Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > Szpitalom nie opłaca się używać sprzętu Owsiaka

Szpitalom nie opłaca się używać sprzętu Owsiaka

aJerzy Owsiak, kreowany przez media na wielkiego filantropa, musi zmagać się ze zmasowaną krytyką. W ostatnich dniach w sieci pojawiła się taki tekst:

„W tym samym roku, w którym Owsiak promując przy okazji satanizm i orgie w błocie zebrał 30 mln – Caritas zebrała… 300 mln zł. Koszty operacyjne Caritas to ok 2%. Koszty „operacyjne” Owsiaka oblicza się na 50%.

Poza tym dwie Firmy Owsiaków, dzięki WOŚP, mają zyski idące w miliony. Promocję uzyskują grupy, które bezpośrednio i pośrednio przyczyniają się do niszczenia zdrowia fizycznego, psychicznego i moralnego.

Czy zdajesz sobie sprawę, że wspierając Owsiaka wspierasz promocję tych wszystkich chorych bytów? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że w wielu szpitalach sprzęt od Owsiaka stoi nieużywany? A wiesz dlaczego? – Bo szpitalom nie opłaca się go używać – koszty obowiązkowych przeglądów są bowiem tak wysokie, że bardziej opłaca się kupić nowy sprzęt u konkurencji.”

Niestety, nie jesteśmy w stanie wziąć odpowiedzialności, niemniej jednak w myśl zasady, ze w każdej bajce jest trochę prawdy, prosimy Was o przekazywanie nam wszelkich sygnałów mogących potwierdzić lub obalić tezy przekazywane w tych dniach na portalach społecznościowych. Wszystkie informacje obiecujemy sprawdzić.

Michał Polak

Źródło: http://www.prawy.pl/z-kraju/4455-hit-internetu-ostatnich-dni-szpitalom-nie-oplaca-sie-uzywac-sprzetu-owsiaka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.