Strona główna > Polska > Szok: Sumienie Narodu z TW „Januszem” (monitor polskojęzyczny)

Szok: Sumienie Narodu z TW „Januszem” (monitor polskojęzyczny)

Panowie z „Sumienia Narodu”! Czemu do cholery jasnej plugawicie się z tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie „Janusz” (Marek Podlecki vel monitor „polski”)??? Przecież to koczownicza, polskojęzyczna i dezinformacyjna tuba propagandowa.  Zatruwał umysły Polaków kosmitami, judeofilią, new age’m, wojtylliańskim kultem, holoszwindlem, putinologią, a ostatnio i „mesjaszem” ke$he (http://keshefacts.org/). Długo by wymieniać ilość gówna które ten człowiek wpompował w ludzkie umysły, dlatego drodzy Panowie, nie kompromitujcie się i nie pozwólcie aby ten wyszkolony manipulant był z wami kojarzony.

Miejmy nadzieję, że to tylko przelotny romans, nie mniej jednak dopóki on trwa, dopóty Was Panowie na Wolnej Polsce nie będzie.

Red. W-P.

P.S. A swoją drogą to hipokryzja wytykać głupotę opętanemu duetowi Kowalski & Chojecki z człowiekiem, który w zatruwaniu ludzkich umysłów ma o wiele większe doświadczenie i dłuższy staż niż oni obaj razem wzięci.

https://www.youtube.com/watch?v=wLo3WjVRAEY

O monitorze polskojęzycznym od 07:10 s.

Dlaczego Marku Podlecki ujawniasz anonimowe dane swoich Czytelników? Nie przekazujemy okupantowi (a tym jest ujawnienie poufnych danych na widok publiczny, do których ma dostęp administrator witryny) ani numerów IP naszych Czytelników, ani już TYM BARDZIEJ PRYWATNYCH ADRESÓW DO ICH SKRZYNEK POCZTOWYCH! Czy widziałeś Marku Podlecki aby poczta redakcyjna W-P była na widoku publicznym? A wiesz z jakiego powodu nie jest (pomimo iż jest na prywatnym chronionym serwerze)? Ależ oczywiście, że wiesz…

a

https://www.monitor-polski.pl/wybory-w-usa-zostaly-juz-zdecydowane-przez-syjonistyczna-mafie/comment-page-2/#comment-260723

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *