, jednej z najbardziej politycznie powiązanych funduszy private equity.

 

Więc ten facet nie ma dyplomu ukończenia szkoły wyższej, matury, pracował dla wywiadu całe swe życie zawodowe, jego szefem była Carlyle Group i dostawał płacę wyższą niż senator … i postanowił puścić farbę w tym samym czasie, gdy na jaw wychodzą inne sprawki, zaraz po tym, jak Astroturf Adam ogłosił wielką operację manipulacji psychologicznej pod nazwą “Ostateczna rewolucja Ameryki”?

 

hmmm …..

 

Był zwolennikiem Rona Paul w 2012 (czy RP nie okazał się równie fałszywy?)

 

Kenny z Kenny’s Sideshow zamieścił filmik z wywiadem Glenna z naszym nowym bohaterem. Mój największy problem z większością tych facetów polega na tym, że to są kiepscy aktorzy. Jednak ten facet wydaje się dość dobry. Zauważ, że wciąż mówi z pozycji komfortu i zamożności, jakie traci, i jak trudne jest dla ludzi, aby oddać to wszystko po to, żeby postawić opór i zrobić to, co trzeba.

 

Twierdzi, że to jego niezwykły dostęp do kompleksowego spojrzenia na funkcjonowanie kompleksu wywiadowczego dały mu możliwość dostrzeżenia tego, co się naprawdę dzieje. Cóż, siedząc poza tym wszystkim, ludzie tacy, jak ja i wielu innych (jak Kenny), zdolni byli dostrzec ten faszystowski kierunek rozwijający się od ponad dziesięciu lat. Do cholery, William Cooper widział to na długo przedtem.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zEL5lI0adW0

 

    “Nawet jeśli nie robisz nic złego, jesteś obserwowany i rejestrowany … nie musisz robić nic złego, po prostu stajesz się podejrzanym przez kontakt z kimś innym – nawet wskutek telefonu do niewłaściwego miejsca – a potem oni mogą skorzystać z systemu, aby cofnąć się w czasie i przeanalizować każdą decyzję, jaką kiedykolwiek podjąłeś“.

 

Dał nogę 20 maja? Dlaczego to wydaje się tak ważne?

 

Oczywiście upieram się przy mojej pierwotnej teorii … to część wyrafinowanego schematu opracowanego przez kompleks wywiadowczy, aby stworzyć stan niepokoju lub przynajmniej narrację na temat niepokojów zanim nadejdzie w Ameryce lato niezadowolenia. “Bohater” od przecieku jest w rzeczywistości robiącym karierę w NSA agentem, byłym szpiegiem CIA, którego szkolono w Siłach Specjalnych (w zakresie niekonwencjonalnych działań wojennych).

 

Jest jednym tchem czczony przez Guardiana jako kolejna wielka rzecz, jaka przydarzyła się  demokracji od czasu Daniela Ellsberga i Bradleya Manninga, jednak to, co “wyciekło” dzięki niemu jest dobrze znane każdemu, kto zwracał uwagę na wydarzenia w ciągu ostatnich kilku lat.

 

Artykuł opisuje go jako kogoś, kto ma na swoim laptopie naklejki z napisem: “Jestem za prawami online: Electronic Frontier Foundation”, kogoś, kto ma książkę „Angler”, biografię byłego wiceprezydenta Dicka Cheneya i czyta ją sobie w hotelu. Oh, jaka jest dwoistość tego faceta. A czy ktoś pomyślał, jak on mógł pracował w NSA i CIA, dla firmy Booz Allen Hamilton z naklejkami Electronic Frontier Foundation na swoim laptopie?

 

Tajne źródło przecieku Glenna Greenwalda ujawniło się samo, ale powody są jeszcze nieznane. Cóż, powiem jaki jest jeden z tych powodów, mieli za złe, że Greenwald robi te wszystkie wywiady, no to teraz mają „swego faceta” na przedzie i w środku, aby zabrał całą uwagę od Glenna.

 

Nazywa się on Edward Snowden i wg swych własnych słów jest bardzo opłacanym pracownikiem Booz Allen Hamilton, jaka jest wykonawcą zleceń NSA. Pracował dla nich co najmniej 4 lata pracy w placówce NSA na Hawajach.

 

Według artykułu Guardiana, który ujawnił jego nazwisko, facet teraz ukrywa się w Hong Kongu, gdzie z ochotą „wychodzi z ukrycia”, w miłym hotelu, siedzi sobie w swoim pokoju z jakimś przykryciem na głowie i laptopem.

 

Twierdzi, że nie chce żyć w takim świecie … ale zdaje się, że miał to kompletnie gdzieś, gdy zarabiał za swoją robotę przez 4 lata po 200.000 dolarów rocznie i żył, jak król na Hawajach ze swoją dziewczyną.

