Strona główna > NWO > Apokalipsa > Szokujący program nadejścia Antychrysta ukazany w reklamie

Szokujący program nadejścia Antychrysta ukazany w reklamie


Poniższe video, reklamujące kuchenki gazowe, jest otwarcie przedstawioną przez talmudystów wizją Szatańskiego Porządku Świata, porządku i ustroju wykreowanego przez pana ciemności i zła. Pachołki Antychrysta nie skrywają już swoich piekielnych planów i celów, ukazując je szerokim masom, które poddaje się intensywnemu praniu mózgu za pomocą środków masowego rażenia (media) jak i czarnej magii. Naszą nadzieją jest spojrzenie poza te czasy i a także wiedza, że wszystkie bóle porodowe na Ziemi, które obecnie widzimy, przygotowują świat na nadejście Jezusa Chrystusa, który zniszczy Antychrysta. Pomimo tego, że wszystkie kabalistyczne, mroczne siły służące Szatanowi, zwierają obecnie szeregi i mobilizują się do ostatecznej rozprawy z chrześcijaństwem, to ostateczne zwycięstwo wiernych Chrystusowi nastąpi wraz z Jego nadejściem.

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Opublikowano: 13.06.2018


2 thoughts on “Szokujący program nadejścia Antychrysta ukazany w reklamie

 1. oni juz tego typu reklamy promuja nachalnie od dobrych kilkunastu lat.
  Chociaz od paru latu robia to juz praktycznie bez zadnych ograniczen.
  Pewnie czuja ,ze chwilowe zwyciestwo antychrysta i co prawda ,chwilowe ,ale calkowite panowanie szatana na ziemi juz jest tuz tuz.
  Ludzie musze sobie to uswiadomic, przyznac ze tak jest i sie okreslic. Albo jestem po stronie szatana albo po stronie Boga. Opowiedziawszy sie po stronie Boga znaczy .ze mozemy stracic tu na ziemi WSZYSTKO , lacznie z naszym zyciem.
  Ale mozemy wygrac WIECZNOSC .
  Opowiedziawszy sie po stronie szatana, ( czyli lewactwa, genderowcow, komunistow, globalistow, masonow, ateistow, pogan, apostatow i heretykow , i innego bezbozno-demonicznego plugastwa) etc.) NA PEWNO przegramy wiecznosc , a wcale nie mamy pewnosci, ,ze i tu , na ziemie nie stracimy tez wszystkiego , lacznie z naszym zyciem.
  Warto sie nad tym zastanowic podjawsyz walke z Panem Bogiem.
  Musimy pamietac i zdac sobie sprawe , ze Bog JUZ zwyciezyl i obojetnie, co sie bedzie na tej naszej biednej ziemi, na tym padole nedzy dzialo ,Pan Bog JEST ZWYCIEZCA i tego JEMU absolutnie NIKT nie odbierze.
  Zaden szatan, zadni globalisci, zadni judeo-masoni , zadni genderowcy etc.
  Trzymajmy sie Boga, a razem z nim zwyciezymy. Wiecznosc.
  Bo o to w tym wszystkim chodzi. O nasza wiecznosc.
  O nasze ostateczne przeznaczenie

 2. tu bardzo ciekawe video o symbolu antychrysta czyli literze/cyfrze „X” , jaka jest obecnie nagminnie uzywana przez rozmaitych celebrytow, politykow, w reklamach, tytulach filmow, piosenek, etc.
  Nawet ostatnio zamiast slowa Christmas uzywaja owego skrotu Xmas.
  ‚Call for un Uprising’ dobrze tlumaczy, skad sie to wzielo i dlaczego ci pomocnicy szatana na ziemi tak namietnie teraz uzywaja tego symbolu.
  warto to video przetlumaczyc, jak i inne od „Call for an Uprising „.
  https://www.youtube.com/watch?v=-bSYlzgCCGg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *