Strona główna > NWO > Apokalipsa > Szok ! W ” katolickiej ” katedrze makieta świątyni religii światowej

Szok ! W ” katolickiej ” katedrze makieta świątyni religii światowej

Szok ! W ” katolickiej ” katedrze jest eksponowana makieta satanistycznej świątyni światowej religii nadchodzącego Antychrysta !

Obecnie wiele krajów świata zgodnie rozkłada swoje ramiona w geście obejmowania nadchodzącego Antychrysta jak gdyby zapraszając go do odwiedzenia ich z roboczą wizytą w przyszłości.

Budowane są otwarcie okultystyczno – żydomasońskie miasta, takie jak Astana, w Brazylii w pełnych rozmiarach odtwarzana jest kopia świątyni Salomona, wszędzie powstają żydomasońsko – ekumeniczne centra, takie jak „Nowa Jerozolima” w Moskwie, „Ruh Ordo” w Kirgistanie, a na przedmieściach Moskwy pewne siły próbują na wszelkie sposoby zbudować „Park Światowych Religii”.

W tę paskudną, antychrystową kanwę wpisuje się i to co znajduje się w jednej z katedr Rzymu, która jest pod wezwaniem Ignacego Loyoli, założyciela, znanego w całym świecie, Zakonu Jezuitów, znanego ze swojej przebiegłości i sprytu.

Prawdopodobnie właśnie dlatego ta katedra została wybrana na miejsce ekspozycji świątyni uniwersalnej religii światowej nadchodzącego Antychrysta wokół której rozmieszczone są kopie licznych budowli kultowych rozlicznych religii i sekt, i nawet, niestety, znajduje się tam kopia cerkwi p.w. św. Wasilija Błażiennogo i innych prawosławnych cerkwi.

Ta antychrystowa „relikwia”, na równi z innymi jawnie satanistycznymi atrybutami rzymskich papieży (tronem, pastorałem) jeszcze raz potwierdza, że współczesne kierownictwo Kościoła Katolickiego czci już nie Chrystusa ale Jego przeciwnika –  diabła, i każdy kontakt prawosławnych duchownych i biskupów z tymi tajnymi sługami światowych, satanistycznych spiskowców jest niedopuszczalny.

Prosimy naszych drogich braci i siostry o rozsyłanie tego mateiału duchownym i biskupom Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej.

Dopomóż Wam Panie!

Służba prasowa Ruchu „Opór Wobec Nowego Porządku Świata”

a

aa

aaa

aaaa

aaaaa

a1

a2

a3

a4

a5

Za: http://dsnmp.ru/shok-maket-sataninskogo-hrama-vsemirnoy-religii-gryadushhego-antihrista-hranitsya-v-katolicheskom-sobore-foto/

Data publikacji: 29.09.2015

Przekład: RX

5 thoughts on “Szok ! W ” katolickiej ” katedrze makieta świątyni religii światowej

  1. „Ta antychrystowa „relikwia”, na równi z innymi jawnie satanistycznymi atrybutami rzymskich papieży (tronem, pastorałem) jeszcze raz potwierdza, że współczesne kierownictwo Kościoła Katolickiego czci już nie Chrystusa ale Jego przeciwnika – diabła, i każdy kontakt prawosławnych duchownych i biskupów z tymi tajnymi sługami światowych, satanistycznych spiskowców jest niedopuszczalny.”
    Niestety domyślny wniosek z powyższej tezy jakoby prawosławie nie było skażone satanizmem jest nieprawdziwy. Ono również jest skażone sfałszowanymi przykazaniami Boga (10 przykazań) np. kult obrazów, kult tzw „matki boskiej”, kult relikwii, eksponowanie nauk faryzeusza Szawła zamiast nauk naszego zbawiciela Isusa, itd.
    Nawet łyżka dziegciu zepsuje beczkę miodu.
    Ale wg Zbawiciela najważniejsze są uczynki i słowa z których to będziemy sądzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.