 

Opowieść Guardiana jest pełna uznania dla tego faceta i oni zadają sobie trud, aby powiedzieć czytelnikowi, że należy uważać go za bohatera. Oto jest dossier naszego nowego bohatera:

 

    “W 2003 roku zaciągnął się do armii amerykańskiej i rozpoczął program szkoleniowy, aby przyłączyć się do sił specjalnych.”

 

    “Po tym, dostał swoją pierwszą pracę w placówce NSA, pracował jako ochroniarz w jednym z tajnych obiektów agencji na Uniwersytecie Maryland. Stamtąd dostał się do CIA, gdzie pracował nad bezpieczeństwem IT. Jego znajomość internetu i talent do programowania pozwoliły mu awansować dość szybko, jak na kogoś, kto nie posiada nawet matury.

 

    „Do 2007 r. CIA ulokowało go w Genewie pod przykrywką dyplomatyczną. Jego zakres obowiązków obejmował utrzymanie bezpieczeństwa sieci komputerowej, co oznacza, że miał swobodny dostęp do szerokiego wachlarza dokumentów niejawnych.

 

    “Opuszcza CIA w 2009 r. w celu podjęcia pierwszej pracy pracy dla prywatnego wykonawcy, co łączy go z działającą placówką NSA, ulokowaną w bazie wojskowej w Japonii“. Guardian

 

Oprócz oczywistej słodkiej lepkości artykułu Guardiana i różnych rekwizytów, jakimi ozdobiony jest jego pokój w hotelu, robi on kilka wskazówek zarówno o swoim miejscu pobytu, jak też swojej misji:

 

    “W dniu 20 maja, wsiadł do samolotu lecącego do Hong Kongu, gdzie pozostaje do dziś.”

 

    “To jest luksusowy hotel, gdzie może zamawiać swoje posiłki do pokoju, i dużo go to kosztuje”.

 

    “Mamy tu stację CIA po drodze – konsulat tutaj w Hong Kongu – i jestem pewien, że będą mocno zajęci przez następny tydzień. I to jest problem, z jakim będę żyć do końca życia, jednak dawno temu to powinno się wydarzyć“. Guardian

 

Więc siedzi sobie w luksusowym hotelu tuż przy drodze do placówki CIA w Hongkongu “płacąc rachunki” ze swojej karty kredytowej. To nie powinno zająć więcej niż kilka minut dla CIA lub NSA albo KOGOKOLWIEK, aby ustalić przy użyciu Google’a, gdzie on jest.

 

Zauważ jeszcze coś innego … 20 maja

 

Jakie znaczenie ma ten czynnik w kontekście tego, co napisałem w innym miejscu?

 

    Prowokator Kokesh ogłasza początek “Ostatecznej rewolucji amerykańskiej” (06 maja 2013) Ogłoszenie organizacji marszu uzbrojonych

 

   Notatka o Benghazi zostaje przepisana (10 maja 2013) notatki o Bengazi ponoć były zmieniane 12 razy

 

    Nadzór FBI nad AP (13 maja 2013), Departament Sprawiedliwości potajemnie zdobywał zapisy rozmów telefonicznych

 

    IRS doniósł sam na siebie podczas Audit Scandal (14 maja 2013) Treasury Inspector General Review

 

    James Rosen próba wycieku (17 maja 2013) rzadki przypadek rzucenia okiem na przeciek z

 

Departamentu Sprawiedliwości

 

    Drone program (23 maja 2013) Obama stara się odwrócić uwagę na ataki dronów, gdy skandale fruwają jeden po drugim

 

    Ministerstwo Sprawiedliwości przyznaje, że szpiegowało ponad 100 dziennikarzy z  Associated Press – at: http://www.thedailysheeple.com/breaking-justice-department-admits-to-spying-on-over-100-individual-associated-press-journalists-over-two-month-period_052013#sthash.uy0YeVuV.dpuf

 

    Z NSA wyciekły szczegóły umowy zawartej z Verizon (06 czerwca 2013) NSA codziennie zajmuje się zbieraniem bilingów milionów klientów Verizon

 

Linki dodatkowe:

 

http://willyloman.wordpress.com/2013/06/10/manufactured-hero-edward-snowden-caught-in-a-lie-or-cover-story-to-protect-his-girlfriends-privacy/

 

http://willyloman.wordpress.com/2013/06/10/edward-snowden-what-are-you-willing-to-risk-for-your-new-facebook-hero/

 

http://willyloman.wordpress.com/2013/06/09/manufactured-hero-edward-snowden-take-to-the-streets-on-july-4th-in-washington-d-c/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.