Szok ! W ” katolickiej ” katedrze makieta świątyni religii światowej

Szok ! W ” katolickiej ” katedrze jest eksponowana makieta satanistycznej świątyni światowej religii nadchodzącego Antychrysta !

Obecnie wiele krajów świata zgodnie rozkłada swoje ramiona w geście obejmowania nadchodzącego Antychrysta jak gdyby zapraszając go do odwiedzenia ich z roboczą wizytą w przyszłości.

Budowane są otwarcie okultystyczno – żydomasońskie miasta, takie jak Astana, w Brazylii w pełnych rozmiarach odtwarzana jest kopia świątyni Salomona, wszędzie powstają żydomasońsko – ekumeniczne centra, takie jak „Nowa Jerozolima” w Moskwie, „Ruh Ordo” w Kirgistanie, a na przedmieściach Moskwy pewne siły próbują na wszelkie sposoby zbudować „Park Światowych Religii”.

W tę paskudną, antychrystową kanwę wpisuje się i to co znajduje się w jednej z katedr Rzymu, która jest pod wezwaniem Ignacego Loyoli, założyciela, znanego w całym świecie, Zakonu Jezuitów, znanego ze swojej przebiegłości i sprytu.

Prawdopodobnie właśnie dlatego ta katedra została wybrana na miejsce ekspozycji świątyni uniwersalnej religii światowej nadchodzącego Antychrysta wokół której rozmieszczone są kopie licznych budowli kultowych rozlicznych religii i sekt, i nawet, niestety, znajduje się tam kopia cerkwi p.w. św. Wasilija Błażiennogo i innych prawosławnych cerkwi.

Ta antychrystowa „relikwia”, na równi z innymi jawnie satanistycznymi atrybutami rzymskich papieży (tronem, pastorałem) jeszcze raz potwierdza, że współczesne kierownictwo Kościoła Katolickiego czci już nie Chrystusa ale Jego przeciwnika –  diabła, i każdy kontakt prawosławnych duchownych i biskupów z tymi tajnymi sługami światowych, satanistycznych spiskowców jest niedopuszczalny.

Prosimy naszych drogich braci i siostry o rozsyłanie tego mateiału duchownym i biskupom Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej.

Dopomóż Wam Panie!

Służba prasowa Ruchu „Opór Wobec Nowego Porządku Świata”

a

aa

aaa

aaaa

aaaaa

a1

a2

a3

a4

a5

Za: http://dsnmp.ru/shok-maket-sataninskogo-hrama-vsemirnoy-religii-gryadushhego-antihrista-hranitsya-v-katolicheskom-sobore-foto/

Data publikacji: 29.09.2015

Przekład: RX

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *